Asus Zenbook S 16 UM5606GA
.jpg)
Нов Zen с превъзходен AI
Zenbook S 16 е първият ултратънък 16-инчов компютър с изкуствен интелект от новата ера на ASUS, който съчетава производителност и изтънченост. Той е напълно преработен отвътре навън. Шасито включва нашия изискан нов Ceraluminum - високотехнологична керамика в гама от вдъхновени от природата цветове. Той осигурява характеристиките на твърдост, като същевременно допълва ултратънкия дизайн и издържа на изпитанието на времето.

Високотехнологична керамика
Лека. Издръжлива. Вечна. Уникална.
Навлезте в света на Ceraluminum - високотехнологична керамика, която е на почит в космическата индустрия и производството на луксозни часовници. Тази първа в индустрията иновация се отличава с несравнима здравина, устоявайки с лекота на износване. Тя е не просто издръжлива; тя е символ на издръжливост и индивидуалност. Усетете нейната дзен-подобна лекота и гладкост, характерен цвят, топло докосване, приканващи ви да започнете едно непреходно пътешествие.

Ambient охлаждане
Бъдете бързи. Бъдете тихи.
Zenbook S 16 предлага тиха и ефективна работа, като се адаптира безпроблемно към всяка задача. Усъвършенстваната му система за охлаждане - с два вентилатора, ултратънка камера за изпарения и геометричен дизайн на решетката - позволява оптимално 28-ватово TDP без забавяне, дори при големи натоварвания, като същевременно поддържа шепнещо тиха работа под 25 dB при леки натоварвания благодарение на Ambient технологията за охлаждане.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20USA.png)
Изживяване с AI
Новите компютри с изкуствен интелект на ASUS
Вече е тук! С гордост представяме следващото ниво на ASUS AI PC - Zenbook S 16. Задвижван от най-новите процесори, поддържащи изкуствен интелект, този компютър ви предоставя AI изживяване от следващо ниво, с подобрена сигурност, скорост и персонализация. С интегрираните AI енджини за ускоряване на изчисленията с изкуствен интелект, Copilot в Windows за персонализирана помощ и набор от мощни ASUS AI приложения, вашият компютър вече е вашият най-добър спътник. Изпитайте разликата по-лесно, по-бързо, по-интелигентно и по-гладко - ASUS компютърът с AI от следващо ниво поставя необикновено AI изживяване на върха на пръстите ви, сега.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20USA.png)
Производителност
Превъзходен AI
Zenbook S 16 прави повече за вас, предлагайки възможности за изкуствен интелект от следващо поколение в ултратънък форм-фактор. Той е оборудван с процесор AMD Ryzen AI 9 HX 370, заедно с до 32 GB бърза RAM памет и 1 TB PCIe 4.0 SSD. Процесорът може да се похвали с TDP до 28 W и разполага с вграден Ryzen AI енджин, който осигурява до 50 TOPs енергоефективна производителност за съвременните AI приложения, като помага на батерията с голям капацитет от 78 Wh да осигури целодневна автономност.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20USA.png)
Визия и звук
3K OLED и 6 високоговорителя
16-инчовият 3K OLED HDR NanoEdge дисплей запазва всеки невероятен момент детайлен и изключително жив. Той разполага с 6 високоговорителя, които усилват басите, засилват точността и ви потапят в звука. Zenbook S 16 ви осигурява истинско театрално изживяване.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20USA.png)
Удобно свързване
Zenbook S 16 включва всички основни пълнофункционални портове, от които се нуждаете за бързи и безпроблемни връзки в движение, така че не е необходимо да носите досадни донгъли и адаптери. Има дори удобен комбиниран аудио жак!
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20USA.png)
Безжична свързаност
По-добра свързаност и стабилен пренос
ASUS Zenbook S 16 е оборудван с най-новия Wi-Fi 7 за най-добрите безжични връзки - до 2 пъти до 2,4 пъти по-бързи от предишното поколение Wi-Fi. Вашият лаптоп автоматично ще се свърже с най-силния Wi-Fi сигнал и ще използва ефективно цялата налична честотна лента. А с поддръжката на до три едновременни Bluetooth връзки за слушалки на едно устройство, ще имате и по-добра комуникация и по-приятно забавление.
Specs:
16" (40.64cm) WQXGA+ (2880 x 1800) OLED 16:10, 0.2ms, 120Hz, 500nits, 1000nits HDR peak, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1, 1.07 billion colors, PANTONE, Anti-glare
Integrated AMD Radeon 880M Graphics, 12-core, 2.9GHz Graphics Frequency
1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello, built-in array microphone
AMD Ryzen AI 9 H 465 (10C / 20T, 2.0 / 5.0GHz, 10MB L2 / 24MB L3), 15-54W cTDP, XDNA NPU up to 50 TOPS, total performance up to 73 TOPS
32GB LPDDR5X on board
2TB SSD PCIe 4.0 NVMe M.2
SD 4.0 card reader
Wi-Fi 7(802.11be) (Tri-band)2*2
Bluetooth 5.4
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in 4-way stereo speakers, Smart Amp Technology, Harman Kardon Premium
83WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
TYPE-C, 68W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, 1.1mm Key-travel, with Copilot Key, БДС кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Pro 64-bit
35.36 x 24.30 x 1.19 ~ 1.29 cm
1.50kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 880M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen AI 9 |
| Модел процесор: | H 465 |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| AI производителност: | до 50 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 2000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.50 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.4 x 22.0 x 1.79 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus Zenbook S 16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
Лаптоп Lenovo ThinkPad T16 Gen 4(21QN001MBM), осемядрен AMD Ryzen AI 7 Pro 350 2/5GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 64GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2475.49 €
/4841.64 лв
Лаптоп MSI Stealth A16 AI+ A3XVFG (9S7-15FK35-276), дванадесетядрен AMD Ryzen AI 9 HX 370 2.0/5.1GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA IPS 240Hz OLED Display & GF RTX 4060 8GB, (HDMI), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 1x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Home2477.86 €
/4846.27 лв
Лаптоп Lenovo Legion Pro 5 16AFR10 (83F20044BM), шестнадесетядрен AMD Ryzen 9 9955HX 2.5/5.4GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA OLED Glossy Display & GF RTX 5070 8GB (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS2455.93 €
/4803.39 лв


























































































































