Цифровият фотомонокъл Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 е предназначен за изследване на света и заснемане на ярки снимки и видеозаписи при пътуване, на стадиона или на туристически поход. Просто го пъхнете в чантата, раницата или джоба на якето си, за да е винаги под ръка. Този фотомонокъл размива границата между наблюдение и творчество, като Ви позволява не само да виждате интересни сцени и обекти, но и да ги заснемате мигновено с перфектни детайли. Наблюдавайте и запазвайте веднага!
Оставете слабата камера и размазаните снимки на Вашия смартфон в миналото. Нискодисперсионната ED оптика и цифровите възможности на фотомонокъла Ви позволяват да се наслаждавате на ярки гледки към природата или града, както през деня, така и привечер, с увеличение до 80x. Когато искате да заснемете спомен, можете бързо и просто да започнете да правите снимки или да записвате видео с едно натискане на бутона на тялото.
Впуснете се в приключение и вземете приятелите си с Вас! Фотомонокълът поддържа Wi-Fi връзка с до 3 смартфона едновременно за поточно предаване на живо и дистанционно снимане. Монтирайте устройството на триножник и се разположете наблизо, за да чакате на екрана на Вашия смартфон да се появи интересен кадър. След това запаметете снимката с едно докосване директно в приложението. Всяка снимка ще бъде ясна и впечатляваща, така че ще искате да я споделите с любители със сходни интереси. Levenhuk Kelvin Snap ED 8x42 е повече от устройство; той предлага ново усещане за свобода в наблюдението и творчеството, което е лесно да споделите с околните!
Основни характеристики:
- Лесно заснемане с един бутон за ярки снимки и видеозаписи
- Оптика от стъкло със свръхмалка дисперсия с многослойно покритие за ярки изображения дори при полумрак
- Мощно 8–80x увеличение за детайлно изследване на света
- Поточно предаване към 3 смартфона чрез мобилното приложение
- Устойчивост на всякакви метеорологични условия: защита от прах и водни пръски
- Батерия с висок капацитет за над 10 часа непрекъсната употреба
- Снимки 16 MP и видео Full HD: живи цветове и богати детайли
Комплектът включва:
- Цифров фотомонокъл
- USB кабел тип C
- Карта памет 32 GB TF
- Кърпа за почистване
- Лента за врата за фотомонокъла
- Торбичка
- Лента за врата за калъфа
- Ръководство за потребителя и гаранция
| Марка | Kelvin |
| Гаранция | доживотна |
| EAN | 5905555027890 |
| Размер на опаковката (Д x Ш x В) | 24x17x11 cm |
| Транспортно тегло | 1.32 kg |
| С увеличение | yes |
| Цифрови | yes |
| Увеличение, x | 8 — 80 |
| Увеличение, x | 8 (оптично), 1–10 (цифрово) |
| Диаметър на лещата на обектива (апертура), mm | 42 |
| Окуляр | 4 елемента в 3 групи |
| Обектив | 4 елемента в 3 групи |
| Материал на оптиката | ED |
| Покритие на лещите | цялостно многослойно покритие |
| Изходен диаметър на зеницата, mm | 5.36 |
| Разстояние от очите, mm | 17 |
| Коефициент на здрач | 18.33 |
| Относителна яркост | 28.73 |
| Прагова стойност на резолюцията, ъглови секунди | 5.2 |
| Зрително поле, ° | 7.2 |
| Зрително поле, m/1000 m | 126 |
| Близък фокус, m | 4 |
| Регулиране на диоптъра на окуляра, диоптри | ±4 |
| Чашка на окуляр | въртящи се |
| Тяло | пластмаса |
| Пълнеж на корпуса | азот |
| Монтиране на триножник | yes |
| Водоустойчив | yes |
| Устойчивост на влага | yes |
| Клас на защита от влага/проникване на вода | IP65, пълна защита срещу прах и водни струи |
| Херметично затворена конструкция | yes |
| Диапазон на работната температура, °C | -10 — 50 |
| Възможност за адаптиране към триножник | стандартна резба 1/4" |
| Wi-Fi | yes |
| Настройки на Wi-Fi | 2,4 GHz, обхват до 10–15 m (при пряка видимост) |
| Захранване | вградена литиевойонна батерия 4000 mA h; зарежда се чрез захранващ адаптер 5 V, 2 A (не е включен) |
| Матрица на изображението | цветен CMOS, 4:3 |
