IP камера с ефективен алгоритъм на компресиране на изображението H.264 / H.265 осигуряващ чисто и по-плавно предаване на изображението с максимална резолюция 2592 x 1944 (5.0 MPx).
Възможност за захранване PoE, съгласно със стандарт 802.3af прави устройството още по-универсално и лесно за инсталиране. Камерата е с клас на защита IP67.
Устройството е оборудвано с технология ePoE, която позволява предаване до 800 m при скорост 10 Mb/s или 300 m със скорост от 100 Mb/s чрез усукана двойка cat. 5e.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | TCP/IP |
| Матрица: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 5 Mpx |
| Резолюция: | 2592 x 1944 - 5 Mpx , 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2560 x 1440 - 3.7 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Обектив: | 2.8 mm |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Обхват на IR осветителя: | 50 m |
| Интерфейс RS-485: | Не |
| Гнездо на карта памет: | Поддържане на карти Micro SD до 256GB (възможен локален запис) |
| Метод за компресия на образа: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Алармени Входове / Изходи: | 1 / 1 |
| Аудио: |
|
| Скорост на трансмисията на главния поток: |
|
| Мрежов интерфейс: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Мрежови протоколи: | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/IPv6, QoS, UPnP, NTP, Bonjour, IEEE 802.1x, Multicast, ICMP, IGMP |
| WEB Server: | Вграден |
| Макс. брой on-line потребители: | 20 |
| ONVIF: | 16.12 |
| Избрани функции: |
|
| Достъп от мобилен телефон: | Порт: 37777 или достъп чрез облака
|
| Потребителско име по подразбиране / парола на администратора: | admin / - Паролата на администратора трябва да бъде зададена при първото стартиране |
| IP адрес по подразбиране: | 192.168.1.108 |
| Портове за достъп чрез интернет: | 80, 37777 |
| Портове за достъп чрез приложение на PC: | 37777 |
| Порт за достъп чрез мобилно приложение: | 37777 |
| Порт ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Основен поток rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Спомагателен поток |
| Захранване: |
|
| Консумация на мощност: | < 6 W |
| Корпус: | Dome - Метална |
| Цвят: | Бял |
| Клас на защита: | IP67 |
| Вандалоустойчива: | IK10 |
| Работна температура: | -30 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.45 kg |
| Размери: | Ø 122 x 89 mm |
Виж още Цифрови IP камери Dahua
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | QHD |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
72.36 €
/141.53 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
67.97 €
/132.95 лв
69.13 € -
152.12 €
/297.51 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
59.45 €
/116.27 лв
-
56.91 €
/111.31 лв
-
82.26 €
/160.88 лв
-
49.05 €
/95.93 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
108.57 €
/212.35 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
63.15 €
/123.50 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
26.29 €
/51.41 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
10.00 €
/19.55 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
45.36 €
/88.71 лв
-
56.41 €
/110.33 лв
-
88.68 €
/173.45 лв
-
174.78 €
/341.84 лв
-
29.64 €
/57.97 лв
-
48.00 €
/93.88 лв
64.80 € -
41.99 €
/82.13 лв
-
66.86 €
/130.76 лв
-
99.18 €
/193.99 лв
-
88.00 €
/172.11 лв
-
44.54 €
/87.12 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
55.50 €
/108.55 лв
-
58.28 €
/113.99 лв
-
45.05 €
/88.12 лв
-
57.20 €
/111.88 лв
-
31.20 €
/61.02 лв
-
21.52 €
/42.08 лв
-
19.88 €
/38.89 лв
-
59.45 €
/116.27 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
-
25.69 €
/50.25 лв
-
83.99 €
/164.27 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
44.98 €
/87.97 лв
-
17.49 €
/34.21 лв
-
52.99 €
/103.64 лв
-
45.99 €
/89.95 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
-
153.38 €
/299.99 лв
-
66.46 €
/129.99 лв
-
250.53 €
/489.99 лв
-
115.04 €
/224.99 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
59.99 €
/117.33 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
52.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
17.59 € -
43.99 €
/86.04 лв
-
178.36 €
/348.85 лв
-
92.99 €
/181.87 лв
-
31.01 €
/60.66 лв
-
155.60 €
/304.34 лв
-
58.48 €
/114.37 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
253.69 €
/496.18 лв
-
255.64 €
/499.99 лв
-
63.99 €
/125.15 лв
-
386.99 €
/756.89 лв
-
56.05 €
/109.62 лв
58.31 € -
60.00 €
/117.35 лв
73.20 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
858.00 €
/1678.10 лв
1078.80 € -
246.00 €
/481.13 лв
253.20 € -
37.20 €
/72.76 лв
42.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
56.40 € -
36.00 €
/70.41 лв
42.00 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
120.00 €
/234.70 лв
145.20 € -
64.80 €
/126.74 лв
73.20 € -
66.00 €
/129.08 лв
87.60 € -
64.80 €
/126.74 лв
70.80 € -
60.00 €
/117.35 лв
70.80 € -
96.00 €
/187.76 лв
126.00 € -
81.60 €
/159.60 лв
111.60 € -
114.00 €
/222.96 лв
175.20 € -
92.40 €
/180.72 лв
114.00 € -
55.20 €
/107.96 лв
56.40 € -
603.60 €
/1180.54 лв
702.00 € -
343.20 €
/671.24 лв
382.80 € -
54.00 €
/105.61 лв
58.80 € -
45.60 €
/89.19 лв
49.20 € -
72.00 €
/140.82 лв
92.40 € -
182.40 €
/356.74 лв
202.80 € -
49.20 €
/96.23 лв
64.80 € -
37.05 €
/72.46 лв
38.28 € -
80.40 €
/157.25 лв
111.60 € -
110.40 €
/215.92 лв
128.40 € -
162.00 €
/316.84 лв
214.80 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
51.60 €
/100.92 лв
54.00 € -
90.00 €
/176.02 лв
96.00 € -
43.43 €
/84.94 лв
45.60 € -
42.83 €
/83.78 лв
47.67 € -
118.80 €
/232.35 лв
135.60 € -
97.20 €
/190.11 лв
114.00 € -
21.83 €
/42.70 лв
30.98 € -
91.20 €
/178.37 лв
126.00 € -
29.45 €
/57.60 лв
38.65 €
IP камерa Dahua IPC-HDW2449T-ZS-IL-27135, куполна камера, 4Mpix (2688x1520@20FPS), 2.7-13.5mm motozoom обектив, H.265/H.264/H.264H/H.264B/MJPEG, IR осветеност (до 40 метра), външна IP67, PoE, microSD слот до 256GB, микрофон283.43 €
/554.34 лв
IP камера Dahua IPC-HDW5541TM-ASE-0280B-S3, куполна камера, 5MPix(2960x1668@20fps), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264/H.264H/H.264B/H.264+/MJPEG, IR осветеност (до 50м), външна IP67, PoE, Micro SD слот до 512GB, вграден микрофон283.43 €
/554.34 лв
IP камера Dahua IPC-PT2849C1-S-PV-LED-0360B-PRO, куполна PT (Pan/Tilt) камера, 8Mpix (3840x2160@20fps), 3.6mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264B/H.264/H.264H/MJPEG, IR осветеност (до 30 метра), външна IP66, PoE, microSD слот, микрофон и говорител283.43 €
/554.34 лв








































































































