90NX0861-M015P0
Misty Grey
14.0" (35.56 cm), 400 nits, 2560x1600, 144Hz, Anti-Glare DIsplay
Integrated Intel Arc Graphics 140V, 1.95GHz Graphics Frequency, 64 Peak GPU TOPS, 8 Xe-cores, Ray Tracing
1080p FHD camera with IR function to support Windows Hello
Intel Core Ultra 7 258V, 8C (4P + 4LPE) / 8T, P-core 2.2 / 4.8GHz, Low Power E-core 2.2 / 3.7GHz, 12MB, 17W-37W TDP, Intel AI Boost NPU, 47 peak TOPS, total up to 115 TOPS
32GB LPDDR5X, memory-on-package
1000GB M.2 2280 NVMe PCIe 4.0
Wi-Fi 6E(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, supports DisplayPort AltMode / Power Delivery
1x HDMI 2.1
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Dolby Atmos, Smart Amp Technology
63WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, TYPE-C, 65W AC Adapter
Backlit Chiclet Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата
Kensington Nano Security Slot, Trusted Platform Module (TPM)
No OS
31.2 x 22.3 x 1.6 cm
1.29 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Arc Graphics 140V |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 258V |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Тегло: | 1.29 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.2 x 21.7 x 1.7 cm |
| Модел: | ASUS ExpertBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ExpertBook |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook P1
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus V16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.32 €
/3354.87 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
710.82 €
/1390.24 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
111.67 €
/218.41 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
459.99 €
/899.66 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 €
Лаптоп Asus Vivobook S16 S3607CA-RP037NA (90NB16I1-M00CF0)(сребрист), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 255H 2.0/5.1 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 144Hz IPS Anti-glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS1207.38 €
/2361.43 лв
Лаптоп Asus Vivobook S16 S3607CA-RP037 (90NB16I1-M002F0)(сребрист), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 255H 2.0/5.1 GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 144Hz IPS Anti-glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS, 1.70 kg1206.18 €
/2359.08 лв
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(BTO211_PB14250_EMEA_UBU)(сив) в комплект с раница за лаптоп Dell EcoLoop Premier Slim, осемядрен Intel Ultra 5 236V 2.1/4.7GHz, 14"(35.56 cm) Full HD Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Linux1210.58 €
/2367.70 лв














































































































































