Asus TUF Gaming A17 FA707NUR
%20mdesc%201.png)
Механизирана издръжливост. Блестящо представяне на бойното поле.
%20mdesc%202.png)
ЧИСТО НОВ ДИЗАЙН
Шасито е с нов дизайн за 2023 г., като сега е с 4,5% по-малко от предишния дизайн. Всяка от двете цветови опции има различно местоположение на логото, като изданието Jaeger Gray има голям лазерно изваян дизайн, а Mecha Gray показва релефно лого на капака. Четирипосочните индикатори могат да се видят дори когато капакът е затворен, а тъчпадът разполага с вдъхновено от механиката TUF лого в ъгъла.
%20mdesc%203.png)
СВЕТЪТ Е НА ВЪРХА НА ПРЪСТИТЕ ВИ
Въоръжете се с клавиатура в настолен стил, оптимизирана за игри. Равномерната Mini LED RGB подсветка ви позволява да изразите брилянтно собствения си уникален стил, а подчертаните WASD акценти ви дават визуален пряк път към командите за движение на клавишите, като избрани модели предлагат нов пушещ вид. Технологията Overstroke задейства по-високи стойности при всяко натискане на клавишите за по-бърза реакция и контрол без усилие. В истинската форма на TUF всеки клавиш е достатъчно издръжлив, за да устои на над 20 милиона натискания за превъзходна дългосрочна надеждност и прецизност.
%20mdesc%205.png)
ГОТОВ ЗА ВСИЧКО
Впуснете се директно в действието с TUF Gaming A17. Работещ с до Windows 11 с изваждане от кутията, с процесор AMD Ryzen 9 7940HS и до 32GB изключително бърза 4800MHz DDR5 RAM памет, вашият стрийминг и мултитаскинг се изпълняват с лекота. Използвайте пълната производителност за игри на до NVIDIA GeForce RTX 4070 графичен процесор за лаптопи със специален MUX Switch. Когато библиотеката ви с игри се напълни, празният M.2 NVMe SSD слот прави надграждането на капацитета за съхранение лесно.
%20mdesc%204.png)
Независимо от настройките ви, TUF Gaming A17 ще ви държи свързани. Специалният HDMI 2.1 порт се допълва от два USB Type-C с поддръжка на DisplayPort, както и от мощта и гъвкавостта на USB 4. Бързият и надежден Wi-Fi 6 (802.11ax) гарантира, че ще можете да влезете онлайн и да бъдете продуктивни навсякъде, където има съвместими връзки, или можете да се свържете директно с вградения гигабитов Ethernet.
17.3" (43.94cm), FHD (1920 x 1080) 16:9, Value IPS-level, Anti-glare, sRGB:62.5%, Adobe:47.34%, 144Hz, G-Sync, 16:9
NVIDIA GeForce RTX 4050 Laptop GPU (194 AI TOPs), 2420MHz at 140W (2370MHz Boost Clock+50MHz OC, 115W+25W Dynamic Boost), 6GB GDDR6
720P HD camera, built-in array microphone, AI noise-canceling technology
AMD Ryzen 7 7435HS (8C / 16T, 3.1 / 4.5GHz, 4MB L2 / 16MB L3), 35-54W cTDP
2x 8GB DDR5-4800MT/s, 2x SO-DIMM slots, up to 32GB, dual-channel
512GB SSD PCIe 4.0 NVMe M.2, 2x M.2 PCIe slots
10/100/1000Mbps Ethernet LAN
Wi-Fi 6 (802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.3
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C (data speed up to 10Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (data speed up to 5Gbps)
1x RJ45 LAN port
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
2-speaker system, Dolby Atmos, Hi-Res certification (for headphone)
90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
240W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB Keyboard
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
No OS
39.5 x 26.4 x 2.29 ~ 2.54 cm
2.60kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 17.3" (43.94 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4050 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 7435HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.5 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.6 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 39.5 x 28.2 x 2.83 cm |
| Модел: | ASUS TUF |
|---|---|
| Серия: | Asus TUF Gaming A17 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
737.31 €
/1442.05 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1247.27 €
/2439.44 лв
-
126.93 €
/248.25 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
1070.51 €
/2093.73 лв
-
465.67 €
/910.77 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
478.02 €
/934.92 лв
498.99 € -
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
266.53 €
/521.28 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
884.74 €
/1730.41 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3566.33 €
/6975.13 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
748.99 €
/1464.90 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
786.99 €
/1539.22 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1748.99 €
/3420.73 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2249.99 €
/4400.60 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
966.35 € -
799.99 €
/1564.64 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
767.18 €
/1500.48 лв
807.24 € -
1990.46 €
/3893.01 лв
2083.60 € -
1587.41 €
/3104.70 лв
1669.28 € -
2377.18 €
/4649.35 лв
2808.88 € -
666.04 €
/1302.66 лв
715.18 € -
2941.16 €
/5752.42 лв
3078.52 € -
1782.34 €
/3485.95 лв
1867.19 € -
2358.17 €
/4612.18 лв
2468.59 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1881.76 €
/3680.39 лв
2133.95 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
2881.87 €
/5636.45 лв
3076.42 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
689.99 €
/1349.50 лв
710.07 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
573.77 €
/1122.20 лв
794.26 € -
1807.72 €
/3535.59 лв
1943.88 € -
1127.03 €
/2204.28 лв
1207.34 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
2095.20 €
/4097.86 лв
2183.48 € -
694.83 €
/1358.97 лв
709.10 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1981.57 €
/3875.62 лв
2367.95 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
870.26 €
/1702.08 лв
933.70 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
2443.55 €
/4779.16 лв
2495.57 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
807.24 €
/1578.82 лв
831.51 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (21SR004GBM), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 255H 2.0/5.1 GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS1290.02 €
/2523.07 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 15 2025 (MW1J3ZE/A)(Starlight), десетядрен Apple M4 4.46 GHz, 15.3" (38.86cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 256GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1277.17 €
/2497.93 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 15 2025 (MW1L3ZE/A)(Midnight), десетядрен Apple M4 4.46 GHz, 15.3" (38.86cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 256GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1277.17 €
/2497.93 лв








































































































































