| Part No | 90NB0T42-M20270 |
| Model Name | M515DA-EJ311TC |
| EAN Code | 4711081348993 |
| UPC Code | 195553348997 |
| Operating System | Windows 10 Home - ASUS recommends Windows 10 Pro for business |
| Office | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| LCD cover-material | Plastic |
| LCD cover-color | Transparent Silver |
| Top case-material | Plastic |
| Top case-color | Transparent Silver |
| Bottom case-material | Plastic |
| Bottom case-color | Transparent Silver |
| Panel Size | 15.6-inch |
| Brightness | 200nits |
| Resolution | FHD (1920 x 1080) 16:9 |
| Glare | Anti-glare display |
| Color gamut | NTSC: 45% |
| Screen-to-body ratio | 83 |
| Processor | AMD Ryzen 3 3250U Processor 2.6 GHz (4M Cache, up to 3.5 GHz, 2 cores) |
| Discrete/Share | Share |
| Intergrated GPU | AMD Radeon Graphics |
| Expansion Slot(includes used) | 1x DDR4 SO-DIMM slot |
| 1x M.2 2280 PCIe 3.0x2 | |
| 1x STD 2.5 SATA HDD | |
| Total System Memory | 4GB DDR4 on board + 4GB DDR4 SO-DIMM |
| On board memory | 4GB DDR4 on board |
| DIMM Memory | 4GB DDR4 SO-DIMM |
| Storage | 256GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD |
| Front-facing camera | VGA camera |
| Wireless | Wi-Fi 5(802.11ac)+Bluetooth 4.1 (Dual band) 1*1 |
| I/O ports | 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C | |
| 2x USB 2.0 Type-A//1x HDMI 1.4 | |
| 1x 3.5mm Combo Audio Jack//N/A | |
| Audio | SonicMaster |
| Built-in microphone//N/A | |
| Voice control | with Cortana support |
| AC Adapter | 4.0, 45W AC Adapter, Output: 19V DC, 2.37A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal |
| Battery | 37WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion |
| Replaceable Battery | No |
| Keyboard type | Chiclet Keyboard with Num-key |
| Dimension (WxHxD) | 36.00 x 23.50 x 1.99 ~ 1.99 cm |
| Weight (with Battery) | 1.80 kg |
| Weight (without Battery) | 1.70 kg |
| Security | BIOS Booting User Password Protection |
| Trusted Platform Module (Firmware TPM) | |
| McAfee LiveSafe 30-day trial | |
| Security Lock | |
| MyASUS feature | AppDeals |
| System diagnosis | |
| Battery health charging _x000D_ | |
| Splendid | |
| Tru2Life | |
| Function key lock | |
| WiFi SmartConnect | |
| Link to MyASUS | |
| Built-in Apps | McAfee |
| MyASUS | |
| Included in the Box | Carry bag |
| Wired optical mouse | |
| Reparability Index (for France) | 6.2 |
Виж още Лаптопи
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
15.78 €
/30.87 лв
-
60.81 €
/118.94 лв
-
34.79 €
/68.04 лв
-
518.76 €
/1014.61 лв
-
161.18 €
/315.24 лв
-
16.24 €
/31.76 лв
-
68.10 €
/133.19 лв
-
77.83 €
/152.23 лв
-
7.66 €
/14.99 лв
-
71.35 €
/139.55 лв
-
211.76 €
/414.17 лв
-
22.82 €
/44.64 лв
-
286.22 €
/559.80 лв
-
274.02 €
/535.93 лв
-
69.90 €
/136.71 лв
-
9.98 €
/19.53 лв
-
40.36 €
/78.93 лв
-
8.00 €
/15.65 лв
-
300.70 €
/588.12 лв
-
26.22 €
/51.28 лв
-
518.76 €
/1014.61 лв
