.png)
С MacBook Air с M4 чип с лекота се справяш с всичко, а получаваш и до 18 часа живот на батерията. Създаден е за Apple Intelligence, за да помогне да свършиш всичко без усилие. И сега идва в поразителен небесносин цвят. Със супер компактния MacBook Air, ще си готов да се справиш с всичко, навсякъде.

Дрийм тийм.
Ако харесваш iPhone, ще се влюбиш в Mac. Mac е също толкова лесен за употреба, колкото и iPhone. Независимо дали копираш текст от iPhone, за да го пейстнеш в своя Mac или търсиш устройства с Find My - когато използваш Mac с iPhone, те работят заедно като магия.

Любов от всеки поглед.
.png)
Създай си добри връзки.
Захранващият MagSafe кабел се закрепя и откача магнитно, предотвратявайки неволни полети. Двата Thunderbolt 4 порта позволяват да свържеш високоскоростни аксесоари и да зареждаш своя Mac. Жакът поддържа слушалки с висок импеданс. А Wi‑Fi 6E осигурява до 2 пъти по-висока скорост в сравнение с Wi‑Fi 6.
.png)
13.6" (38.86cm) Liquid Retina display, LED backlight, IPS, 2560 x 1664, 224ppi, 500nits, 1 billion color support, True Tone
10-core M4 GPU
12MP Center Stage camera, three-mic array with directional beamforming
Десетядрен Apple M4 (2.89 - 4.46 GHz, 4MB cache)
16 GB LPDDR5X 7500 MHz
512 GB SSD
Wi‑Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
1x MagSafe 3 charging port
1x 3.5 mm headphone jack
2x Thunderbolt / USB 4 ports (support charging, DisplayPort, Thunderbolt 4 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s)
Six-speaker sound system with force-cancelling woofers, Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers
66.5-watt‑hour lithium‑polymer battery (Up to 18 hours Apple TV app movie playback; Up to 15 hours wireless web)
35W USB-C Power Adapter
Backlit Magic Keyboard, International Layout (голям Enter), без кирилизация на клавиатурата
Touch ID
macOS
34.4 x 23.8 x 1.15 cм
1.51kg
12 месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.6" (34.54 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1664 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Apple M4 Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Apple |
|---|---|
| Модел процесор: | M4 |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 2.9 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 15 часа |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Син |
| Тегло: | 1.51 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 34.4x23.9x2.44 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
132.09 €
/258.35 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
966.35 €
/1890.02 лв
-
621.10 €
/1214.76 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
2102.40 €
/4111.94 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
481.84 €
/942.39 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
1268.06 €
/2480.12 лв
-
1143.16 €
/2235.84 лв
-
1381.01 €
/2701.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
782.34 €
/1530.12 лв
-
4638.42 €
/9071.96 лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
1711.94 € -
844.69 €
/1652.07 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1100.53 €
/2152.44 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
261.67 €
/511.79 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
1351.28 €
/2642.88 лв
1413.70 € -
1539.54 €
/3011.08 лв
1649.70 € -
558.00 €
/1091.35 лв
-
1275.82 €
/2495.28 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
1819.39 €
/3558.42 лв
-
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
601.78 €
/1176.97 лв
-
98.03 €
/191.73 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
714.99 €
/1398.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1498.99 €
/2931.77 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
888.99 €
/1738.71 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
980.96 €
/1918.58 лв
1226.56 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1223.27 €
/2392.50 лв
1395.85 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
807.25 €
/1578.85 лв
830.21 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
718.79 €
/1405.83 лв
773.30 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1510.38 €
/2954.05 лв
1682.45 € -
1975.44 €
/3863.62 лв
2027.45 € -
898.50 €
/1757.31 лв
1031.73 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
759.29 €
/1485.04 лв
891.61 € -
1767.38 €
/3456.70 лв
1819.39 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 €
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6 2025 (MW133ZE/A)(Midnight), десетядрен Apple M4 4.46 GHz, 13.6" (34.54cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1128.30 €
/2206.77 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6 2025 (MW0X3ZE/A)(Silver), десетядрен Apple M4 4.46 GHz, 13.6" (34.54cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1128.30 €
/2206.77 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6 2025 (MW103ZE/A)(Starlight), десетядрен Apple M4 4.46 GHz, 13.6" (34.54cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1128.30 €
/2206.77 лв






















































































































