Brother DCP-T426W

Лесното за употреба мултифункционално A4 мастилено-струйно устройство DCP-T426W ви позволява да печатате големи обеми, като същевременно намалявате разходите за печат. С допълнителната безжична мрежова свързаност, то наистина е чудесно допълнение към дома или малкия ви офис.
Спецификации:
| Тип на принтера | Цветен |
|---|---|
| Функции | Печат, Копиране и сканиране |
| Максимален размер на хартията | A4 |
| Памет | 64MB |
| Процесор | 576MHz |
| Технология | Мастиленоструен |
| Възможности за свързване | Безжична |
| Локален интерфейс | USB 2.0 |
| Wi-Fi Direct | Да |
| Поддържа | Brother iPrint&Scan Mobile, Brother Print Service Plugin, Mopria |
| Двустранно копиране | Не |
| Резолюция | Печат - максимум 1200x1800 dpi (черно-бяло и цветно) Сканиране: Максимум 1200x1200 dpi черно-бяло и 1200 x 600 dpi цветно |
| Скорост | Черно-бяло до 8 ipm и цветно до 3 ipm |
| Процент на увеличение/намаление | От 25 до 400% на стъпки от 1% |
| N в 1 | Да |
| С кашон | 506(Ш) x 219(Д) x 469(В) мм |
| С кашон | 7.6 кг |
| Без кашон | 435(Ш) x 359(Д) x 159(В) мм |
| Тегло | 6.4 кг |
| Налягане на звука | 53.5dBA (максимум) |
| Типове и размери | Стандартна тава -Обикновена хартия, Хартия за мастилено-струен печат, Гланцирана (отлята / смола), тегло от 64 до 220g/m2. Размери на носителите - Стандартна тава - A4, LTR, EXE, A5, A6, Снимка(102x152мм), Indexcard(127x203mm/5x8"), Photo-2L(127x178mm/5x7"), плик C5, COM-10, DL плик, Monarch. Тип носители и тегло - Ръчно подаване слот - Обикновена хартия, Хартия за мастилено-струен печат, Гланцирана (отлята / смола), рециклирана, тегло от 64 до 300g/m2. Размери на носители - Слот за ръчно подаване - A4, LTR, EXE, A5, A6, Снимка(102x152mm), Indexcard(127x203mm/5x8"), Photo-2L(127x178mm/5x7"), плик C5, COM-10, DL плик, Monarch Photo-L (89х127mm/3.5x5") |
| Wi-Fi Direct™ | Да |
| Безжична мрежа | IEEE 802.11b/g/n (infrastructure mode, IEEE 802.11g/n (Wi-Fi Direct) |
| Защита на безжичната мрежа | SSID (32 chr), WEP 64/128bit, WPA-PSK(TKIP/AES), WPA2-PSK(TKIP/AES) |
| Поддръжка на безжична настройка | Да |
| Предоставен софтуер – Mac | Brother iPrint&Scan |
| Предоставен софтуер – Windows | Brother iPrint&Scan |
| Поддържа | Windows® 7 SP1/8.1/10/11 Server 2008/2008 R2/2012/2012 R2/2016/2019/2022 | MacOS v10.15.x/11/12 |
| Подаване на хартия | Стандартна тава за 150 листа, Слот за ръчно подаване на 1 лист |
| Изходяща хартия | 50 листа |
| Резолюция | До 6000 x 1200 dpi (вертикален x хоризонтален) |
| Скорост – сравнима с лазерно устройство | Черно-бяло до 16 ipm и цветно до 9 ipm цвят (Въз основа на ISO/IEC 24734) |
| Размер на капката | 1.5 пиколитър |
| Време за излизане на първата разпечатка | По-малко от 10 секунди |
| Препоръчителен месечен обем | До 1000 страници |
| Резолюция | Оптична: Резолюция до 1200 х 2400dpi |
| Сканиране към | Имейл, изображение, OCR, файл |
| Скорост | 3.35 секунди (моно) и 4.38 секунди (цвят) при 100dpi единична |
| Тип на скенера | CIS |
Консумативи
Оригинална бутилка със синьо мастило Brother BT5000C. Капацитет до 5 000 страници.
Оригинална бутилка с червено мастило Brother BT5000M. Капацитет до 5 000 страници.
Оригинална бутилка с жълто мастило Brother BT5000Y. Капацитет до 5 000 страници.
