Цифровият уред за измерване на нивото на звука Ermenrich Seek DS10 Ви предоставя възможност за точно определяне на нивото на звука на закрито и открито. Той е подходящ за измерване на нивата на шума в жилищни, образователни и промишлени помещения, за сертифициране на работни места и транспорт, за проверка на качеството на звукоизолацията и за други задачи.
Компактният размер и ергономичното тяло осигуряват максимален комфорт и мобилност. За измерване на параметрите на звука в диапазона 30–130 dB се използва поляризиран капацитивен микрофон. Има функция за запаметяване на минималните и максималните стойности.
Захранва се с 2 бр. батерии AAA (не са добавени). Автоматичното изключване след 10 минути липса на активност Ви помага да използвате енергията по-ефективно. Индикаторът за изтощени батерии ще Ви информира кога е необходимо да смените батериите.
Основни характеристики:
- Измерване на нивото на звука в диапазона 30–130 dB
- Поляризиран капацитивен микрофон
- Записва минималната и максималната стойности
- Захранване с батерии, функция за автоматично изключване, индикатор за изтощена батерия
| Марка | Ermenrich |
| Гаранция | 5 години |
| EAN | 5905555017723 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 22x5x4 cm |
| Транспортно тегло | 0.115 kg |
| Тип | уред за измерване на нивото на звука |
| Вградени функции | уред за измерване на нивото на звука |
| === Разделител === | Уред за измерване на нивото на звука (шума) |
| Микрофон | поляризиран капацитивен |
| Измервателни единици | dB |
| Измервателен диапазон | 30–130 dB |
| Точност | ±1,5 dB (94 dB при 1 KHz); ±5 dB (94 dB при 8 kHz) |
| Точност | ±1,5 dB (94 dB при 1 KHz), ±5 dB (94 dB при 8 kHz) |
| Честотен диапазон, Hz | 30 Hz–8 kHz |
| Динамичен диапазон, dB | 50 |
| Свойства на претегляне | A |
| Динамични характеристики | 125 ms (бързо), 1 s (бавно) |
| === Разделител === | Общи спецификации |
| Функция Limit value (Гранична стойност) (Мин./макс.) | yes |
| Дисплей | монохромен |
| Индикатор за състояние „изтощена батерия“ | yes |
| Захранване | 2 AAA батерии (не са включени) |
| Автоматично изключване на захранването | yes |
| Стандарти за безопасност | EN61326-1 |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
4.21 €
/8.24 лв
120.00 € лв -
52.90 €
/103.46 лв
120.00 € лв -
13.74 €
/26.87 лв
120.00 € лв -
18.91 €
/36.99 лв
120.00 € лв -
80.49 €
/157.43 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
5.08 €
/9.94 лв
120.00 € лв -
49.90 €
/97.60 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
50.00 €
/97.80 лв
120.00 € лв -
59.98 €
/117.31 лв
120.00 € лв -
46.01 €
/89.99 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
52.29 €
/102.26 лв
120.00 € лв -
7.62 €
/14.89 лв
120.00 € лв -
46.00 €
/89.97 лв
120.00 € лв -
50.55 €
/98.87 лв
120.00 € лв -
63.98 €
/125.14 лв
120.00 € лв -
33.19 €
/64.91 лв
120.00 € лв -
79.26 €
/155.01 лв
120.00 € лв -
76.10 €
/148.83 лв
120.00 € лв -
39.90 €
/78.04 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
142.63 €
/278.96 лв
120.00 € лв -
23.26 €
/45.50 лв
120.00 € лв -
397.30 €
/777.06 лв
120.00 € лв -
199.27 €
/389.74 лв
120.00 € лв -
653.70 €
/1278.53 лв
120.00 € лв -
1070.37 €
