TUF Gaming F17 FX707ZC4-HX049
90NR0GX1-M00710
Mecha Grey
Asus TUF Gaming F17 FX707ZC4

ЧИСТО НОВ ДИЗАЙН
TUF Gaming шасито е с нов дизайн и е с 4,5% по-малко от предишни модели. TUF логото също е преосмислено, като има както релефни, така и лазерно изваяни варианти. Въпреки това намаляване на размера, в чисто новия TUF Gaming F17 все още се намира голям тъчпад с вдъхновени от анимета акценти и четирипосочни индикатори.

ГОТОВ ЗА ВСИЧКО
Впуснете се директно в действието с TUF Gaming F17. Стриймвайте и изпълнявайте мултитаскинг с лекота благодарение на Intel Core i7 до 12700H и до 16GB изключително бърза 4800MHz DDR5 RAM памет в Windows 11. Използвайте пълната гейминг производителност на графичния процесор GeForce RTX 3070 за лаптопи със специален MUX Switch. Когато библиотеката ви с игри се напълни, празният слот за M.2 NVMe PCIe Gen 4x4 SSD прави надграждането на капацитета за съхранение лесно.
![]() | Разбийте конкуренцията Процесорите с голям брой ядра отделят повече топлина при пълно натоварване. TUF Gaming F17 е оборудван да се справя с мощния си процесор с двойка 84-перкови вентилатори Arc Flow Fans. Нашият нов дизайн с променлива дебелина има двойно предимство - увеличава налягането, като същевременно намалява турбуленцията, подобрявайки ефективността на охлаждане без допълнителен шум. В съчетание с до четири изпускателни отвора и пет специални топлинни тръби, TUF Gaming F17 запазва хладината си дори в най-взискателните игри. |
НЕ ПРОПУСКАЙТЕ НИТО ЕДИН МОМЕНТ

Бъдете в крак с професионалистите благодарение на QHD панела с честота от 165 Hz или FHD панела с честота от 300 Hz. С Adaptive-Sync честотата на опресняване на дисплея се синхронизира с изхода на графичния процесор, за да се намали забавянето, да се сведе до минимум накъсването и да се елиминира визуалното прекъсване за изключително плавен и реалистичен геймплей. QHD панелът покрива 100% от цветовото пространство DCI-P3, а FHD дисплеят - 100% от sRGB, като възпроизвежда цветовете точно както е замислил създателят им. Опаковани във впечатляващата рамка със съотношение на екрана към тялото от 80%, видеоклиповете и игрите ще бъдат още по-завладяващи, без да се жертва преносимостта.
Config specs
17.3" (43.94cm) FHD (1920 x 1080) 16:9, IPS, Anti-glare, sRGB:100%, 144Hz, Adaptive-Sync, MUX Switch + Optimus
NVIDIA GeForce RTX 3050, 1790MHz at 95W (1740MHz Boost Clock+50MHz OC, 80W+15W Dynamic Boost), 4GB GDDR6
720P HD camera, built-in array microphone
Intel Core i5-12500H 2.5 GHz (18M Cache, up to 4.5 GHz, 12 cores: 4 P-cores)
2x8GB DDR4-3200MHz SO-DIMM, 2x SO-DIMM slots, support dual channel memory, max. 32GB
1TB PCIe 3.0 NVMe M.2 SSD
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.2
10/100/1000Mbps Ethernet
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x HDMI 2.0b
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / G-SYNC
1x RJ45 LAN port
1x Thunderbolt 4 support DisplayPort
2-speaker system, Dolby Atmos
56WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
200W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB, БДС кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
No OS
39.5 x 26.4 x 2.29 ~ 2.54 cm
2.6kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 17.3" (43.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3050 |
| Специализирана видео памет: | 4 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 12500H |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 2.5 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Тегло: | 2.6 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 39.5 x 28.2 x 2.83 cm |
| Модел: | ASUS TUF |
|---|---|
| Серия: | Asus TUF Gaming F17 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Acer Nitro V 15 ANV15-52-7590 (NH.QV2EX.00F)(черен), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9GHz, 15.6"(39.62cm) Full HD 165 Hz IPS Display & GF RTX 4050 6GB, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, Linux, 2.1kg1026.45 €
/2007.56 лв
Лаптоп MSI Cyborg 15 A13VEK (9S7-15K111-2293), десетядрен Intel Core i7-13620H 2.4/4.9GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD Anti-Glare Display & GF RTX 4050 6GB (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen1 Type-C, No OS, 1.98kg1025.53 €
/2005.75 лв
Лаптоп Lenovo LOQ 15ARP10E (83S00050BM)(сив), осемядрен AMD Ryzen 7 7735HS 3.2/4.75 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 300nits Anti-Glare Display & GF RTX 3050 6GB GDDR6 (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS1024.73 €
/2004.21 лв































































































































