Asus Zenbook 14 UM3406KA
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Нов Zen с AI
Повишете нивото на преживяванията си с елегантния и изискан ултрапреносим компютър Zenbook 14 OLED. В неговия тънък и лек дизайн се крие мощта на най-новите процесори от серията AMD Ryzen 8040 с изкуствен интелект, които карат инструментите за изкуствен интелект да летят, заедно с графиката AMD Radeon. Дълготрайната батерия осигурява захранване през целия ден, а има и пълен набор от портове за подобрена свързаност. Неговата панта със 180° позволява лесно споделяне и можете да се потопите в света на сетивната наслада с яркия ASUS Lumina OLED дисплей и авангардните суперлинейни високоговорители, като същевременно приемете екологично съобразения дизайн, който излъчва екологична елегантност.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Батерия
През целия ден, всеки ден
Откъснете се от електрическата мрежа и бъдете продуктивни навсякъде. Zenbook 14 OLED има необходимата издръжливост за цял ден, а и не само. А когато дойде време за презареждане, USB-C Easy Charge го прави изключително бързо и удобно!
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Възползвайте се от силата на AI
Работете многозадачно като професионалист със Zenbook 14 OLED! С интегрирания в процесора му ускорител AMD Ryzen AI, светкавично бързото до 1 TB SSD устройство за съхранение, 16 GB RAM и WiFi 6E свързаност, ще усетите по-малко чакане и по-голяма продуктивност, независимо къде работите.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Изключително яркият дисплей ASUS Lumina OLED с резолюция 2880 x 1800 прави всеки момент невероятен с яркост до 600 нита, удобно за работа в интернет съотношение на страните 16:10 и 87% съотношение на екрана към тялото. А адаптивната синхронизация автоматично регулира честотата на опресняване за винаги гладки визуални ефекти.
%EF%BD%9CLaptops%20For%20Home%EF%BD%9CASUS%20Global.png)
Всичко звучи по-добре
Каквото и да слушате, мощният, кристално чист звук, осигурен от суперлинейните високоговорители, Smart Amplifier и ASUS Audio Booster, ще зарадва ушите ви.
Specs:
14-инчов (35.56 см.) - 1920x1200 (WUXGA), OLED гланцов
AMD Radeon 860M Graphics, 3GHz Graphics Frequency
FHD camera with IR function to support Windows Hello, privacy shutter, built-in array microphone
AMD Ryzen™ AI 7 350 Processor 2.0GHz (24MB Cache, up to 5.0GHz, 8 cores, 16 Threads), AMD XDNA™ NPU up to 50TOPS
16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 8000MHz
1TB M.2 NVMe SSD
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.3
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
1x USB 4.0 Gen 3 Type-C support display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in speaker, Smart Amp Technology, Dolby Atmos
75WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
TYPE-C, 65W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard with Copilot Key, БДС кирилизация
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
No OS
31.24 x 22.01 x 1.49 cm
1.20kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 860M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen AI 7 |
| Модел процесор: | 350 |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| AI производителност: | до 50 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.2 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.44 x 22.3 x 1.49 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ZenBook 14 OLED |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus ZenBook
- Asus ZenBook 14
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1120.95 €
/2192.39 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.00 €
/1807.19 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1125.48 €
/2201.25 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
459.99 €
/899.66 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв
Лаптоп HP Victus Gaming 15-fa2118nn (CJ8R5EA), осемядрен Intel Core i5-13420H 2.1/4.6GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display & GF RTX 5050 8GB, (HDMI), 24GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB Type-C, No OS1247.27 €
/2439.44 лв
Лаптоп Asus TUF Gaming F16 FX608JHR-RV110 (90NR0NA1-M005N0)(сив), десетядрен Intel Core i5-14450HX 2.4/4.8 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA IPS 165Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5050 8GB (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS1247.27 €
/2439.44 лв
Лаптоп Lenovo LOQ 15IRX10(83JE00YFBM)(сив), десетядрен Intel Core i5-13450HX 2.4/4.6GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD IPS Display & NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 3x USB 3.2 Gen 1 Type-A, Windows 11 Home1249.36 €
/2443.53 лв









































































































































