Asus Zenbook A14 UX3407QA
Без претоварване. Без кабели. Без ограничение.
Правете повече с по-лек дизайн! Zenbook A14 е създаден да пътува с тегло от под един килограм. Неговият процесор Snapdragon X Series осигурява пълните възможности на Copilot+ и обогатява живота ви с батерия, която издържа няколко работни дни.
Новият минималистичен дизайн излъчва елегантност в цветове с променящи се тонове и вдъхновени от природата материали. Капакът на лаптопа, рамката на клавиатурата и дъното са изработени от Ceraluminum – нашия невероятен и устойчив на износване, надраскване и петна материал.

БЕЗ ПРЕТОВАРВАНЕ
Лек като перце
Свръхлекота и издръжливост със Ceraluminum – всичко под един килограм!

БЕЗ ОГРАНИЧЕНИЯ
Интуитивност до вас
Вграденият изкуствен интелект и интуитивният дизайн ви помагат да се свързвате, откривате и постигате, както никога досега.

Производителност
Безкраен заряд, трайна батерия
Насладете се на несравнима енергийна ефективност, по-дълъг живот на батерията и безпроблемна свързаност. Постигнете безгранична производителност с подобрените невронни ядра и най-бързия процесор в серията Snapdragon X. Проектиран за изкуствен интелект, този чипсет ще промени начина, по който творите, комуникирате и играете, като същевременно ще осигури модерна и новаторска практическа работа.

Запазете лекотата си. Запазете мощта си.
Термотръба и леки алуминиеви вентилатори осигуряват изключително разсейване на топлината. Подобрената охладителна система на ASUS ви дава пълен контрол над баланса между производителността и шума на вентилаторите.

Процесор Snapdragon X Elite
Справяйте се с тежките задачи с революционна бързина на отговор и изключителна енергийна ефективност за много дни без обвързване с кабел. Насладете се на поддръжката на генеративен изкуствен интелект и несравнима практическа работа.

По-бързи, по-стабилни връзки
Zenbook A14 е оборудван с най-новата Wi-Fi 7 за най-добра безжична свързаност – до 4,8 пъти по-бърза от предишното поколение Wi-Fi. Лаптопът автоматично се свързва към най-силния Wi-Fi сигнал и ефективно използва всички налични мрежови връзки.

Config Specs:
14" (35.56 cm), WUXGA (1920 x 1200) OLED 16:10, LED Backlit, 0.2ms, 60Hz, 400nits, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3 color gamut, 1,000,000:1, VESA CERTIFIED Display HDR True Black 600, 1.07 billion colors, Glossy, Non-touch screen
Integrated Qualcomm SD X Adreno X1-45 Graphics, 1.7 TFLOPS
FHD 1080p camera with IR function to support Windows Hello, built-in array microphone
Qualcomm Snapdragon X X1-26-100, 8C / 8T, Multi-core: 2.97GHz, 30MB Cache, Hexagon NPU, up to 45 TOPS
32GB LPDDR5X-8533MT/s, on board
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
1x M.2 2280 PCIe 4.0x4 slot
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2
Bluetooth 5.4
1x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
2x USB 4.0 Gen 3 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, Smart Amp Technology, Dolby Atmos
70WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion Battery
TYPE-C, 65W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, 1.3mm Key-travel, Precision touchpad
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Home
31.07 x 21.39 x 1.34 ~ 1.59 cm
0.98 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Snapdragon X Adreno |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Qualcomm |
|---|---|
| Серия процесор: | Snapdragon X |
| Модел процесор: | X1-26-100 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.9 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.9 GHz |
| AI производителност: | до 45 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Механична: | Алуминий |
| Тегло: | 0.98 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 31x21x1.57 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus Zenbook A14 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 €
Лаптоп Acer Nitro V 17 AI NG-ANV17-41-R14D (NH.QYQEX.002), осемядрен AMD Ryzen 7 260 3.8/5.1GHz, 17.3" (43.94cm) Full HD IPS 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 4050 6GB (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 4.0 Type-C, Windows 11 Home1473.76 €
/2882.42 лв
Лаптоп Dell Pro 16 PC16250(BTO118_PC16250_EMEA)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 1.7/5.2GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1471.07 €
/2877.16 лв
Лаптоп Dell Pro 16 PC16250(BTO118_PC16250_EMEA) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 1.7/5.2GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 41471.07 €
/2877.16 лв
































































































