Оригинален комплект бутилки с цветно мастило (синьо, червено и жълто) Brother BT5000CLVAL. Всяка цветна бутилка отпечатва до 5000 страници.
Оригинална бутилка с черно мастило Brother BTD60BK. С капацитет до 6 500 / 7 500 страници.
JAR Computers може да предложи консумативи за "Мултифункционални устройства".
Виж още Мултифункционални устройства Brother
Виж всички Мултифункционални устройства в категорията
| Метод на печат: | Мастилен |
|---|---|
| Цвят: | Цветен |
| Мрежови възможности: | Безжична |
| Формат на печат, max: | A4 |
| Скорост на печат/ч.б./, max: | от 11 до 20 стр./мин. |
| Двустранен печат: | Не |
| Листоподаващо у-во.: | Не |
| Факс възможност: | Не |
| Разделителна способност на печат: | 6000x1200 dpi |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
149.89 €
/293.15 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
149.99 €
/293.35 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
321.01 €
/627.83 лв
-
114.11 €
/223.17 лв
-
127.40 €
/249.17 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
92.02 €
/179.97 лв
-
320.83 €
/627.49 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
50.80 €
/99.36 лв
-
133.30 €
/260.72 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
508.99 €
/995.50 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
220.57 €
/431.39 лв
-
152.99 €
/299.22 лв
-
402.42 €
/787.07 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
103.99 €
/203.38 лв
-
149.59 €
/292.56 лв
-
44.70 €
/87.43 лв
-
77.74 €
/152.05 лв
-
118.61 €
/231.98 лв
-
173.99 €
/340.29 лв
-
118.61 €
/231.98 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
179.13 €
/350.35 лв
-
104.98 €
/205.32 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
194.99 €
/381.36 лв
-
146.99 €
/287.49 лв
-
96.99 €
/189.70 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
159.99 €
/312.91 лв
-
173.99 €
/340.29 лв
-
152.99 €
/299.22 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
228.99 €
/447.87 лв
-
508.99 €
/995.50 лв
-
88.99 €
/174.05 лв
-
398.99 €
/780.36 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
44.70 €
/87.43 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
168.99 €
/330.52 лв
-
189.99 €
/371.59 лв
-
219.99 €
/430.26 лв
-
478.99 €
/936.82 лв
-
178.99 €
/350.08 лв
-
495.99 €
/970.07 лв
-
194.99 €
/381.37 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
349.99 €
/684.52 лв
-
69.99 €
/136.89 лв
-
328.99 €
/643.45 лв
-
104.99 €
/205.34 лв
-
118.61 €
/231.98 лв
-
169.99 €
/332.47 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
Лазерен принтер HP LaserJet Pro 4002dw, монохромен, 1200 x 1200 dpi, 40 стр/мин, LAN, Wi-Fi, USB, A4
199.99 €
/391.15 лв
-
188.99 €
/369.63 лв
-
124.95 €
/244.39 лв
-
235.19 €
/459.99 лв
-
209.99 €
/410.70 лв
-
339.98 €
/664.95 лв
-
279.99 €
/547.61 лв
-
804.99 €
/1574.42 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
144.99 €
-
448.38 €
/876.96 лв
458.45 € -
156.79 €
/306.65 лв
168.99 € -
704.46 €
/1377.80 лв
725.35 € -
179.99 €
/352.03 лв
194.29 € -
128.99 €
/252.28 лв
144.99 € -
818.99 €
/1601.81 лв
883.99 €
Мултифункционално лазерно устройство HP LaserJet MFP M234SDW 6GX01F, монохромен, принтер/копир/скенер, 600 x 600, 29 стр/мин, Wi-Fi, LAN, USB, A4179.13 €
/350.35 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство Brother DCP-T430W, цветен, принтер/копир/скенер, 1200x6000dpi, 16 стр/мин, Wi-Fi, USB, A4, A5178.99 €
/350.08 лв
Мултифункционално мастиленоструйно устройство HP ENVY Inspire 7920e, цветен принтер/копир/скенер, 1200 x 1200 dpi, 15 стр./мин, USB, Wi-Fi, Bluetooth, A4177.05 €
/346.27 лв


































































