Мегапикселова камера с матрица 1/2.7" CMOS и интерфейс AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS.
Интерфейсът AHD / HD-CVI / HD-TVI позволява трансмисия на аналоговия видео сигнал посредством коаксиалния кабел с резолюция max. 8 Mpx (4K UHD). По време на трансмисията няма закъснения, и се запазва оригиналното, високо качество на изображението.
В случай на видео предаване с помощта на усукана двойка и трансформатори за съвпадение на импеданса, трябва да се вземе под внимание възможността за отражения на сигнала и проникването на сигнали помежду си.
Камерата е с клас на защита IP67.
Внимание! Камерата на серията Full-color няма черно-бял режим. Благодарение на оборудването на камерата с много чувствителен сензор и LED осветител, който излъчва видима светлина в бяло, устройството позволява да се получи ясна, цветна картина при всички условия на осветление.
СПЕЦИФИКАЦИЯ
| Стандарт: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, CVBS |
| Матрица: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Размер на матрицата: | 5 Mpx |
| Резолюция: |
|
| Обектив: | 3.6 mm |
| Ъгъл на виждане: |
|
| Обхватът на осветителя на бялата светлина (LED): | 40 m |
| Видео изход: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Аудио: |
|
| Екранно OSD меню: | OSD меню достъпно чрез рекордер DAHUA |
| Избрани функции: |
|
| Клас на защита: | IP67 |
| Захранване: | 12 V DC / 420 mA |
| Консумация на мощност: | ≤ 5 W |
| Корпус: | Dome, Пластмаса + Метал |
| Вандалоустойчива: | Не |
| Цвят: | Бял + Черен |
| Работна температура: | -40 °C ... 60 °C |
| Тегло: | 0.3 kg |
| Размери: | 198 x 80 x 76 mm |
Виж още Аналогови и хибридни Dahua
Виж всички Аналогови и хибридни в категорията
| Вид: | Насочени /Булет/ камери |
|---|---|
| Резолюция: | 4.0 - 5.9MP |
| Безжична: | Не |
| Външен монтаж: | Да |
| IR Осветление: | Да |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
66.86 €
/130.76 лв
120.00 € лв -
77.71 €
/152.00 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
50.29 €
/98.35 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
46.76 €
/91.45 лв
120.00 € лв -
104.01 €
/203.43 лв
120.00 € лв -
110.52 €
/216.17 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
135.60 €
/265.21 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
152.61 €
/298.48 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
69.13 €
/135.22 лв
120.00 € лв -
98.95 €
/193.52 лв
120.00 € лв -
81.13 €
/158.68 лв
120.00 € лв -
489.14 €
/956.68 лв
120.00 € лв -
70.63 €
/138.14 лв
120.00 € лв -
112.78 €
/220.57 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
245.81 €
/480.76 лв
120.00 € лв -
50.45 €
/98.66 лв
120.00 € лв -
74.83 €
/146.36 лв
120.00 € лв -
112.78 €
/220.57 лв
120.00 € лв -
107.37 €
/210.00 лв
120.00 € лв -
64.83 €
/126.79 лв
120.00 € лв -
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
103.56 €
/202.54 лв
120.00 € лв -
73.72 €
/144.18 лв
120.00 € лв -
21.33 €
/41.73 лв
120.00 € лв -
119.43 €
/233.59 лв
120.00 € лв -
70.63 €
/138.14 лв
120.00 € лв -
110.06 €
/215.25 лв
120.00 € лв -
46.25 €
/90.45 лв
120.00 € лв -
30.02 €
/58.71 лв
120.00 € лв -
74.83 €
/146.36 лв
120.00 € лв -
48.34 €
/94.55 лв
120.00 € лв
-
19.88 €
/38.89 лв
120.00 € лв -
24.03 €
/46.99 лв
120.00 € лв -
50.61 €
/98.99 лв
120.00 € лв -
41.99 €
/82.13 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
83.99 €
/164.27 лв
120.00 € лв -
89.99 €
/176.01 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
43.45 €
/84.99 лв
120.00 € лв -
45.99 €
/89.95 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
153.38 €
/299.99 лв
120.00 € лв -
66.46 €
/129.99 лв
120.00 € лв -
250.53 €
/489.99 лв
120.00 € лв -
115.04 €
/224.99 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
59.99 €
/117.33 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
17.49 €
/34.21 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
23.78 €
/46.51 лв
120.00 € лв -
43.99 €
/86.04 лв
120.00 € лв -
35.91 €
/70.24 лв
120.00 € лв -
130.86 €
/255.94 лв
120.00 € лв -
141.76 €
/277.27 лв
120.00 € лв -
20.45 €
/39.99 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
38.99 €
/76.26 лв
120.00 € лв -
255.64 €
/499.99 лв
120.00 € лв -
63.99 €
/125.15 лв
120.00 € лв -
386.99 €
/756.89 лв
120.00 € лв -
52.99 €
/103.64 лв
120.00 € лв
-
10.00 €
/19.55 лв
120.00 € лв -
10.00 €
/19.55 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
310.50 €
/607.29 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
15.00 €
/29.34 лв
120.00 € лв -
43.43 €
/84.94 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв
HDCVI камера Dahua HAC-HUM3201B-P-0280B-S2, Pinhole камера, 2Mpix(1920x1080@25fps), 2.8mm обектив88.00 €
/172.11 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW2241T-Z-A-27135, насочена "bullet" камера, 2 Mpix (1080P(1920x1080)/25fps), 2.7-13.5mm/f1.3 обектив, IR осветеност (до 80 метра), външна IP67 защита, вграден микрофон88.26 €
/172.61 лв
HDCVI камера Dahua HAC-HFW2249E-A-NI-0360B, насочена "bullet" камера, 2 Mpix(1920x1080@30fps), 3.6mm обектив, външна IP6786.48 €
/169.14 лв









































































