Изпитайте силата на ежедневната класика - Един от най-добрите 15-инчови лаптопи в света.
Независимо дали става въпрос за работа или игри, ASUS X515 е лаптоп от първо ниво, който осигурява мощна производителност и потапяща визуализация. Дисплеят NanoEdge има широки ъгли на видимост от 178° и матово покритие против отблясъци за наистина очарователно изживяване. Вътре се захранва от процесор Intel Pentium, заедно с 4 GB RAM.
Бърз и ефективен
С Intel® ASUS X515 ви помага да си свършите работата бързо и ефективно.
Двойно съхранение
ASUS X515 възможност за инсталиране на два диска за съхранение на данни, за да ви даде както много висока скорост на достъп до данни, така и голям капацитет за съхранение.
NanoEdge Display - Получете по-широк поглед над света
Дисплеят NanoEdge предоставя на ASUS X515 достатъчно пространство на дисплея за много потапящо изживяване при гледане, независимо дали е работа или забавление.
Стилен и преносим - Подсилете своя динамичен начин на живот!
С общо тегло от само 1,8 кг, ASUS X515 е изключително преносим и лек лаптоп, който е в крак с вашия забързан начин на живот. Изглежда стилно, както в сребристо, така и в сиво.
Свързаност- Винаги свързани
Лаптопът ASUS X515 е оборудван с USB-C® 3.2 порт, включващ двустранен дизайн, който прави свързването на устройства възможно най-лесно. Той също така предоставя 10 пъти по-бърза скорост на трансфер на данни от старите 2.0 USB портове. X515 включва и USB 3.2 Type-A и USB 2.0 портове, HDMI изход - за да може лесно да свържете всичката си текуща периферия, дисплеи и проектори без никакви усилия.
Подобрена защита на вътрешните компоненти и шасито
ASUS X515 е оборудван с решение за защита от удари тип EAR, което защитава вашите данни в случай на физически удари, докато неговото подсилено шаси ви позволява да отваряте и затваряте капака с едно плавно движение.
E-A-R HDD защита
Обикновено HDD дисковете по-често търпят физически повреди в сравнение с SSD, затова HDD дисковете на ASUS X509 разполагат с EAR HDD удароустойчивост и защитават данните ви от физически щети. Активната защита на твърдия диск автоматично разпознава удар и вибрация по трите оси и ефективно намалява шанса от повреда на диска, затова можете да работите без притеснения, дори в движещо се превозно средство.
Подобрен корпус
Метална поддържаща скоба под клавиатурата гарантира по-стабилна производителност, когато пишете и използвайте тъчпада. Не само прави структурата по-здрава, но и подсилва пантата и защитава вътрешните компоненти.
Подсилен капак
Страните на капака са подсилени и осигуряват странична защита от удари при използване в движещи се автомобили. Подсилените елементи повишават структурната здравина на капака, панела и пантата.
Спецификации
Процесор
| Производител процесор | Intel® |
| Тип процесор | Celeron |
| Модел процесор | N4500 |
| Архитектура | Jasper Lake |
| Брой ядра | 2 |
| Номинална честота | 1.1 GHz |
| Turbo Boost честота | 2.8 GHz |
| Кеш | 4096 kB |
| Технология процесор | 14 нм |
| Вграден графичен процесор: | Intel® UHD Graphics |
Дисплей
| Диагонал дисплей | 15.6 inch |
| Формат дисплей | Full HD |
| Технология дисплей | LED |
| Яркост | 200 нити |
| Покритие дисплей | Anti-Glare |
| Touchscreen | Не |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
Памет
| Капацитет памет | 4 GB |
| Вид памет | DDR4 |
| Брой слотове | 1 |
| Заети слотове | 1 |
Хард диск
| Тип съхранение | SSD |
| Капацитет SSD | 256 GB |
| Интерфейс SSD | PCI Express M.2 |
Видео карта
| Тип видео памет | Вградена |
| Видео чипсет | Intel UHD |
Мултимедия
| Оптично устройство | Не |
| Камера WEB | HD |
| Аудио | Стерео говорители Микрофон |
| Audio technologies | Sonic Master |
Свързаност и портове
