(9).png)
The versatile Zenbook 14 Flip OLED is everything you need for your busy on-the-go lifestyle. Its compact and elegant chassis now packs a bigger 14-inch 16:10 2.8K OLED HDR touchscreen with superb PANTONE® Validated color-accurate visuals, and it supports a 4096-pressure-level MPP 2.0 stylus for natural input. Powered by the latest 13th Gen Intel Core CPUs, Zenbook 14 Flip OLED has a class-leading 75 Wh battery, and its 1.5 kg-light chassis is just 15.9 mm thin, with a 360° any-position hinge for effortless versatility. There’s a powerful Harman Kardon-certified Dolby Atmos® sound system for awesome audio and crystal-clear conferencing. Zenbook 14 Flip OLED gives you more power and more versatility!
14” 2.8K OLED convertible laptop 16:10, 2.8K (2880 by 1800) high resolution, OLED NanoEdge touchscreen, 0.2 ms response time, 100% DCI-P3 color gamut, up to 550 nits peak brightness | ![]() | |
| Windows 11 Pro | ||
13th Gen Intel® Core™ i7 processor |
Intel® Iris® Xe graphics |
SSD |
LPDDR5 4800 MHz memory | ||
Versatile convertible laptop with 4096-pressure-level stylus support |
15.9 mm / 1.5 kg thin and light | |
75 Wh high-capacity battery with easy charging | ||
Full I/O port 2 x Thunderbolt™ 4 |
Dolby Atmos® multi-dimensional audio |
3DNR FHD IR camera fast face login and clear video calls |
Спецификации:
14" (35.56 cm) WQXGA+,16:10 aspect ratio,90Hz refresh rate,Touch screen/550nits HDR IPS Anti-Glare Display (2880 x 1800)
Intel® Iris® Xe Graphics
Full HD camera
Intel® Core™ i7-1360P Processor 18M Cache, up to 5.00 GHz
16GB LPDDR5
1TB SSD NVMe
Wi-Fi 802.11AX
Bluetooth 5.0
HDMI
2x Thunderbolt™ 4 USB-C®
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A (up to 5Gbps)
1x Headphone-out & Audio-in Combo Jack
75WHrs, 2S2P, 4-cell Li-ion
Windows 11 Pro
31.15 x 22.34 x 1.59 ~ 1.59 cm
1.5 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1800 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1360P |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.50 Kg |
| Цвят: | Сребрист |
| Модел: | ASUS ZenBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ZenBook 14 Flip OLED |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus ZenBook
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
225.23 €
/440.52 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
662.38 €
/1295.50 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв -
345.26 €
/675.28 лв
120.00 € лв -
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв
Лаптоп Apple MacBook Air 15.3 M3 (MXD43ZE/A)(Midnight), осемядрен Apple M3 4.05GHz, 15.3" (38.86cm) Liquid Retina IPS Display, 16GB LPDDR5, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS, десетядрен М3 GPU, Intl. KBD1525.07 €
/2982.77 лв
Лаптоп Acer Nitro V 16 AI ANV16-42-R4CR(NH.U1FEX.006), осемядрен AMD Ryzen 7 260 3.8/5.1 GHz, 16"(40.64 cm) WQXGA IPS Display & GF RTX 5070 8GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 3x USB 3.2 Type-A, Linux1538.53 €
/3009.11 лв
Лаптоп Dell Pro 16 PC16250(BTO106_PC16250_EMEA)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 235U 1.6/4.9GHz, 16"(40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 32GB DDR5, 512GB SSD, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1541.56 €
/3015.02 лв












.jpg)
.jpg)

.jpg)






































































































