ASUS Zenbook 14
.png)
Enjoy uncompromising mobility with the sleek, lightweight, and sturdy all-metal design. The specially crafted seamless finish on the sides offers a smoother touch experience. Zenbook 14 is always ready for any challenge, anywhere!
.png)
14"(35.56cm), 2.8K (2880 x 1800) OLED 120 Hz, 1000 nits, 0.2 ms, glare Display
Integrated Intel Arc 140T GPU
FHD camera
Intel Core Ultra 9 285H, 16C (6P + 8E + 2LPE) 2.7 GHz/ 16T, Max Turbo up to 5.4GHz, 24MB, AI Boost, up to 13 TOPS
32GB LPDDR5X on board
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD (1x M.2 2280 PCIe 4.0x4)
Wi-Fi: Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth: 5.4
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);
2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps);
1x HDMI 2.1 TMDS;
1x 3.5mm Combo Audio Jack
75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion
TYPE-C, NO Adapter
Backlit Chiclet Keyboard;
No OS
Ponder Blue
31.24 x 22.01 x 1.49 cm
1.20 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140T |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 9 |
| Модел процесор: | 285H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.4 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Няма |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.2 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.24 x 22.01 x 1.49 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ZenBook 14 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ProArt
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus Vivobook V16
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4548.66 €
/8896.40 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
912.94 €
/1785.56 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1885.02 €
/3686.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5506.73 €
/10770.22 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1128.99 €
/2208.11 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв
Лаптоп Lenovo Yoga Slim 9 14ILL10 (83CX0016RM)(син), осемядрен Intel Core Ultra 7 258V 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56 cm) 4K WQUXGA OLED 750nits 120Hz Glare Touch Display, (Thunderbolt 4), 32GB LPDDR5X, 1TB SSD, 2x USB4, Windows 11 Pro2079.99 €
/4068.11 лв
Лаптоп Acer Predator Helios Neo 16 AI PHN16-73-903 (NH.QX5EX.00A-32GB), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA IPS 240Hz Display & GF RTX 5070 8GB, (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS2079.46 €
/4067.06 лв
Лаптоп Acer Predator Helios Neo 18 AI PHN18-72 (NH.QVHEX.005), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 255HX 1.8/5.2GHz, 18" (45.72cm) WQXGA IPS 240Hz Display & GF RTX 5070 8GB, (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 4, Linux2079.46 €
/4067.06 лв





































































































































