IP камера с ефективен алгоритъм на компресиране на изображението H.264 / H.265 осигуряващ чисто и по-плавно предаване на изображението с максимална резолюция 2688 x 1520 (4.0 MPx).
Възможност за захранване PoE, съгласно със стандарт 802.3af прави устройството още по-универсално и лесно за инсталиране. Камерата е с клас на защита IP67. Устройството е оборудвано с технология ePoE, която позволява предаване до 800 m при скорост 10 Mb/s или 300 m със скорост от 100 Mb/s чрез усукана двойка cat. 5e.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | TCP/IP |
| Матрица: | 1/1.8 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 4 Mpx |
| Резолюция: | 2688 x 1520 - 4 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 960 - 1.3 Mpx , 1280 x 720 - 720p |
| Обектив: | 3.6 mm |
| Обхват на IR осветителя: | 50 m |
| Интерфейс RS-485: | Не |
| Гнездо на карта памет: | Поддържане на карти Micro SD до 256GB (възможен локален запис) |
| Метод за компресия на образа: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Алармени Входове / Изходи: | 1 / 1 |
| Аудио: |
|
| Скорост на трансмисия (битрейт): | 32 ... 8192 kbps - H.264 19 ... 8192 kbps - H.265 |
| Скорост на трансмисията на главния поток: | 25 кадри/сек (fps) @ 4 Mpx |
| Мрежов интерфейс: | 10/100 Base-T (RJ-45) |
| Мрежови протоколи: | HTTP, HTTPS, TCP, ARP, RTSP, RTP, RTCP, UDP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/IPv6, SNMP, QoS, UPnP, NTP, ICMP, IGMP, IEEE 802.1x, Multicast |
| WEB Server: | Вграден |
| Макс. брой on-line потребители: | 20 |
| ONVIF: | 18.06 |
| Избрани функции: |
|
| Достъп от мобилен телефон: | Порт: 37777 или достъп чрез облака
|
| Потребителско име по подразбиране / парола на администратора: | admin / - Паролата на администратора трябва да бъде зададена при първото стартиране |
| IP адрес по подразбиране: | 192.168.1.108 |
| Портове за достъп чрез интернет: | 80, 37777 |
| Портове за достъп чрез приложение на PC: | 37777 |
| Порт за достъп чрез мобилно приложение: | 37777 |
| Порт ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Основен поток rtsp://admin:hasł[email protected]:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Спомагателен поток |
| Захранване: |
|
| Консумация на мощност: | ≤ 6.1 W |
| Корпус: | Dome - Метална |
| Цвят: | Бял |
| Клас на защита: | IP67 |
| Вандалоустойчива: | IK10 |
| Работна температура: | -30 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.47 kg |
| Размери: | Ø 122 x 89 mm |
Виж още Цифрови IP камери Dahua
Виж всички Цифрови IP камери в категорията
| Вид: | Куполни камери |
|---|---|
| Резолюция: | QHD |
| Аудио: | Двупосочно |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
36.82 €
/72.01 лв
120.00 € лв -
248.00 €
/485.05 лв
120.00 € лв -
41.96 €
/82.06 лв
120.00 € лв -
53.71 €
/105.06 лв
120.00 € лв -
43.28 €
/84.66 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
66.86 €
/130.76 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
50.29 €
/98.35 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
46.76 €
/91.45 лв
120.00 € лв -
104.01 €
/203.43 лв
120.00 € лв -
104.01 €
/203.43 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
127.01 €
/248.42 лв
120.00 € лв -
24.89 €
/48.69 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
152.61 €
/298.48 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
69.13 €
/135.22 лв
120.00 € лв -
98.95 €
/193.52 лв
120.00 € лв -
81.13 €
/158.68 лв
120.00 € лв -
489.14 €
/956.68 лв