/2093.47 лв
120.00 € лв -
507.52 €
/992.62 лв
120.00 € лв -
11.40 €
/22.29 лв
120.00 € лв -
17.75 €
/34.71 лв
120.00 € лв -
37.57 €
/73.48 лв
120.00 € лв -
165.68 €
/324.05 лв
120.00 € лв -
70.46 €
/137.81 лв
120.00 € лв -
110.43 €
/215.99 лв
120.00 € лв -
46.76 €
/91.46 лв
120.00 € лв -
45.76 €
/89.51 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв
-
309.99 €
/606.29 лв
120.00 € лв -
94.79 €
/185.39 лв
120.00 € лв -
76.03 €
/148.69 лв
120.00 € лв -
5.99 €
/11.72 лв
120.00 € лв -
102.98 €
/201.41 лв
120.00 € лв -
139.99 €
/273.80 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
17.89 €
/34.99 лв
120.00 € лв -
34.99 €
/68.43 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
24.99 €
/48.88 лв
120.00 € лв -
16.99 €
/33.23 лв
120.00 € лв -
7.49 €
/14.65 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
20.98 €
/41.03 лв
120.00 € лв -
159.99 €
/312.91 лв
120.00 € лв -
8.99 €
/17.58 лв
120.00 € лв -
9.20 €
/17.99 лв
120.00 € лв -
29.99 €
/58.66 лв
120.00 € лв -
44.99 €
/87.99 лв
120.00 € лв -
29.98 €
/58.64 лв
120.00 € лв -
194.99 €
/381.37 лв
120.00 € лв -
11.99 €
/23.45 лв
120.00 € лв -
30.99 €
/60.61 лв
120.00 € лв -
13.99 €
/27.36 лв
120.00 € лв -
85.89 €
/167.99 лв
120.00 € лв -
11.98 €
/23.43 лв
120.00 € лв -
22.59 €
/44.19 лв
120.00 € лв -
137.50 €
/268.93 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
10.98 €
/21.48 лв
120.00 € лв -
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
11.59 €
/22.67 лв
120.00 € лв -
39.99 €
/78.21 лв
120.00 € лв -
208.99 €
/408.75 лв
120.00 € лв -
129.99 €
/254.24 лв
120.00 € лв -
15.99 €
/31.27 лв
120.00 € лв -
377.99 €
/739.28 лв
120.00 € лв
-
11.95 €
/23.37 лв
120.00 € лв -
78.99 €
/154.49 лв
120.00 € лв -
6.69 €
/13.08 лв
120.00 € лв -
237.69 €
/464.87 лв
120.00 € лв -
1219.92 €
/2385.96 лв
120.00 € лв -
71.64 €
/140.12 лв
120.00 € лв -
42.61 €
/83.33 лв
120.00 € лв -
328.99 €
/643.45 лв
120.00 € лв -
86.30 €
/168.79 лв
120.00 € лв -
33.20 €
/64.94 лв
120.00 € лв -
6.50 €
/12.71 лв
120.00 € лв -
24.98 €
/48.86 лв
120.00 € лв -
609.82 €
/1192.71 лв
120.00 € лв -
10.99 €
/21.49 лв
120.00 € лв -
259.99 €
/508.50 лв
120.00 € лв -
34.44 €
/67.36 лв
120.00 € лв -
40.16 €
/78.55 лв
120.00 € лв -
218.90 €
/428.14 лв
120.00 € лв -
14.39 €
/28.14 лв
120.00 € лв -
347.87 €
/680.37 лв
120.00 € лв -
38.89 €
/76.06 лв
120.00 € лв -
565.99 €
/1106.98 лв
120.00 € лв -
11.62 €
/22.73 лв
120.00 € лв -
149.99 €
/293.36 лв
120.00 € лв -
14.59 €
/28.54 лв
120.00 € лв -
41.60 €
/81.35 лв
120.00 € лв -
56.98 €
/111.44 лв
120.00 € лв -
127.76 €
/249.88 лв
120.00 € лв -
37.90 €
/74.13 лв
120.00 € лв -
54.10 €
/105.81 лв
120.00 € лв -
8.53 €
/16.69 лв
120.00 € лв -
Телевизор Xiaomi L32MB-FAEU, 32" (81.28cm) HD Smart TV, DVB-T2/C/S2, Bluetooth, LAN, 2x HDMI, 1x USB
154.99 €
/303.13 лв
120.00 € лв -
19.00 €
/37.15 лв
120.00 € лв -
28.99 €
/56.70 лв
120.00 € лв -
63.92 €
/125.01 лв
120.00 € лв -
8.63 €
/16.89 лв
120.00 € лв -
278.32 €
/544.34 лв
120.00 € лв -
26.99 €
/52.79 лв
120.00 € лв -
374.78 €
/733.01 лв
120.00 € лв -
109.89 €
/214.93 лв
120.00 € лв





















































































































