ASUS Vivobook 15
.png)
15.6" (39.62cm) FHD (1920×1080), 16:9 aspect ratio, LED Backlit, IPS-level Panel, 60Hz refresh rate, 250nits brightness, 45% NTSC color gamut, Anti-glare display, T V Rheinland-certified
Integrated Intel Iris Xe Graphics, 1.25GHz Graphics Dynamic Frequency, 80 EUs
720p HD camera with privacy shutter
Intel Core i7-1355U, 10C (2P + 8E) / 12T, P-core 1.7 / 5.0GHz, E-core 1.2 / 3.7GHz, 12MB
16GB (8GB DDR4 on board;8GB DDR4 SO-DIMM;)
1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth: 5.2
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C (data speed up to 5Gbps);
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C with support for display / power delivery (data speed up to 5Gbps);
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps);
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
TYPE-C, 45W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Precision touchpad
No OS
Cool Silver
35.97 x 23.25 x 1.79 cm
1.70 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1355U |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.0 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.97 x 23.25 x 1.79 cm |
| Модел: | ASUS VivoBook |
|---|---|
| Серия: | Asus VivoBook 15 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
329.99 €
/645.40 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_005_P), десетядрен Intel Core i5-1334U 3.4/4.6GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Windows 11 Pro717.09 €
/1402.51 лв
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL (сив), осемядрен Intel Core 5 210H 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS712.69 €
/1393.90 лв
Лаптоп Asus ExpertBook P1503CVA-S72810 (90NX0881-M037B0)(сив), осемядрен Intel Core 5 210H 2.2/4.8 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen2 Type-C, No OS712.40 €
/1393.34 лв





























































































