120.00 € лв -
70.63 €
/138.14 лв
120.00 € лв -
110.62 €
/216.36 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
245.81 €
/480.76 лв
120.00 € лв -
50.45 €
/98.66 лв
120.00 € лв -
74.45 €
/145.62 лв
120.00 € лв -
110.62 €
/216.36 лв
120.00 € лв -
99.70 €
/195.00 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
73.72 €
/144.18 лв
120.00 € лв -
73.72 €
/144.18 лв
120.00 € лв -
18.20 €
/35.59 лв
120.00 € лв -
119.43 €
/233.59 лв
120.00 € лв -
70.63 €
/138.14 лв
120.00 € лв -
110.06 €
/215.25 лв
120.00 € лв
-
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
41.96 €
/82.06 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
43.45 €
/84.99 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
386.99 €
/756.89 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
23.78 €
/46.51 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
250.53 €
/489.99 лв
120.00 € лв -
115.04 €
/224.99 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
17.49 €
/34.21 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
43.99 €
/86.04 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
35.91 €
/70.24 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
130.86 €
/255.94 лв
120.00 € лв -
141.76 €
/277.27 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв
-
36.00 €
/70.41 лв
120.00 € лв -
60.00 €
/117.35 лв
120.00 € лв -
37.20 €
/72.76 лв
120.00 € лв -
51.60 €
/100.92 лв
120.00 € лв -
64.80 €
/126.74 лв
120.00 € лв -
45.60 €
/89.19 лв
120.00 € лв -
858.00 €
/1678.10 лв
120.00 € лв -
60.00 €
/117.35 лв
120.00 € лв -
246.00 €
/481.13 лв
120.00 € лв -
36.00 €
/70.41 лв
120.00 € лв -
66.00 €
/129.08 лв
120.00 € лв -
55.20 €
/107.96 лв
120.00 € лв -
81.60 €
/159.60 лв
120.00 € лв -
114.00 €
/222.96 лв
120.00 € лв -
10.00 €
/19.55 лв
120.00 € лв -
603.60 €
/1180.54 лв
120.00 € лв -
45.60 €
/89.19 лв
120.00 € лв -
96.00 €
/187.76 лв
120.00 € лв -
10.00 €
/19.55 лв
120.00 € лв -
64.80 €
/126.74 лв
120.00 € лв -
343.20 €
/671.24 лв
120.00 € лв -
120.00 €
/234.70 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
51.60 €
/100.92 лв
120.00 € лв -
90.00 €
/176.02 лв
120.00 € лв -
110.40 €
/215.92 лв
120.00 € лв -
310.50 €
/607.29 лв
120.00 € лв -
162.00 €
/316.84 лв
120.00 € лв -
182.40 €
/356.74 лв
120.00 € лв -
54.00 €
/105.61 лв
120.00 € лв -
92.40 €
/180.72 лв
120.00 € лв -
72.00 €
/140.82 лв
120.00 € лв -
80.40 €
/157.25 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
55.20 €
/107.96 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
90.00 €
/176.02 лв
120.00 € лв -
49.20 €
/96.23 лв
120.00 € лв -
43.43 €
/84.94 лв
120.00 € лв -
97.20 €
/190.11 лв
120.00 € лв
IP камера Dahua IPC-HDBW5442R-ASE-0280B-S3, куполна камера, 4Mpix(2688x1520@30fps), 2.8mm обектив, 265+/H.265/H.264+/H.264/H.264H/H.264B/MJPEG, IR осветеност (до 50 метра), външна IP67/IK10, PoE, microSD до 512GB, микрофон364.57 €
/713.04 лв
IP камера Dahua IPC-HDW5442TM-ASE-0280B-S3, куполна, 4MPix(2688x1520@30fps), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264/H.264H/H.264B/H.264+/MJPEG, IR осветеност (до 50м), външна IP67, PoE, microSD слот до 256GB, микрофон364.57 €
/713.04 лв
IP камера Dahua IPC-HFW5442E-ASE-0280B-S3, насочена "bullet" камера, 4Mpix(2688x1520@30FPS), 2.8mm обектив, H.265+/H.265/H.264+/H.264H/H.264B/H.264/MJPEG, IR осветеност (до 50m), външна IP67, PoE, microSD до 512GB, микрофон364.57 €
/713.04 лв





































































































