Характеристики
| МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК | 650 W |
| ФОРМАТ | ATX 3.1 |
| ТИП | Active PFC |
| СЕРТИФИКАТИ | Cybenetics Gold Certified 80PLUS GOLD CE |
| ЕФЕКТИВНОСТ | 92% |
| МОДУЛЕН ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Да |
| КОНЕКТОРИ | PCI-E 5.1 x 1 PCI-Express 6+2 pin x 3 SATA x 6 Molex x 2 4+4 Pin ATX/EPS x 2 20+4 Pin ATX x 1 |
| ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm вентилатор |
| ЦВЯТ | Черен |
| РАЗМЕРИ | 140 x 150 x 86 mm |
| ДРУГИ | High-grade sleeved 105C-resistant 16AWG copper-core 12V-2x6 cable Provides up to 450W for modern GPUs 2.5 times the 12V CEM peak power Three times the rated power of the 12V-2x6 cable for 0.1 ms Protections: OPP, OVP, SCP, OTP, OCP, UVP, NLO, and SIP |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Захранвания Настолни компютри DeepCool
Виж всички Захранвания Настолни компютри в категорията
Технически характеристики
| Изходна мощност: | 650 W |
|---|---|
| Модулен блок: | Да |
| Форм фактор: | ATX |
Добави Ревю / Въпрос
Оцени продукта или задай въпрос?
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
Свързани продукти
Захранване Chieftec Vita, 850W, Active PFC, 80 Plus Bronze, 120mm вентилатор80.32 €
/157.09 лв
Захранване SBOX WHITE SHARK COLONEL, 600W, Active PFC, 80 Plus Bronze, 120mm вентилатор80.21 €
/156.87 лв
Захранване Xigmatek Thor T850M V3, 850W, Active PFC, 80+ Bronze, 120mm вентилатор81.18 €
/158.77 лв