| Заснемане на снимки и видеозаписи | yes |
| Формат на изображението | *.jpeg |
| Размер на изображението (режим на изображение), Mpx | 16 |
| Видео формат | *.mp4 |
| Разделителна способност на видеоносителя | 2560x1440 (30 FPS), 1920x1080 (30 FPS) |
| Слот за карта памет | да |
| Поддържан носител | TF карта до 128 GB (включена е 32 GB карта) |
| Портове | USB тип C |
| Езици на менюто | над 30 |
| Иконка за разреждането на батерията | yes |
| Фотография със смартфон | yes |
| Възможност за свързване на допълнително оборудване | до 3 мобилни устройства с iOS и Android (приложение Viipulse) |
| Торбичка/калъф/чанта в комплект | торба |
| Допълнително | поточно предаване на изображения на живо към смартфон, заснемане на снимки и видео чрез смартфон, функция за автоматично изключване (5 мин.), воден знак (дата, час), функция за възпроизвеждане |
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.17 €
/10.12 лв
-
19.94 €
/39.00 лв
-
12.26 €
/23.97 лв
-
Кабел Vention AACBH, от HDMI(м) към HDMI(м), 2м, черен, 4K 2160p@60FPS, 18 Gb/s, позлатени конектори
6.69 €
/13.08 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
4.05 €
/7.92 лв
-
7.81 €
/15.27 лв
-
8.84 €
/17.28 лв
-
10.99 €
/21.49 лв
11.24 € -
119.99 €
/234.68 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
5.97 €
/11.68 лв
-
8.00 €
/15.65 лв
-
329.00 €
/643.48 лв
347.17 € -
27.98 €
/54.72 лв
-
17.79 €
/34.79 лв
-
100.23 €
/196.03 лв
-
4.76 €
/9.32 лв
-
Електрическа кана Rohnson R-7640, вместимост 1.7 литра, филтър против котлен камък, 1850W, прозрачна
23.21 €
/45.39 лв
-
244.87 €
/478.92 лв
-
429.99 €
/840.99 лв
489.99 € -
167.99 €
/328.56 лв
-
9.63 €
/18.83 лв
10.26 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1158.99 €
/2266.79 лв
-
133.73 €
/261.55 лв
-
42.23 €
/82.60 лв
-
24.89 €
/48.68 лв
-
22.89 €
/44.77 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
4.80 €
/9.38 лв
-
204.99 €
/400.93 лв
-
7.16 €
/14.01 лв
-
75.00 €
/146.69 лв
-
7.76 €
/15.18 лв
-
5.72 €
/11.18 лв
-
6.44 €
/12.59 лв
-
106.98 €
/209.23 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
17.89 €
/34.99 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
38.77 €
/75.84 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
14.98 €
/29.30 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
13.99 €
/27.36 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.59 €
/22.67 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
58.55 €
/114.52 лв
60.77 € -
23.87 €
/46.68 лв
24.99 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
7.20 €
/14.08 лв
7.43 € -
165.35 €
/323.39 лв
177.05 € -
39.99 €
/78.21 лв
48.99 € -
3.82 €
/7.46 лв
4.09 € -
168.15 €
/328.87 лв
203.97 € -
97.55 €
/190.80 лв
99.99 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
23.40 €
/45.77 лв
24.84 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
79.99 €
/156.45 лв
87.99 € -
331.44 €
/648.24 лв
398.99 € -
158.99 €
/310.96 лв
168.99 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
62.05 €
/121.36 лв
65.92 € -
19.90 €
/38.93 лв
26.01 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
14.04 €
/27.46 лв
15.50 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
1478.99 €
/2892.65 лв
1598.99 € -
8.32 €
/16.26 лв
8.54 € -
244.77 €
/478.73 лв
249.55 € -
13.95 €
/27.28 лв
14.88 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
748.99 €
/1464.90 лв
809.99 € -
48.45 €
/94.75 лв
77.57 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
58.99 €
/115.37 лв
63.99 € -
17.91 €
/35.03 лв
21.79 € -
144.70 €
/283.01 лв
161.58 € -
122.99 €
/240.55 лв
134.99 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
5.08 €
/9.93 лв
9.21 € -
19.99 €
/39.10 лв
30.07 €




















































































































