ASUS Zenbook 14
.png)
Enjoy uncompromising mobility with the sleek, lightweight, and sturdy all-metal design. The specially crafted seamless finish on the sides offers a smoother touch experience. Zenbook 14 is always ready for any challenge, anywhere!
.png)
14" (35.56cm), 2.8K (2880 x 1800) OLED 120 Hz, 500 nits, 0.2 ms, glare Display
Integrated Intel Arc 140T GPU, 2.25GHz Graphics Max Dynamic Frequency
FHD camera
Intel Core Ultra 7 255H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 16T, Max Turbo up to 5.1GHz, 24MB, Integrated Intel AI Boost, up to 13 TOPS
16GB LPDDR5X on board
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD (1x M.2 2280 PCIe 4.0x4)
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth: 5.4
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);
2x Thunderbolt 4 with support for display / power delivery (data speed up to 40Gbps);
1x HDMI 2.1 TMDS;
1x 3.5mm Combo Audio Jack
75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion
TYPE-C, 65W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard;
Windows 11 Home
Foggy Silver
31.24 x 22.01 x 1.49 cm
1.20 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140T |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 255H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| AI производителност: | до 13 TOPS |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.2 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.24 x 22.01 x 1.49 cm |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ZenBook 14 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 €
Лаптоп Asus Zenbook 14 UX3405CA-ST1098W(90NB14W1-M01M00)(син), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 255H 2.0/5.1 GHz, 14"(35.56cm) 2.8K OLED Glossy Display, 16GB LPDDR5X, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Home1559.34 €
/3049.80 лв
Лаптоп Acer Nitro V 17 AI ANV17-41-R6Q5(NH.QYVEX.002-32GB), осемядрен AMD Ryzen 7 260 3.8/5.1GHz, 17.3"(43.94cm) QHD IPS Display & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-A, Linux1559.34 €
/3049.80 лв
Лаптоп Asus TUF Gaming F16 FX608JMR-RV024 (90NR0NB1-M00330)(сив), шестнадесетядрен Intel Core i7-14650HX 2.2/5.2 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA IPS 165Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x Thunderbolt 4, No OS1559.34 €
/3049.80 лв































































































































