Performance for day to day demands
Tackle everyday tasks with this space saving desktop offering reliable performance and essential security.

Ready for business
Space-saving design: Optimize your desk space with a modern, compact 8.5L chassis.
Effortless multitasking: DDR5 memory up to 4800 MT/s enables faster data transfer and improved responsiveness, helping you run demanding applications and multiple tasks smoothly.
Built-in security: Protect your data with Trusted Platform Module (TPM) 2.0, a security chip that offers hardware-based security, secure startup and safe handling of encryption keys.

Committed to sustainability
This desktop is designed with responsible materials including recycled plastic and recycled steel, and is ENERGY STAR® certified and registered EPEAT Silver with Climate+.

Specs:
Intel Core i5-14400, 10C (6P + 4E) / 16T, P-core 2.5 / 4.7GHz, E-core 1.8 / 3.5GHz, 20MB, 65-148W TDP
Integrated Intel UHD Graphics 730, 1.55GHz Graphics Dynamic Frequency, 24 EUs
Intel Q670 Chipset
16GB 4800MT/s (1x16GB), up to 32GB, Two UDIMM slots DDR5 RAM
512 GB SSD M.2
Realtek RTL8111KD 10/100/1000 Mbps,
MediaTek Wi-Fi 6 MT7920, 2x2, 802.11ax, MU-MIMO,
Bluetooth wireless card
HDMI
DisplayPort
2 USB 2.0
2 USB 2.0 with Smart Power On
3 USB 3.2 Gen 1
1 USB 3.2 Gen 1 Type-C
KBD+Mouse
Trusted Platform Module (Discrete TPM Enabled)
Linux
15.4 x 29.3 x 32.4 cm
4.34kg
Виж още Настолни компютри Dell
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Четириядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i5 |
| Модел процесор: | 14400 |
| Процесор сокет: | 1700 |
| Архитектура: | Raptor Lake R |
| Честота процесор: | 2500 MHz |
| Turbo Boost до: | 4700 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 512 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics 770 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Linux |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.72 €
/1116.23 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.84 €
/1714.95 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
786.27 €
/1537.80 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Настолен компютър Acer Veriton X4720GT (DT.R1XEX.00G), десетядрен Intel Core i5-14400 2.5/4.7 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, клавиатура и мишка, No OS714.01 €
/1396.48 лв
Настолен компютър MiniX NGC N512, дванадесетядрен Intel Core i5-12600H 3.3/4.5 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 4x 3.2 Gen2 Type-A, 1x USB-C 3.2 Gen2, Windows 11 Pro714.15 €
/1396.75 лв
All in One компютър Asus A3402 A3402WVAK-BPC1320 (90PT03T2-M02D50), десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4GHz, 23.8" (60.45cm) Full HD Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, клавиатура и мишка, No OS698.99 €
/1367.11 лв

















































































































