Remarkable execution, every time
Streamline tasks and enjoy more free time with Intel® Core™ Ultra processors. Cutting-edge AI PCs with dedicated engines for exceptional performance, extended battery life, and powerful on-device AI tools wherever you go.

Effortless portability
Take on any travel plans with Dell Pro Max 14 Premium, the world’s smallest footprint 14-inch mobile workstation

Crafted with circularity in mind
Now designed with serviceable I/O boards to improve access to repairs, helping reduce e-waste

14.0" (35.56 cm), 400 nits, 1920x1200, 60Hz, Anti-Glare Display
NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell Generation 8GB GDDR7
8MP HDR + IR UPD Camera with ExpressSign-In + Intelligent Privacy Ready, TNR, No Camera Shutter, Mic
Intel Core Ultra 7 265H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.3GHz, 24MB, Integrated Intel AI Boost, up to 13 TOPS
32GB 8400MHz onboard LPDDR5X RAM
512GB Performance Gen4, SED Ready,TLC
Intel Wi-Fi 7 BE201, 2x2, 802.11be, MU-MIMO
Bluetooth 5.4
2x USB Type-C Thunderbolt 5 with Power Delivery and DisplayPort 2.1,
USB Type-C Thunderbolt 4with Power Delivery and DisplayPort 2.1
SD Card Reader
Fingerprint Reader
4 cell, 72Whr, ExpressCharge Capable, standard battery, 130W AC adapter, Type C (TCO10)
Backlit Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата
Windows 11 Pro
31.1 x 20.1 x 2.1 cm
1.61 kg
Виж още Лаптопи Dell
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Workstation |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | RTX PRO 2000 Blackwell Generation |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 265H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.3 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.61 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.4 x 24.6 x 1.74 cm |
| Модел: | DELL Pro Max |
|---|---|
| Серия: | Dell Pro Max 14 Premium |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Dell 14 Plus
- Dell 14 Plus 2-in-1
- Dell 14 Premium
- Dell 15 DC15250
- Dell 16
- Dell 16 Plus
- Dell 16 Premium
- DELL Alienware 16 Aurora
- Dell Alienware 16X Aurora
- Dell Latitude 3550
- Dell Latitude 5450
- Dell Pro 13 Premium
- Dell Pro 14
- Dell Pro 14 Plus
- Dell Pro 14 Premium
- Dell Pro 15 Essential
- Dell Pro 16
- DELL Pro 16 Max
- Dell Pro 16 Plus
- Dell Pro Max 14
- Dell Pro Max 16
- Dell Pro Max 16 Plus
- Dell Pro Max 16 Premium
- Dell Pro Max 18 Plus
- Dell Vostro
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.32 €
/3354.87 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
111.67 €
/218.41 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1278.47 €
/2500.47 лв
1351.63 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad X1 2-in-1 Gen 10 Aura Edition (21NU0028BM)(сив), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56cm) 2.8K OLED 120Hz Touch Display (HDMI), 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro3469.06 €
/6784.88 лв
Лаптоп HP Elite x360 1040 G11 (B68ZGET#ABB)(сребрист), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 155H 1.4/4.8GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Touchscreen Anti-Glare Display (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Pro3432.13 €
/6712.67 лв
Лаптоп Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H (83F500KDBM), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64cm) WQXGA OLED 240Hz Glossy Display & GF RTX 5070 Ti 12GB, (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS3427.62 €
/6703.84 лв






















































































