-
85.29 €
/166.81 лв
-
2103.80 €
/4114.68 лв
-
76.89 €
/150.38 лв
-
328.99 €
/643.45 лв
-
400.10 €
/782.53 лв
-
88.63 €
/173.34 лв
-
35.70 €
/69.83 лв
-
66.67 €
/130.40 лв
-
15.03 €
/29.40 лв
-
60.49 €
/118.31 лв
-
20.47 €
/40.04 лв
-
181.01 €
/354.02 лв
-
49.99 €
/97.77 лв
-
69.74 €
/136.39 лв
-
5.11 €
/10.00 лв
-
5.11 €
/10.00 лв
-
115.53 €
/225.95 лв
-
151.78 €
/296.85 лв
-
189.15 €
/369.94 лв
-
299.99 €
/586.73 лв
-
4.99 €
/9.76 лв
5.99 € -
93.89 €
/183.63 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
-
34.99 €
/68.43 лв
-
24.99 €
/48.88 лв
-
17.99 €
/35.19 лв
-
13.98 €
/27.34 лв
-
6.99 €
/13.67 лв
-
28.89 €
/56.50 лв
-
133.99 €
/262.06 лв
-
28.99 €
/56.70 лв
-
38.99 €
/76.26 лв
-
8.99 €
/17.58 лв
-
149.99 €
/293.36 лв
-
9.20 €
/17.99 лв
-
19.89 €
/38.90 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
-
208.99 €
/408.75 лв
-
11.99 €
/23.45 лв
13.99 € -
14.98 €
/29.30 лв
-
15.99 €
/31.27 лв
-
17.89 €
/34.99 лв
-
44.99 €
/87.99 лв
-
117.98 €
/230.75 лв
-
29.99 €
/58.66 лв
30.99 € -
168.98 €
/330.50 лв
-
13.99 €
/27.36 лв
-
168.98 €
/330.50 лв
178.99 € -
69.90 €
/136.71 лв
-
148.99 €
/291.40 лв
159.99 € -
11.98 €
/23.43 лв
-
16.99 €
/33.23 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
10.98 €
/21.48 лв
-
29.98 €
/58.64 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
8.69 €
/17.00 лв
-
5.11 €
/9.99 лв
-
968.99 €
/1895.18 лв
1242.76 € -
20.69 €
/40.47 лв
21.95 € -
48.45 €
/94.75 лв
77.57 € -
248.99 €
/486.98 лв
264.99 € -
19.45 €
/38.05 лв
19.90 € -
68.99 €
/134.93 лв
73.99 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
27.90 €
/54.57 лв
41.65 € -
268.99 €
/526.10 лв
278.99 € -
29.25 €
/57.20 лв
31.89 € -
46.82 €
/91.58 лв
49.58 € -
14.92 €
/29.19 лв
17.85 € -
298.99 €
/584.77 лв
327.99 € -
26.47 €
/51.78 лв
28.00 € -
42.60 €
/83.32 лв
43.33 € -
7.56 €
/14.78 лв
7.77 € -
10.99 €
/21.49 лв
11.98 € -
491.92 €
/962.11 лв
653.70 € -
10.40 €
/20.35 лв
10.68 € -
107.99 €
/211.22 лв
139.00 € -
8.70 €
/17.02 лв
8.96 € -
12.74 €
/24.91 лв
13.12 € -
85.78 €
/167.78 лв
88.67 € -
7.06 €
/13.80 лв
7.45 € -
244.77 €
/478.73 лв
249.55 € -
303.00 €
/592.62 лв
357.40 € -
19.90 €
/38.92 лв
30.97 € -
329.00 €
/643.48 лв
347.16 € -
22.00 €
/43.02 лв
23.43 € -
58.49 €
/114.40 лв
60.85 € -
36.66 €
/71.69 лв
45.13 € -
16.26 €
/31.81 лв
17.33 € -
7.26 €
/14.20 лв
15.92 € -
34.99 €
/68.43 лв
35.99 € -
Видео карта Nvidia GF RTX 5060 Ti, 8GB, Gainward Ghost, PCI-E 5.0, GDDR7, 128-bit, DisplayPort, HDMI
418.99 €
/819.47 лв
453.99 € -
47.33 €
/92.57 лв
49.61 € -
Захранване Corsair RM1200e (2025) (CP-9020258-EU), 1200W, Active PFC, 80 Plus Gold, 120mm вентилатор
179.99 €
/352.03 лв
193.99 € -
46.58 €
/91.11 лв
49.56 € -
32.99 €
/64.52 лв
34.67 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1330.48 €






















































































































