Asus X515EA-EJ920
Изпитайте силата на ежедневната класика - Един от най-добрите 15-инчови лаптопи в света.
Независимо дали става въпрос за работа или игри, ASUS X515 е лаптоп от първо ниво, който осигурява мощна производителност и потапяща визуализация. Дисплеят NanoEdge има широки ъгли на видимост от 178° и матово покритие против отблясъци за наистина очарователно изживяване.

Бърз и ефективен
С Intel® ASUS X515 ви помага да си свършите работата бързо и ефективно.
Двойно съхранение
ASUS X515 възможност за инсталиране на два диска за съхранение на данни, за да ви даде както много висока скорост на достъп до данни, така и голям капацитет за съхранение.
NanoEdge Display - Получете по-широк поглед над света
Дисплеят NanoEdge предоставя на ASUS X515 достатъчно пространство на дисплея за много потапящо изживяване при гледане, независимо дали е работа или забавление.

Стилен и преносим - Подсилете своя динамичен начин на живот!
С общо тегло от само 1,8 кг, ASUS X515 е изключително преносим и лек лаптоп, който е в крак с вашия забързан начин на живот. Изглежда стилно, както в сребристо, така и в сиво.
Свързаност- Винаги свързани
Лаптопът ASUS X515 е оборудван с USB-C® 3.2 порт, включващ двустранен дизайн, който прави свързването на устройства възможно най-лесно. Той също така предоставя 10 пъти по-бърза скорост на трансфер на данни от старите 2.0 USB портове. X515 включва и USB 3.2 Type-A и USB 2.0 портове, HDMI изход - за да може лесно да свържете всичката си текуща периферия, дисплеи и проектори без никакви усилия.
Подобрена защита на вътрешните компоненти и шасито
ASUS X515 е оборудван с решение за защита от удари тип EAR, което защитава вашите данни в случай на физически удари, докато неговото подсилено шаси ви позволява да отваряте и затваряте капака с едно плавно движение.
E-A-R HDD защита
Обикновено HDD дисковете по-често търпят физически повреди в сравнение с SSD, затова HDD дисковете на ASUS X509 разполагат с EAR HDD удароустойчивост и защитават данните ви от физически щети. Активната защита на твърдия диск автоматично разпознава удар и вибрация по трите оси и ефективно намалява шанса от повреда на диска, затова можете да работите без притеснения, дори в движещо се превозно средство.
Подобрен корпус
Метална поддържаща скоба под клавиатурата гарантира по-стабилна производителност, когато пишете и използвайте тъчпада. Не само прави структурата по-здрава, но и подсилва пантата и защитава вътрешните компоненти.
Подсилен капак
Страните на капака са подсилени и осигуряват странична защита от удари при използване в движещи се автомобили. Подсилените елементи повишават структурната здравина на капака, панела и пантата.
Спецификации:
Екран: 15.6" (39.62 cm) Full HD, Anti-glare, 200nits (1920 x 1080 pix.)
Видео карта: Intel® UHD Graphics
Тип уеб камера: VGA
Процесор: Intel Core™ i3-1115G4
RAM памет: 8GB DDR4 (1x8GB);
SSD/HDD: 256GB SSD
Свързаност:
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 4.1
Интерфейси:
2 x USB 2.0
1 x HDMI
1 x Audio Out/Микрофон
1 x USB 3.2 Type C Gen 1
1 x USB 3.2 Type A Gen 1
Батерия
2 клетъчна - 37Wh
Backlit English Keyboard
Free DOS
35.94 x 23.39 x 1.99 cm;
1.8 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i3 |
| Модел процесор: | 1115G4 |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 3.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.1 GHz |
| RAM памет: | 8 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 256 GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | VGA |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Сив |
| Тегло: | 1.8 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.02 x 23.49 x 1.99 cm |
- 5
1 ревю
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
694.83 €
/1358.97 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
748.74 €
/1464.40 лв
-
735.36 €
/1438.24 лв
-
1395.00 €
/2728.38 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
2029.37 €
/3969.10 лв
-
1664.92 €
/3256.29 лв
-
831.29 €
/1625.86 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
1455.30 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
749.00 €
/1464.92 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
418.99 €
/819.47 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1559.99 €
/3051.08 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
243.99 €
/477.20 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1369.64 €
/2678.78 лв
1422.24 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1093.50 €
/2138.70 лв
1158.31 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
693.00 €
/1355.39 лв
713.70 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв























































































































