Zenbook 14 OLED UX3405MA-QD436W
90NB11R2-M00Y20
Foggy Silver
Asus Zenbook 14 UX3405

Нов Zen с AI
Направете нещо повече със забележително елегантния Zenbook 14 OLED - ултрапреносим лаптоп, който издига изтънчеността на съвсем ново ниво. Възползвайте се от всеки миг с помощта на подобрената батерия с удължен живот, увеличете ефективността си с процесорите от най-високо ниво от серията Intel Core Ultra и графиката Intel Arc и постигнете безпроблемна свързаност чрез всички основни портове. Потопете сетивата си в яркия ASUS Lumina OLED сензорен екран и мощните нови Super-linear високоговорители, като същевременно прегърнете екологичната елегантност на съобразения с околната среда дизайн.

Наслаждавайте се на свободата си
Насладете се на безкомпромисна мобилност с елегантния, лек и здрав изцяло метален дизайн. Специално изработеното покритие на страните предлага по-гладко усещане при докосване. Zenbook 14 OLED е винаги готов за всяко предизвикателство, навсякъде!

Освободете нови преживявания с изкуствен интелект
Справяйте се без усилие със задачите с подобрената от AI мултитаскинг способност на Zenbook 14 OLED. С вградения NPU AI енджин в процесора Intel Core Ultra приложенията, базирани на AI, ще летят, а ултрабързият му до 1 TB SSD диск за съхранение, 32 GB RAM и WiFi 6E6 означават, че ще чакате по-малко и ще можете да работите по-бързо, където и да сте.

OLED
3K 120 Hz
Изключително яркият дисплей ASUS Lumina OLED с резолюция от 2880 на 1800 пиксела прави всеки момент невероятен с яркост до 600 нита, удобно за уеб съотношение на страните 16:10 и 87% съотношение между екрана и тялото. А адаптивната синхронизация автоматично регулира честотата на опресняване за винаги гладки визуални ефекти.

Аудио
Всичко звучи по-добре
Каквото и да слушате, мощният, кристално чист звук, осигурен от Super-linear високоговорителите, Smart Amplifier и ASUS Audio Booster, ще зарадва ушите ви.

Клавиатура
Повече комфорт, по-малко разсейване
Нашата революционна технология Quiet Keyboard елегантно елиминира натрапчивите шумове, което е от полза както за личното ви пространство, така и за хората в близост. А едно докосване на клавишната комбинация за емотикони ще изпълни разговорите ви с жива изразителност. За по-лесно пресмятане на цифри тъчпадът включва виртуалната цифрова клавиатура ASUS NumberPad 2.0.

Всички портове, от които се нуждаете
Config specs:
14" (35.56cm), Full HD (1920 x 1200) OLED 16:10, 0.2ms, 60Hz, 400nits, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3, 1,000,000:1, Glossy, Non-touch screen
Integrated Intel Arc Graphics
FHD camera with IR function to support Windows Hello, built-in array microphone
Intel Core Ultra 5 Processor 125H 1.2 GHz (18MB Cache, up to 4.5 GHz, 14 cores, 18 Threads)
Intel AI Boost NPU
16GB LPDDR5X on board, dual-channel
512GB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.3
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x Thunderbolt 4 supports display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion Battery
TYPE-C, 65W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (TPM) 2.0
Windows 11 Home
31.24 x 22.01 x 1.49 ~ 1.49 cm
1.2kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 5 |
| Модел процесор: | 125H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 1.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.2 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.26 x 22.12 x 1.55 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ZenBook 14 OLED |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
481.84 €
/942.39 лв
-
1070.51 €
/2093.73 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
214.60 €
/419.71 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
1507.27 €
/2947.97 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
535.50 €
/1047.34 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
935.00 € -
813.39 €
/1590.84 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
614.99 €
/1202.82 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
815.46 €
/1594.89 лв
900.04 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
999.99 €
/1955.81 лв
1026.45 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 14AKP10 (83HX002XRM)(син), осемядрен AMD Ryzen AI 7 350 2.0/5.0GHz, 14" (35.56cm) WUXGA OLED 400nits Glossy Display, (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS1099.99 €
/2151.39 лв
Лаптоп Dell 16 DC16251(DC16251_RPLU-R_007_UBU_S)(сребрист), десетядрен Intel Core 7 150U 1.8/5.4GHz, 16"(40.64 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2x USB 3.2 Gen 1, Linux1099.99 €
/2151.39 лв
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_008_P8L_UBU), десетядрен Intel Core i7-1355U 1.7/5.0GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Linux1103.32 €
/2157.91 лв





















































































































