DeepCool LD360
Новият LD360 е скок в следващата еволюция на водните охлаждания на DeepCool. Всичко, което обичате от AIO на DeepCool от предишното поколение, но с включен многоредов екран за състоянието на процесора и чисто нова GEN 5 помпа! Освободете ценно място на работния си плот, като преместите софтуера за наблюдение на процесора от екрана върху помпата в компютърната кутия.
Спецификации:
| Intel Sockets | LGA1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD Sockets | AM5/AM4 |
| Net Weight | 1786 g |
| Radiator Dimensions | 402×120×27 mm(L×W×H) |
| Radiator Material | Aluminum |
| Tube length | 410 mm |
| Pump Dimensions | 89×78×53 mm(L×W×H) |
| Pump Speed | 3400 RPM±10% |
| Pump Connector | 3-pin |
| Pump Rated Voltage | 12 VDC |
| Pump Rated Current | 0.35 A |
| Pump Power Consumption | 4.2 W |
| Fan Dimensions | 120×120×25 mm(L×W×H) |
| Fan Speed | 600~2400 RPM±10% |
| Fan Airflow | 72.04 CFM |
| Fan Air Pressure | 3.48 mmAq |
| Fan Noise | ≤38.71 dB(A) |
| Fan Connector | 4-pin PWM |
| Bearing Type | Hydro Bearing |
| Fan Rated Voltage | 12 VDC |
| Fan Rated Current | 0.22 A |
| Fan Power Consumption | 2.64 W |
| LED Type | Addressable RGB LED |
| LED Connector | 3-pin(+5V-D-G) |
| LED Rated Voltage | 5 VDC |
| LED Power Consumption | 2.55 W(PUMP)/ 3.15 W(FAN×3) |
| Display Type | LED Digital Display |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители DeepCool
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
66.04 €
/129.17 лв
-
26.84 €
/52.49 лв
-
36.32 €
/71.04 лв
-
6.05 €
/11.83 лв
-
5.93 €
/11.60 лв
-
55.21 €
/107.98 лв
-
55.21 €
/107.98 лв
-
7.28 €
/14.24 лв
-
15.26 €
/29.85 лв
-
29.93 €
/58.53 лв
-
7.28 €
/14.24 лв
-
30.29 €
/59.24 лв
-
10.56 €
/20.66 лв
-
10.96 €
/21.43 лв
-
7.28 €
/14.24 лв
-
24.30 €
/47.52 лв
-
13.13 €
/25.67 лв
-
37.61 €
/73.56 лв
-
154.37 €
/301.92 лв
-
16.76 €
/32.79 лв
-
44.81 €
/87.65 лв
-
89.44 €
/174.92 лв
-
15.07 €
/29.48 лв
-
7.02 €
/13.73 лв
-
5.02 €
/9.83 лв
-
7.19 €
/14.06 лв
-
5.71 €
/11.16 лв
-
4.17 €
/8.16 лв
-
3.71 €
/7.26 лв
-
10.22 €
/20.00 лв
-
8.70 €
/17.01 лв
-
15.45 €
/30.22 лв
-
44.81 €
/87.65 лв
-
11.09 €
/21.69 лв
-
75.54 €
/147.75 лв
87.86 € -
5.41 €
/10.59 лв
-
5.41 €
/10.59 лв
-
8.96 €
/17.52 лв
-
31.22 €
/61.07 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
29.93 €
/58.53 лв
-
89.44 €
/174.92 лв
-
12.00 €
/23.47 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
98.98 €
/193.59 лв
-
17.64 €
/34.50 лв
-
19.23 €
/37.61 лв
-
113.99 €
/222.95 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
134.99 €
/264.02 лв
-
56.24 €
/109.99 лв
-
4.00 €
/7.82 лв
-
31.22 €
/61.06 лв
-
171.27 €
/334.98 лв
-
273.99 €
/535.88 лв
-
42.99 €
/84.08 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
9.00 €
/17.60 лв
-
61.35 €
/119.99 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
94.99 €
/185.78 лв
-
27.99 €
/54.74 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
26.60 €
/52.02 лв
-
100.72 €
/196.99 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
23.11 €
/45.19 лв
-
34.56 €
/67.59 лв
-
32.89 €
/64.32 лв
-
86.91 €
/169.99 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
240.07 €
/469.54 лв
247.79 € -
61.34 €
/119.97 лв
63.29 € -
244.08 €
/477.37 лв
251.83 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
5.97 €
/11.68 лв
11.59 € -
111.64 €
/218.36 лв
114.57 € -
28.85 €
/56.42 лв
30.02 € -
9.85 €
/19.27 лв
10.32 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
93.63 €
/183.13 лв
96.23 € -
16.18 €
/31.65 лв
17.63 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
19.60 €
/38.33 лв
20.33 € -
56.82 €
/111.12 лв
60.10 € -
50.61 €
/98.98 лв
51.44 € -
15.00 €
/29.34 лв
15.76 € -
8.80 €
/17.21 лв
9.62 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 €
Водно охлаждане за процесор Gamdias AURA GL240 Digital, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700/1200/115X/2066/2011 & AMD AM5/AM466.38 €
/129.83 лв
Водно охлаждане за процесор MSI MAG Coreliquid A13 240 White, съвместимост със сокети Intel LGA 1851/1700 & AMD AM5/AM466.81 €
/130.66 лв
Охлаждане за процесор Noctua NH-L12S, нископрофилно, съвместимо с Intel LGA 1700/1200/115X/2066/2011-0/2011-3 AMD AM5/AM466.04 €
/129.17 лв





































































