| Портове | 2 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x Audio Out/Микрофон 1 x USB 3.2 Type C Gen 1 1 x USB 3.2 Type A Gen 1 |
| Безжична връзка | 802.11 ac |
| Версия Bluetooth | 4.1 |
Software
| Oперационна система | NO OS |
Общи характеристики
| Цифрова клавиатура | Да |
| Тегло | 1.8 Kg |
| Размери (W x H x D) | 360.2 x 234.9 x 19.9 мм |
| Език клавиатура | Международна клавиатура |
| Сигурност | Security lock TPM |
| Материал | Пластмаса |
| Включени аксесоари | Адаптер 33W |
| Ключови характеристики | TouchPad с жестове Камера web Светеща клавиатура Chiclet клавиатура Батерия 2 клетъчна - 37Wh |
| Цвят | Slate Grey |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
14.91 €
/29.16 лв
-
35.00 €
/68.45 лв
-
35.00 €
/68.45 лв
-
58.99 €
/115.37 лв
-
36.47 €
/71.33 лв
-
71.71 €
/140.26 лв
-
53.15 €
/103.94 лв
-
13.82 €
/27.02 лв
-
55.72 €
/108.99 лв
-
43.30 €
/84.69 лв
-
128.99 €
/252.28 лв
-
14.39 €
/28.14 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
58.16 €
/113.74 лв
87.29 € -
14.61 €
/28.58 лв
-
113.20 €
/221.39 лв
-
554.93 €
/1085.35 лв
-
67.46 €
/131.94 лв
-
106.55 €
/208.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
634.80 €
/1241.56 лв
-
105.91 €
/207.15 лв
112.89 € -
1268.06 €
/2480.12 лв
-
199.00 €
/389.20 лв
-
13.05 €
/25.52 лв
-
66.15 €
/129.38 лв
-
89.99 €
/176.01 лв
-
173.83 €
/339.99 лв
-
33.06 €
/64.66 лв
-
99.99 €
/195.56 лв
-
9.09 €
/17.78 лв
-
15.34 €
/29.99 лв
-
8.96 €
/17.52 лв
-
161.18 €
/315.24 лв
-
7.62 €
/14.90 лв
-
28.86 €
/56.45 лв
-
109.23 €
/213.64 лв
-
18.63 €
/36.43 лв
-
14.92 €
/29.19 лв
-
12.10 €
/23.66 лв
12.67 €
-
299.99 €
/586.73 лв
-
93.89 €
/183.63 лв
-
5.00 €
/9.78 лв
5.99 € -
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
28.98 €
/56.68 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
7.66 € -
13.98 €
/27.34 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
174.98 €
/342.23 лв
-
158.99 €
/310.96 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
15.99 €
/31.27 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
11.98 €
/23.43 лв
-
85.89 €
/167.99 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
5.11 €
/9.99 лв
-
193.99 €
/379.41 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
243.37 €
/475.99 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
377.99 €
/739.28 лв
-
76.47 €
/149.56 лв
81.08 € -
109.74 €
/214.63 лв
120.55 € -
75.54 €
/147.75 лв
87.86 € -
100.44 €
/196.45 лв
103.19 € -
6.50 €
/12.71 лв
6.88 € -
7.02 €
/13.73 лв
9.71 € -
248.75 €
/486.51 лв
272.50 € -
29.97 €
/58.62 лв
34.52 € -
108.99 €
/213.17 лв
117.99 € -
20.34 €
/39.78 лв
21.54 € -
21.90 €
/42.83 лв
30.97 € -
19.70 €
/38.53 лв
21.79 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
44.99 €
/87.99 лв
54.99 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
37.90 €
/74.13 лв
46.51 € -
87.79 €
/171.71 лв
94.56 € -
61.62 €
/120.53 лв
63.47 € -
11.68 €
/22.84 лв
12.72 € -
17.40 €
/34.02 лв
18.99 € -
16.31 €
/31.90 лв
17.36 € -
347.87 €
/680.37 лв
389.51 € -
55.72 €
/108.97 лв
59.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
38.02 € -
402.40 €
/787.02 лв
444.83 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
110.18 €
/215.50 лв
122.27 € -
11.98 €
/23.43 лв
13.98 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
89.90 €
/175.83 лв
140.77 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
90.07 €
/176.16 лв
94.05 € -
93.99 €
/183.83 лв
98.99 € -
119.71 €
/234.14 лв
140.59 € -
8.63 €
/16.89 лв
10.89 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
119.99 €
/234.68 лв
138.99 € -
67.97 €
/132.95 лв
69.13 €























































































































