Характеристики
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-MCH4-GMX-GTE-V2BK |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1200 LGA 1150 LGA 1151 LGA 1155 LGA 1156 LGA 1366 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM4 AM3+ AM3 AM2+ AM2 FM2+ FM2 FM1 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1650 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 64.5 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 27.7 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.1 mmAq |
| РАЗМЕРИ | 129 x 77 x 157.5 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Heatpipes:6 mm x 4 pcs All Black version |
| ТЕГЛО | 650 g |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители DeepCool
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
15.07 €
/29.48 лв
120.00 € лв -
10.22 €
/20.00 лв
120.00 € лв -
102.35 €
/200.18 лв
120.00 € лв -
11.64 €
/22.77 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
4.59 €
/8.97 лв
120.00 € лв -
84.51 €
/165.29 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.52 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
102.57 €
/200.62 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
62.41 €
/122.06 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.15 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
12.72 €
/24.87 лв
120.00 € лв -
27.20 €
/53.20 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
5.05 €
/9.88 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
30.63 €
/59.90 лв
120.00 € лв -
64.51 €
/126.18 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв -
5.79 €
/11.33 лв
120.00 € лв -
9.58 €
/18.73 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
8.66 €
/16.93 лв
120.00 € лв -
9.52 €
/18.61 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
5.43 €
/10.62 лв
120.00 € лв
-
84.51 €
/165.29 лв
120.00 € лв -
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
75.99 €
/148.62 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
97.24 €
/190.19 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
102.86 €
/201.17 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв
-
67.99 €
/132.98 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв














































































