Dell Pro 16 Plus PB16250 AI
.png)
16" (40.6 cm) Full HD+, Resolution: 1920 × 1200 (16:10 aspect ratio), Non-touch, Wide Viewing Angle, Anti-Glare
Brightness: 300 nits,
Integrated Intel® Graphics
1080p FHD IR camera
Intel Core™ Ultra 7 255U , Frequency: 1.70 GHz up to 5.20 GHz, Cache: 12 MB, 12 Cores total
Intel AI Boost, up to 12 TOPS
16 GB (1 slot) SODIMM 262-pin DDR5 SDRAM
512GB SSD, Type: M.2 PCIe NVMe
Intel I219-LM; 10/100/1000 Mbps
Intel Wi-Fi 6E AX211, 2x2, 802.11ax
2× Thunderbolt™ 4 (USB Type-C, Power Delivery, DisplayPort 2.1)
1× USB 3.2 Gen 1 Type-A with PowerShare
1× USB 3.2 Gen 1 Type-A
1× HDMI 2.1
1× MicroSD Card Slot
1× Global headset jack
1× RJ-45 Gigabit Ethernet port (available only with Core Ultra 200U Series)
1× Wedge-shaped lock slot
Backlit keyboard with Number pad, БДС Кирилизация на клавиатурата
Linux
35.8 x 25.1 x 2.1 cm
1.84 kg
Виж още Лаптопи Dell
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 255U |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.2 GHz |
| AI производителност: | до 12 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Не |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.84 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.8 x 25.1 x 2.1 cm |
| Модел: | DELL Pro |
|---|---|
| Серия: | Dell Pro 16 Plus |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Dell 14 Plus
- Dell 14 Plus 2-in-1
- Dell 14 Premium
- Dell 15 DC15250
- Dell 16
- Dell 16 Plus
- Dell 16 Premium
- DELL Alienware 16 Aurora
- Dell Alienware 16X Aurora
- Dell Latitude 3550
- Dell Latitude 5450
- Dell Pro 13 Premium
- Dell Pro 14
- Dell Pro 14 Plus
- Dell Pro 14 Premium
- Dell Pro 15 Essential
- Dell Pro 16
- DELL Pro 16 Max
- Dell Pro Max 14
- Dell Pro Max 14 Premium
- Dell Pro Max 16
- Dell Pro Max 16 Plus
- Dell Pro Max 16 Premium
- Dell Pro Max 18 Plus
- Dell Vostro
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.19 €
/2235.89 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1748.99 €
/3420.73 лв
-
614.99 €
/1202.82 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 €
-
1588.62 €
/3107.07 лв
1669.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Asus Zenbook 14 UX3405CA-QL078W (90NB14W4-M00L20)(сребрист), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 225H 1.7/4.9GHz, 14" (35.56cm) OLED WQXGA Touch Display (HDMI), 16GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1136.82 €
/2223.43 лв
Лаптоп HP EliteBook 6 G1i (AD4B7ET)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 1.7/5.2GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1128.99 €
/2208.11 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6 2025 (MW103ZE/A)(Starlight), десетядрен Apple M4 4.46 GHz, 13.6" (34.54cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1128.30 €
/2206.77 лв














































































































