Intelligent reliability

Sustainability fits right in with this PC
Designed to meet the latest environmental standards with recycled materials and packaging.

Intel Core Ultra 7 265, 20C (8P + 12E) 2.4 GHz/ 20T, Max Turbo up to 5.3GHz, 36MB, AI Boost, up to 13 TOPS
External NVIDIA RTX A1000, 8 GB GDDR6, 4 mDP to DP adapters
Intel W880 Chipset
16GB 5600MT/s (1x16GB) DDR5, 2 SODIMM slots (max 64GB)v
1000GB SSD TLC with DRAM M.2 2280 PCIe Gen4 SED Ready
Two half-height Gen4 PCIe x8 slots (x8 and x1 electrically), One M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth combo card, One M.2 2280 Gen5 PCIe NVMe single-sided SSD, One M.2 2280 Gen4 PCIe NVMe single-sided SSD
10/100/1000 Mbps, Intel Wi-Fi 6/7 BE200, 2x2, 802.11be, MU-MIMO, Bluetooth 5.4 wireless card
1x RJ-45,
Front: 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, 1x USB 3.2 Gen 2 with PowerShare, 1x USB 3.2 Gen 2;
Rear: 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 2, 1x USB 3.2 Gen 1 with Smart Power On, 1x USB 3.2 Gen 1, 1 headset, 3x DisplayPort
280W PSU
Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - Bulgarian (QWERTY) - Black
Windows 11 Pro
18.8 x 43.8 x 38.7 cm
Виж още Настолни компютри Dell
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двадесетядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 265 |
| Процесор сокет: | 1851 |
| Архитектура: | Arrow Lake |
| Честота процесор: | 2400 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 1000 GB |
| RAM памет: | 16 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Добавена |
| Модел видеокарта: | RTX A1000 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Microsoft Windows 11 Pro |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1211.81 €
/2370.09 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1262.00 €
/2468.27 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Настолен компютър Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 (BTO103_FCT2250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro2069.50 €
/4047.58 лв
All in One компютър Apple iMac 2024 (MD2T4ZE/A), десетядрен Apple M4 4.40GHz, 23.5" (59.68cm) 4.5K Retina True Tone 500nits Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 4x Thunderbolt 4, macOS2006.12 €
/3923.64 лв
All in One компютър Apple iMac 2024 (MD3H4ZE/A), десетядрен Apple M4 4.40GHz, 23.5" (59.68cm) 4.5K Retina True Tone 500nits Nano-Texture Glass Display, 16GB LPDDR5X, 256GB SSD, 4x Thunderbolt 4, macOS2006.12 €
/3923.64 лв
















































































































