Asus ROG Zephyrus G16 GA605

ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТТА СРЕЩА ПРЕЦИЗНОСТТА
ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
Бъдещето е тук
Играйте и творете с лекота с машина, захранвана от мощта на Windows 11 Pro. Тази 16-инчова машина с процесор до AMD Ryzen AI 9 HX 370 с ускорители за изкуствен интелект и графична карта за лаптоп до NVIDIA GeForce RTX 4070 се справя с лекота както с най-новите игри, така и с най-модерните творчески софтуери. Независимо дали сте във видеоразговор, редактирате видеоклип, или сте в игра от новото поколение, изкуственият интелект работи неуморно на заден фон, за да подобри практическата ви работа.

Впечатляващо проследяване на лъчите
Без значение дали сте геймър, творец, или и двете, Zephyrus G16 е в готовност, оборудван с графична карта за лаптоп до модел NVIDIA GeForce RTX. Това е машина, която може да се похвали с променящи играта функции, като например DLSS 3 с Frame Generation и най-модерните подобрения при проследяването на лъчите, и предлага безпрецедентен реализъм в съвременните игри. NVIDIA® Advanced Optimus осигурява максимална производителност и оптимален живот на батерията, като намалява забавянето на системата, а със своята максимална TGP от 105 W графичната карта винаги е готова да покаже силиконовите си мускули.

NEBULA дисплей
OLED е тук
За пръв път можете да се насладите на свръхбързото време за отговор и невероятното контрастно съотношение, възможни само при OLED технологията, на лаптоп ROG. Също така панелът подобрява разделителната способност до 2,5K, като осигурява изключителна гъстота на пикселите при 16-инчов екран, а честотата на опресняване от 240 Hz прави действието във всичките ви игри да изглежда съвършено плавно. Благодарение на 100% покритието на DCI-P3 цветовата гама, прецизността на цветовете Delta-E по-малка от 1 и сертификата VESA HDR True Black 500 можете да се потопите в HDR съдържание, което е толкова реалистично, че ще забравите, че го гледате на екран.

Усилете звука
Оставете музиката да ви завладее с новите и подобрени нискочестотни високоговорители на Zephyrus G16. Благодарение на изключителното увеличение на силата на звука от 47% и свръхниската честота на баса от 100 Hz G16 възпроизвежда ясен и богат звук, какъвто не бихте очаквали от свръхтънка 16-инчова машина. Независимо дали разпускате с любимия си подкаст, или спасявате света в някоя нова игра, Zephyrus G16 е готов да усили звука на макс.
16" (40.64cm) WQXGA 2560 x 1600, 16:10, 240Hz, 0.2ms, OLED, 500nits, 1 000 000:1 Contrast, Glossy, G-Sync/Adaptive-Sync, ROG Nebula Display
NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU (321 AI TOPs), ROG Boost: 1655MHz at 105W (1605MHz Boost Clock+50MHz OC, 85W+20W Dynamic Boost) 8GB GDDR6
1080P FHD IR Camera for Windows Hello, built-in 3-microphone array
AMD Ryzen AI 9 HX 370 (12C / 24T, 2.0 / 5.1GHz, 12MB L2 / 24MB L3), 15-54W cTDP, AMD Ryzen AI based on XDNA NPU up to 50 TOPS, total performance up to 80 TOPS
2x 16GB LPDDR5X-7500MT/s, soldered
1TB SSD PCIe Gen4.0 NVMe M.2, 2x M.2 slots support either SATA or NVMe
SD Card Express 7.0 Reader
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2
Bluetooth 5.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x HDMI 2.1 FRL
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery
1x Type-C USB 4 support DisplayPort / power delivery
4-speaker (dual force woofer) system with Smart Amplifier Technology, 2 Tweeters, Dolby Atmos, AI noise-canceling technology, Hi-Res certification (for headphone)
90WHrs, 4S1P, 4-cell Li-ion Battery
200W AC Power Adapter, Rectangle Connector
Backlit Chiclet Keyboard 1-Zone RGB with Copilot Key, БДС кирилизация на клавиатурата
Trusted Platform Module (Firmware TPM)
Windows 11 Home
35.4 x 24.6 x 1.49 ~ 1.64 cm
1.85kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen AI 9 |
| Модел процесор: | HX 370 |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.85 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.4 x 22.0 x 1.79 cm |
| Модел: | ASUS ROG |
|---|---|
| Серия: | Asus ROG Zephyrus |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
762.60 €
/1491.53 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
166.16 €
/324.99 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
2299.99 €
/4498.39 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп HP ZBook Fury 16 G1i(98L33ET)(сребрист), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 255HX 1.8/5.2GHz, 16"(40.64cm) WQXGA IPS Display & RTX PRO 2000 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 5, 1x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2911.66 €
/5694.70 лв
Лаптоп MSI Vector 16 HX AI A2XWIG (9S7-15M352-028), двадесет и четириядрен Intel Core Ultra 9 275HX 2.7/5.4 GHz, 16" (40.64 cm) WQXGA Anti-Glare Display & GF RTX 5080 16GB, (HDMI), 32GB DDR5, 1TB SSD, 2x Thunderbolt 5, Windows 11 Home, 2.7kg2905.70 €
/5683.06 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (21QE004TRI), дванадесетядрен Intel Core Ultra 7 255U 2.0/5.2 GHz, 16" (40.64cm) WUXGA IPS Anti-glare Display (HDMI), 64GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro2899.99 €
/5671.89 лв










































































































































