Asus Vivobook 15 OLED M1505YA
(2).jpg)
Озарете визията си
Всичко е по-плавно с мощния ASUS Vivobook 15 OLED - лаптоп с множество функции и брилянтен 120 Hz OLED HDR дисплей, който има 100% DCI-P3 гама, подходяща за кино. А всичко е и по-лесно благодарение на удобните за потребителя функции, включително панта с легнало положение на 180°, физически капак за уебкамерата и специални функционални клавиши за включване или изключване на микрофона. Здравето ви е в сигурни ръце с антимикробната защита ASUS Antimicrobial Guard Plus, която защитава често докосваните повърхности, а по-големият тъчпад вече е по-удобен за пръстите. Насладете се на плавната мощ на Vivobook 15 OLED!
(1).jpg)
Дисплей
Изследвайте ярката визия
Открийте ново визуално изживяване с невероятния тристранен NanoEdge OLED HDR дисплей на Vivobook 15 OLED със съотношение на страните 16:9. Той е супер ярък, със 100% DCI-P3 цветова гама от кинематографичен клас за ултраживи цветове. Освен това е PANTONE Validated за точност на цветовете от професионален клас и сертифициран от TÜV Rheinland за ниски емисии на синя светлина. Той е идеален за всяка задача, независимо дали става дума за работа, игра или забавление - нека Vivobook 15 OLED добави блясък към живота ви!
.jpg)
Яснота на движението
Максимална честота от 120Hz / 0,2ms за изключителна яснота на движението
Премиум OLED дисплеите на ASUS с честота на опресняване от 120Hz и време за реакция на пикселите от 0,2 ms са невероятно плавни и ясни. Всъщност OLED дисплеят с честота до 120Hz / 0,2ms е по-бърз от LCD IPS дисплей с честота от 165Hz / 3ms - защото намалява гоустинг ефекта до незабележимо ниво. Казано по-просто, това означава, че дори бързо движещите се изображения са по-плавни и ясни от всякога.
.jpg)
ASUS Splendid Technology
Персонализирана цветова гама за всяка нужда
С вградения софтуер ASUS Splendid цветовата гама може бързо и лесно да се променя, за да отговаря на различни задачи или предпочитания. Изберете между ултраживата естествена цветова настройка, sRGB за уеб съдържание или сърфиране, DCI-P3 за кино съдържание или Display P3 за изключителни цветове в реалния свят.
.jpg)
Производителност
Плавна мощност
Справете се лесно с всяка задача с Vivobook 15 OLED! Това е добре изглеждащ спътник, който винаги е на разположение за ежедневните ви нужди в офиса, у дома или по време на игра. Захранва се от процесор до AMD Ryzen 7 7730U с 16 GB бърза памет, 1 TB бързо SSD хранилище и WiFi 6E, така че никога няма да ви липсва производителност, дори когато се трупат тежки задачи.
Specs:
15.6" (39.62cm) WQXGA+ 2880 x 1620, OLED, 16:9, 0.2, 120Hz, 600nits HDR peak brightness, 100% DCI-P3, VESA Certified HDR True Black 600, PANTONE Validated, Glossy Display
Integrated AMD Radeon Graphics, 8-core, 2.0GHz Graphics Frequency
720p HD camera with privacy shutter, built-in array microphone
AMD Ryzen 7 7730U (8C / 16T, 2.0 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3), 15W TDP
1x 8GB DDR4-3200MT/s soldered + 8GB DDR4-3200MT/s, 1x SO-DIMM DDR4 slot
512GB SSD M.2 PCIe Gen3 NVMe
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 1*1
Bluetooth 5.3
1x USB 2.0 Type-A
1x USB 3.2 Gen 1 Type-C support power delivery
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x DC-in
Built-in speaker, SonicMaster
50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion Battery
45W Power Adapter
Backlit Chiclet Keyboard
Fingerprint reader sensor integrated with Touchpad
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Home
35.68 x 22.76 x 1.99 cm
1.7kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За дома |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2880 x 1620 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7730U |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.7 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.6 x 23.5 x 1.8 cm |
| Модел: | ASUS VivoBook |
|---|---|
| Серия: | Asus VivoBook 15 OLED |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
737.31 €
/1442.05 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1247.27 €
/2439.44 лв
-
126.93 €
/248.25 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
1070.51 €
/2093.73 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
478.02 €
/934.92 лв
498.99 € -
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
266.53 €
/521.28 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1748.99 €
/3420.73 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
666.04 €
/1302.66 лв
715.18 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
694.83 €
/1358.97 лв
709.10 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
807.24 €
/1578.82 лв
831.51 €
Лаптоп Asus Vivobook 16 X1607CA-MB059 (90NB15A2-M00CX0)(сребрист), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 225H 1.7/4.9GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 4.0 Gen 3 Type-C, No OS807.24 €
/1578.82 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10 (83K1007FBM)(сив),десетядрен Intel Core i7-13620H 3.6/4.9GHz, 15.3"(38.86 cm), WUXGA IPS Anti-glare Display (HDMI), 24GB DDR5, 1TB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS, 1.59 kg803.05 €
/1570.63 лв
Лаптоп Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP (21MW001XBM)(сив), шестядрен AMD Ryzen 5 7535HS 3.3/4.5 GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 4.0 Type-C, No OS802.20 €
/1568.96 лв















































































































