N047L545014EMEA_VP_UBU
Grey
14" (35.56cm) Full HD 1920 x 1080, IPS, 250nits, 45% NTSC, 60Hz, 16:9, Anti-Glare
Integrated Intel Graphics, 2.0GHz Graphics Dynamic Frequency, 4 Xe-cores
FHD RGB+IR HDR 1920 x 1080 at 30 fps, with privacy shutter, digital-array microphones
Intel Core Ultra 7 165U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, P-core 1.7 / 4.9GHz, E-core 1.2 / 3.8GHz, Low Power E-core 0.7 / 2.1, 12MB, 15W-57W TDP, Intel AI Boost NPU 1.4GHz
2x 8GB DDR5-5600MT/s, dual-channel, 2x SO-DIMM slots, up to 64GB DDR5
512GB SSD PCIe Gen4.0 M.2 2230 NVMe, up to 64Gbps, up to 2TB
Intel Jacksonville I219-LM 10/100/1000Mbps Ethernet
Intel Wi-Fi 6E AX211 2x2 802.11ax, up to 2400Mbps
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x with PowerShare)
2x Thunderbolt 4 (w/ DisplayPort Alt Mode/USB Type-C/USB4/Power Delivery)
1x 3.5mm headphone/mic combo jack
1x HDMI 2.1
1x RJ45
2x 2W speakers, Waves MaxxAudio Pro 13.0
3-cell 54Wh ExpressCharge Capable Battery
65W AC adapter USB Type-C
Backlit Keyboard, без кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Fingerprint Reader
Ubuntu Linux 22.04 LTS
32.1 x 21.2 x 2.1 cm
1.4kg
Виж още Лаптопи Dell
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 165U |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.9 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Linux |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.40 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.1 x 21.2 x 2.1 cm |
| Модел: | DELL Latitude |
|---|---|
| Серия: | Dell Latitude 5450 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Dell 14 Plus
- Dell 14 Plus 2-in-1
- Dell 15 DC15250
- Dell 16
- Dell 16 Plus
- Dell 16 Premium
- DELL Alienware 16 Aurora
- Dell Alienware 16X Aurora
- Dell Latitude 3550
- Dell Pro 13 Premium
- Dell Pro 14
- Dell Pro 14 Plus
- Dell Pro 14 Premium
- Dell Pro 15 Essential
- Dell Pro 16
- DELL Pro 16 Max
- Dell Pro 16 Plus
- Dell Pro Max 14
- Dell Pro Max 14 Premium
- Dell Pro Max 16
- Dell Pro Max 16 Plus
- Dell Pro Max 16 Premium
- Dell Pro Max 18 Plus
- Dell Vostro
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
122.86 €
/240.30 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
1070.51 €
/2093.73 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
1748.99 €
/3420.73 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
614.99 €
/1202.82 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
454.99 €
/889.88 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (21ST001WBM), осемядрен AMD Ryzen 7 250 3.3/5.1GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, 1x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Pro1247.27 €
/2439.44 лв
Лаптоп Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV110 (90NR0NA1-M005N0)(сив), десетядрен Intel Core i5-14450HX 2.4/4.8 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA IPS 165Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5050 8GB (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS1247.27 €
/2439.44 лв
Лаптоп Asus TUF Gaming F16 FX608JMR-RV139 (90NR0NB1-M00940)(сив), десетядрен Intel Core i5-14450HX 2.4/4.8 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA IPS 165Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS1247.27 €
/2439.44 лв




























































































































