Double window panes and immersive ambient lighting are designed to provide a perfect display of aesthetic illumination.
The 16.7 M true color RGB flowing light system with 5 in-built effects (dynamic, static, breathing, comet, and fashion collision) has 36 interchangeable lighting modes.
Motherboards are supported with synchronized lighting control via addressable RGB function*
Ultra-large, pure copper CPU block provides effective coverage and heat dissipation for CPUs of any size.
An optimized E-shaped micro water channel is designed to effectively enhance heat circulation efficiency and to enlarge heat contact areas.
The ceramic axle bearings and axle cores guarantee an ultra-long service life.
It supports mainstream INTEL and AMD socket mounting, including TR4/AM4.
*WS2812B ADD-RGB LED is applied and the below 3pin ADD-RGB Headers are compatible for the device: 5V/D/G and 5V/D/NC/G, which is used for the mainstream M/B brands like ASUS, MSI, Gigabyte.
Характеристики
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-GS-H12L-CSL280RGB |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 2550 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12V |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA1156 LGA1155 LGA1151 LGA1150 LGA2066 LGA2011-3 LGA2011-0 LGA1366 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | TR4 AM4 AM3+ AM3 AM2+ AM2 FM2+ FM2 FM1 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 250W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 140x140x26mm(2pcs) |
| RGB | ДА Addressable |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1800 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM 3pin(+5V-D-G) |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 193.4 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 35.4 dBA |
| РАЗМЕРИ | Pump Dimensions:91x79x71mm(LxWxH) Radiator Dimensions:323x146x27mm(LxWxH) |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Fan Air Pressure: 2.83mmH2O |
| ТЕГЛО | 1559g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
JAR Computers може да предложи ремонт/смяна/монтаж в наш сервиз или при партньор.
Виж още Процесори Охладители DeepCool
Виж всички Процесори Охладители в категорията
| Процесор сокет: | Intel / AMD |
|---|---|
| Водно охлаждане: | Не |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
150.45 €
/294.25 лв
120.00 € лв -
108.41 €
/212.03 лв
120.00 € лв -
18.12 €
/35.44 лв
120.00 € лв -
15.07 €
/29.48 лв
120.00 € лв -
10.22 €
/20.00 лв
120.00 € лв -
102.35 €
/200.18 лв
120.00 € лв -
11.64 €
/22.77 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
4.59 €
/8.97 лв
120.00 € лв -
84.51 €
/165.29 лв
120.00 € лв -
7.43 €
/14.53 лв
120.00 € лв -
8.01 €
/15.67 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.52 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
102.57 €
/200.62 лв
120.00 € лв -
5.97 €
/11.68 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
62.41 €
/122.06 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.15 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
12.72 €
/24.87 лв
120.00 € лв -
27.20 €
/53.20 лв
120.00 € лв -
116.85 €
/228.54 лв
120.00 € лв -
6.49 €
/12.69 лв
120.00 € лв -
5.05 €
/9.88 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв -
96.05 €
/187.85 лв
120.00 € лв -
8.96 €
/17.51 лв
120.00 € лв -
30.63 €
/59.90 лв
120.00 € лв -
64.51 €
/126.18 лв
120.00 € лв -
5.70 €
/11.16 лв
120.00 € лв -
19.84 €
/38.81 лв
120.00 € лв -
5.79 €
/11.33 лв
120.00 € лв -
9.58 €
/18.73 лв
120.00 € лв -
7.76 €
/15.18 лв
120.00 € лв -
8.66 €
/16.93 лв
120.00 € лв -
9.52 €
/18.61 лв
120.00 € лв
-
84.51 €
/165.29 лв
120.00 € лв -
24.64 €
/48.20 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
109.99 €
/215.12 лв
120.00 € лв -
113.99 €
/222.95 лв
120.00 € лв -
4.00 €
/7.82 лв
120.00 € лв -
75.99 €
/148.62 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
94.99 €
/185.78 лв
120.00 € лв -
97.24 €
/190.19 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
74.65 €
/145.99 лв
120.00 € лв -
65.95 €
/128.99 лв
120.00 € лв -
102.86 €
/201.17 лв
120.00 € лв -
64.99 €
/127.11 лв
120.00 € лв -
89.47 €
/174.99 лв
120.00 € лв -
273.99 €
/535.88 лв
120.00 € лв -
62.99 €
/123.20 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
219.99 €
/430.26 лв
120.00 € лв -
24.58 €
/48.07 лв
120.00 € лв -
100.72 €
/196.99 лв
120.00 € лв -
61.35 €
/119.99 лв
120.00 € лв -
86.91 €
/169.99 лв
120.00 € лв -
171.27 €
/334.98 лв
120.00 € лв -
56.24 €
/109.99 лв
120.00 € лв -
81.80 €
/159.99 лв
120.00 € лв -
88.99 €
/174.05 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв
-
67.99 €
/132.98 лв
120.00 € лв -
44.78 €
/87.59 лв
120.00 € лв -
16.88 €
/33.02 лв
120.00 € лв -
7.77 €
/15.20 лв
120.00 € лв -
49.35 €
/96.52 лв
120.00 € лв -
8.94 €
/17.48 лв
120.00 € лв -
28.85 €
/56.42 лв
120.00 € лв -
97.22 €
/190.14 лв
120.00 € лв

















































































