90NX0881-M037B0
Grey
15.6" (39.62 cm) Full HD, 16:9, Anti-glare, LED Backlit, 300nits, 1920 x 1080 pix
Integrated Intel Graphics, 1.4GHz Graphics Dynamic Frequency, 48 EUs
720p HD camera, built-in array microphone
Intel Core 5 210H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.2 / 4.8GHz, E-core 1.6 / 3.6GHz, 12MB, 45W-115W TDP
16GB DDR5, SO-DIMM x2, Memory Max Up to 64GB
512GB M.2 NVMe PCIe SSD
Gigabit Ethernet
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2
Bluetooth 5.4
1x HDMI 1.4,
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x USB 3.2 Gen 2 Type-C support display / power delivery
RJ-45
3.5mm Combo Audio Jack
Full-sized Keyboard, Без кирилизация на клавиатурата
50WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion, 65W AC Adapter
No OS
36.0 x 23.2 x 2.0 cm
1.62 kg
Виж още Лаптопи Asus
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core 5 |
| Модел процесор: | 210H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.62 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.0 x 23.5 x 1.9 cm |
| Модел: | ASUS ExpertBook |
|---|---|
| Серия: | Asus ExpertBook P1 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Asus ExpertBook
- Asus ProArt
- Asus ROG Flow
- Asus ROG Strix
- Asus ROG Strix G16
- Asus ROG Strix SCAR 16
- Asus ROG Strix SCAR 18
- Asus ROG Zephyrus
- Asus TUF Gaming
- Asus TUF Gaming A15
- Asus TUF Gaming A16
- Asus TUF Gaming F16
- Asus VivoBook 15
- Asus VivoBook 16
- Asus VivoBook 18
- Asus Vivobook Go 15
- Asus Vivobook S 14
- Asus Vivobook S 16
- Asus ZenBook 14
- Asus ZenBook 14 OLED
- Asus Zenbook A14
- Asus Zenbook S 16
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
694.77 €
/1358.85 лв
-
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
694.77 €
/1358.85 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
286.16 €
/559.68 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
929.16 €
/1817.29 лв
-
873.31 €
/1708.05 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
733.45 €
/1434.50 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
610.87 €
/1194.77 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
1642.55 €
/3212.54 лв
-
408.78 €
/799.50 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
458.99 €
/897.71 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
534.99 €
/1046.35 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
729.99 €
/1427.74 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1559.99 €
/3051.08 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
428.99 €
/839.03 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1051.69 €
/2056.93 лв
1158.31 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1255.46 €
/2455.47 лв
1363.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
683.74 €
/1337.28 лв
713.70 €
Лаптоп HP ProBook 440 G11 (A22ZCEA#ABB)(сребрист), дванадесетядрен Intel Core Ultra 5 125U 1.3/4.3GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS 300nits Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C, No OS714.99 €
/1398.40 лв
Лаптоп Dell Pro 15 Essential PV15250(PV15250_RPLU_005_P), десетядрен Intel Core i5-1334U 3.4/4.6GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS 120Hz Anti-Glare Display, 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Windows 11 Pro717.09 €
/1402.51 лв
Лаптоп Lenovo ThinkBook 14 G8 IRL (сив), осемядрен Intel Core 5 210H 2.2/4.8 GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, No OS712.69 €
/1393.90 лв














































































































