.png)
С MacBook Air с M4 чип с лекота се справяш с всичко, а получаваш и до 18 часа живот на батерията. Създаден е за Apple Intelligence, за да помогне да свършиш всичко без усилие. И сега идва в поразителен небесносин цвят. Със супер компактния MacBook Air, ще си готов да се справиш с всичко, навсякъде.

Дрийм тийм.
Ако харесваш iPhone, ще се влюбиш в Mac. Mac е също толкова лесен за употреба, колкото и iPhone. Независимо дали копираш текст от iPhone, за да го пейстнеш в своя Mac или търсиш устройства с Find My - когато използваш Mac с iPhone, те работят заедно като магия.

Любов от всеки поглед.
.png)
Създай си добри връзки.
Захранващият MagSafe кабел се закрепя и откача магнитно, предотвратявайки неволни полети. Двата Thunderbolt 4 порта позволяват да свържеш високоскоростни аксесоари и да зареждаш своя Mac. Жакът поддържа слушалки с висок импеданс. А Wi‑Fi 6E осигурява до 2 пъти по-висока скорост в сравнение с Wi‑Fi 6.
.png)
13.6" (38.86cm) Liquid Retina display, LED backlight, IPS, 2560 x 1664, 224ppi, 500nits, 1 billion color support, True Tone
8-core M4 GPU
12MP Center Stage camera, three-mic array with directional beamforming
Десетядрен Apple M4 (2.89 - 4.46 GHz, 4MB cache)
16 GB LPDDR5X 7500 MHz
256 GB SSD
Wi‑Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth 5.3
1x MagSafe 3 charging port
1x 3.5 mm headphone jack
2x Thunderbolt / USB 4 ports (support charging, DisplayPort, Thunderbolt 4 (up to 40Gb/s), USB 4 (up to 40Gb/s)
Six-speaker sound system with force-cancelling woofers, Spatial Audio when playing music or video with Dolby Atmos on built-in speakers
66.5-watt‑hour lithium‑polymer battery (Up to 18 hours Apple TV app movie playback; Up to 15 hours wireless web)
35W USB-C Power Adapter
Backlit Magic Keyboard, International Layout (голям Enter), без кирилизация на клавиатурата
Touch ID
macOS
34.4 x 23.8 x 1.15 cм
1.51kg
12 месеца за юридически, 24 месеца за физически лица
Виж още Лаптопи Apple
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 13.6" (34.54 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1664 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Apple M4 Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Apple |
|---|---|
| Модел процесор: | M4 |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 2.9 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.4 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 15 часа |
|---|
| Операционна система: | Apple OS/Mac OS |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.51 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 34.4x23.9x2.44 cm |
| Модел: | Apple MacBook |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2053.14 €
/4015.59 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4739.65 €
/9269.96 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
989.75 €
/1935.78 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
891.01 €
/1742.67 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
758.99 €
/1484.46 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
858.98 €
/1680.02 лв
120.00 € лв -
1498.99 €
/2931.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
499.99 €
/977.90 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1086.82 €
/2125.63 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
1794.27 €
/3509.29 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв -
1510.38 €
/2954.05 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1236.46 €
/2418.30 лв
120.00 € лв
Лаптоп Apple MacBook Air 13.6 2025 (MW123ZE/A)(Midnight), десетядрен Apple M4 4.46 GHz, 13.6" (34.54cm) Liquid Retina True Tone 500nits IPS Display, 16GB LPDDR5X, 256GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS1096.17 €
/2143.93 лв
Лаптоп Lenovo LOQ 15ARP10E (83S0004UBM)(сив), шестядрен AMD Ryzen 5 7535HS 3.3/4.5GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 300nits Anti-Glare Display & GF RTX 3050 6GB GDDR6 (HDMI), 16GB DDR5, 1TB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Windows 11 Home1095.20 €
/2142.03 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 16AHP10(83HW0034BM), осемядрен AMD Ryzen 7 8845HS 3.8/5.1GHz, 16"(40.64cm)WUXGA IPS Display, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1094.20 €
/2140.07 лв

























































































































