Asus ROG Zephyrus G15 GA503RS-LN005W
ROG ZEPHYRUS G15
ПОДХОДЯЩ ЗА ВСИЧКО
Многофункционалният ROG Zephyrus G15 е въплъщение на мощ и преносимост. Той комбинира висококачествено гейминг преживяване с Windows 10 Pro и свръхтънък корпус, лек едва 1,9 кг. Производителността е бърза и безпроблемна с процесор до AMD Ryzen™ 9 5900HS и графична карта GeForce RTX™ 3080. Геймърският панел до WQHD 165 Hz/3 ms балансира скорост и богати детайли, за да можете да потънете още по-дълбоко в действието. Богатият звук от Dolby Atmos от шестте високоговорителя и функцията за съраунд звук ще ви потопят в богато и вълнуващо преживяване.

ДИЗАЙН
ЕЛЕГАНТЕН И ИЗЧИСТЕН
Заявете стила си в бяло с Moonlight White или в сиво с Eclipse Gray. Подсиленият метален капак е прецизно изработен с точкова матрица, която деликатно проблясва поради призматичното покритие отдолу. Бъдете гъвкави с удобството на ErgoLift пантата с възможност за отваряне до 180° и подсигуряване на разнообразен изглед. Наличен е и широк сензорен пад за лесно навигиране.

ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
ИГРАЙТЕ, ТВОРЕТЕ И НЕ САМО
Справяйте се бързо с всичко – гейминг, създаване на съдържание и друго, с до 8-ядрен процесор AMD Ryzen™ 9 5900HS и графична карта GeForce RTX™ 3080. Прекарвайте повече време в действие и по-малко в зареждане с до два NVMe PCIe® SSD диска. Двата M.2 слота са директно свързани към процесора за оптимизирана производителност и разполагат с 2 TB хранилище за нарастващата ви колекция от игри и творческото ви портфолио.
.jpg)
ОХЛАЖДАНЕ
ИНТЕЛИГЕНТНО ОХЛАЖДАНЕ ЗА ПО-ДОБРО ИЗЖИВЯВАНЕ
Философията Intelligent Cooling на ROG съчетава правилните функции с правилните системни настройки за постигане на най-добър резултат при каквито и да е корпуси и компоненти, независимо какво правите. При Zephyrus G15 термичната смес с течен метал поддържа процесора ви добре охладен. Самопочистващият се термален модул премахва частиците прах, за да подобри стабилността в дългосрочен план, а перата на двата Arc Flow вентилатора са с нов дизайн и гарантират силен, но тих въздушен поток. ROG Armoury Crate безпроблемно превключва между работните режими, за да оптимизира производителността и акустиката, нужна за задачата.

15.6" (39.62 cm) WQHD IPS 240Hz Anti-Glare Display (2560x1440)
NVIDIA GeForce RTX 3080 - 8 GB GDDR6
HD IR уеб-камера за лицево разпознаване с микрофон
AMD Ryzen 7 6800HS
16GB (2x8) DDR5 / 2 слота
1 TB SSD | М.2 PCIe NVMe (2280)
Micro SD Card Reader
LAN 10/100/1000
802.11 ax 2x2
Bluetooth 5.1
HDMI 2.0
2x USB 3.2 Type C Gen 2
2x USB 3.2 Type A Gen 2
1x Audio Out/Микрофон
RGB контролируема подсветка на клавиатурата. Без кирилизация на клавиатурата
Четец на пръстов отпечатъk
4-клетъчна Батерия - 90Wh
Windows 11 Home
35.5 x 24.3 x 1.99 cm
1.9 Kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1440 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 3080 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen 7 |
| Модел процесор: | 6800HS |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 3.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.9 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.5 x 23.5 x 1.9 cm |
| Модел: | ASUS ROG |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Asus ExpertBook
- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1211.81 €
/2370.09 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1262.00 €
/2468.27 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1916.07 €
/3747.51 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
486.20 €
/950.92 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS397.00 €
/776.47 лв









































































































































