Осигурете си спокойствие
С ASUS Extended Warranty

Стъпка 1 Купете лаптоп Zenbook до 31.03.2024 г. | Стъпка 2 Регистрирайте лаптоп си в рамките на една година от датата на закупуване. | Стъпка 3 След успешна регистрация ще получите имейл за потвърждение в рамките на 2 работни дни | Стъпка 4 Насладете се на новия си Zenbook с удължена гаранция! |
Asus Zenbook Pro 14 OLED UX6404VV-OLED-P941X

По-доброто невинаги означава по-голямо! Завладяващият Zenbook Pro 14 OLED събира в елегантното си, ултракомпактно шаси повече творческа мощ в движение от всякога, като се започне с нов 14,5-инчов 120Hz OLED NanoEdge дисплей. Към това се добавя пълната мощност на най-новите процесори Intel Core i9-13900H от 13-то поколение и специалната графика NVIDIA GeForce RTX 4070 - разгърнати от термалната технология ASUS IceCool Pro до максимална комбинирана TDP от 125 вата - и иновативният ASUS DialPad за пълен творчески контрол. Работете свободно, където и да се намирате, с това тънко 17,9 мм и леко 1,6 кг чудо, и се наслаждавайте на непрекъсната продуктивност от издръжливата 76 Wh батерия. Направете творческата си сила още по-невероятна със Zenbook Pro 14 OLED!
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ Zenbook Pro 14 OLED осигурява мощна универсална производителност за ефективно творчество и ежедневна продуктивност. С най-новия процесор Intel Core i9 от 13-то поколение, графична карта NVIDIA GeForce RTX 4070, до 2 TB SSD и до 32 GB бърза DDR5 SODIMM RAM памет, това е машината мечта за творците. | ![]() |
.png)
Графична карта
Визуализации на следващо ниво
Пристъпете към нова ера на креативни визуализации с графики до NVIDIA GeForce RTX 4070. Този мощен графичен процесор притежава скоростта, необходима за анализи с дълбоко обучение, с ray tracing в реално време за ускоряване на визуализирането на движещи се обекти, усъвършенствани видео ефекти с изкуствен интелект и възможности, които му помагат да експортира по-бързо и да се справя светкавично с най-трудните визуални задачи. Освен това получавате сигурността на NVIDIA Studio за максимална производителност и стабилност.

ТОПЛИННА ТЕХНОЛОГИЯ
Ефективно охлаждане за повишена производителност
Ефективната охладителна система ASUS IceCool Pro се отличава с дизайн с два вентилатора и четири външни изпускателни отвора отстрани и отзад, които отвеждат топлината навън. Тя също така се предлага с прахов филтър за двата си вентилатора, като филтърът помага да не се засмукват прах и влакна в шасито.

ДИСПЛЕЙ
Визия на съвършенство
Изцяло новият 14,5-инчов 2,8K 120 Hz OLED NanoEdge дисплей на Zenbook Pro 14 OLED възпроизвежда спираща дъха детайлност, ултраживи цветове и 100% DCI-P3 цветова гама като за кино. Създаването или наслаждаването на визуално съдържание никога не е било по-добро с ярки и ясни HDR изображения, заедно с най-дълбоките черни цветове.

СВЪРЗАНОСТ
Напълно свързани
Zenbook Pro 14 OLED е снабден с пълен набор от I/O портове за лесно свързване на устройства и периферни устройства.
Config specs:
14.5" (36.83cm), 2.8K (2880 x 1800) OLED 16:10, 0.2ms, 120Hz, 400nits, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1, HDR True Black 600, Glossy display, 70% less harmful blue light, Non-touch screen
NVIDIA GeForce RTX 4060 8GB GDDR6
FHD camera with IR function, built-in array microphone
Intel Core i9-13900H Processor 2.6 GHz (24MB Cache, up to 5.4 GHz, 14 cores, 20 Threads)
32GB (16GB on board + 16GB SO-DIMM) DDR5
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.3
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x Thunderbolt 4 supports display / power delivery
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
SD 4.0 card reader
76WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
200W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Windows 11 Pro
32.18 x 22.33 x 1.79cm
1.65kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14.5" (36.83 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4060 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i9 |
| Модел процесор: | 13900H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.6 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.64 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.17 x 22.76 x 1.79 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus Zenbook Pro 14 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Asus TUF F16 FX608JPR-QT002(90NR0NG1-M003D0)(сив), шестнадесетядрен Intel Core i7 14650HX 2.2/5.2 GHz, 16"(40.64cm) 2.5K WQXGA IPS Display & GF RTX 5070 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 3x USB 3.2 Gen 2 Type-A, No OS, 2.2kg2133.95 €
/4173.64 лв
Лаптоп HP EliteBook 8 G1i (AD3Y8ET)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 1.7/5.2GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2131.21 €
/4168.29 лв
Лаптоп Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 (83CX0016RM)(син), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56 cm) 4K WQUXGA OLED 750nits 120Hz Glare Touch Display, (Thunderbolt 4), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x USB4, Windows 11 Pro2130.19 €
/4166.29 лв























































































































