90PF05J1-M04VZ0
Black
Specs:
Intel Core i7-14700, 20C (8P + 12E) / 28T, P-core 2.1 / 5.3GHz, Turbo Boost up to 5.4GHz, E-core 1.5 / 4.2GHz, 33MB, 65W / 219W
Integrated Intel UHD Graphics 770
Intel B760 Chipset
32GB 5600 MT/s (2x16GB), up to 128GB, 4 U-DIMM slot DDR5
1000GB PCIe G4
SD Card Reader
4x SATA 6Gb/s ports
1x PCIe 3.0 x1 slot
1x PCIe 4.0 x16 slot
1x M.2 connector for WiFi
Gigabit Ethernet
HDMI
DisplayPort
VGA
RJ-45
2 USB 3.2 Gen 2 Type-A
1 USB 3.2 Gen 2 Type-C
5 USB 2.0 Type-A
2 USB 3.2 Gen 1 Type-A
Wired Keyboard&Mouse
Discrete Trusted Platform Module (TPM) 2.0
No OS
15.5 x 29.6 x 34.7 cm
Виж още Настолни компютри Asus
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Business PC/Workstation |
|---|---|
| Предназначение: | За бизнес |
| Процесор: | Двадесетядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core i7 |
| Модел процесор: | 14700 |
| Процесор сокет: | 1700 |
| Архитектура: | Raptor Lake R |
| Честота процесор: | 2100 MHz |
| Turbo Boost до: | 5400 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 1000 GB |
| RAM памет: | 32 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична |
| Видеокарта: | Вградена |
| Модел видеокарта: | Intel UHD Graphics 770 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Free DOS |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
823.38 €
/1610.40 лв
-
474.92 €
/928.86 лв
498.99 € -
564.49 €
/1104.05 лв
-
991.58 €
/1939.36 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
249.00 €
/487.00 лв
-
1149.99 €
/2249.18 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1143.19 €
/2235.89 лв
-
454.99 €
/889.88 лв
-
264.14 €
/516.61 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
-
1923.42 €
/3761.88 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
1507.32 €
/2948.06 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
348.37 €
/681.35 лв
-
908.11 €
/1776.11 лв
-
418.85 €
/819.20 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1403.30 €
/2744.62 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
2185.21 €
/4273.90 лв
-
1189.96 €
/2327.37 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
314.73 €
/615.56 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
3743.87 €
/7322.37 лв
-
949.99 €
/1858.02 лв
-
1193.84 €
/2334.94 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
1095.20 €
/2142.03 лв
-
732.21 €
/1432.08 лв
-
838.48 €
/1639.92 лв
-
553.08 €
/1081.73 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
558.99 €
/1093.29 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
948.99 €
/1856.06 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
813.39 €
/1590.84 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1199.99 €
/2346.98 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
786.99 €
/1539.22 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
1399.98 €
/2738.12 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1948.99 €
/3811.89 лв
2098.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
978.99 €
/1914.74 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1748.99 €
/3420.73 лв
-
614.99 €
/1202.82 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
1338.98 €
/2618.82 лв
-
448.99 €
/878.15 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
799.99 €
/1564.64 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
782.02 €
/1529.50 лв
935.00 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 €
-
1588.62 €
/3107.07 лв
1669.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1095.20 €
/2142.03 лв
1147.15 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
919.19 €
/1797.78 лв
1018.01 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 €
Настолен компютър Dell Pro Slim Plus QBS1250 (BTO103_QBS1250_EMEA_UBU), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 235 2.9/5.0GHz, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Linux1133.19 €
/2216.33 лв
Настолен компютър Dell Pro Micro Plus QBM1250 (BTO105_QBM1250_EMEA_UBU), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, клавиатура и мишка, Linux1105.24 €
/2161.66 лв
All in One компютър Dell Pro 24 All-in-One QC24251 (BTO103_QC24251_EMEA_UBU), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 235T 2.2/5.0GHz, 23.8" (60.45 cm) FHD IPS Display, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, клавиатура и мишка, Linux1139.42 €
/2228.52 лв

















































































































