| Енергийна консумация и управление | |
| Изходна мощност (VA) | 1000 VA |
| Изходна мощност | 600 W |
| Input operation voltage (min) | 85 V |
| Input operation voltage (max) | 136 V |
| Output operation voltage (min) | 110 V |
| Output operation voltage (max) | 127 V |
| Входна честота на захранващия източник | 50/60 Hz |
| Рейтинг на пренапрежение | 680 J |
| Output voltage THD | 5 % |
| Интерфейс | |
| Брой контакти | 6 |
| AC outlet types | NEMA 5-15R |
| Дължина на кабела | 2.44 m |
| Брой USB 2.0 порта | 1 |
| Тип на серийния интерфейс | RS-232 |
| Брой Ethernet LAN (RJ-45) порта | 1 |
| Battery | |
| Технология на батерията | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Брой поддържани батерии | 1 |
| Време за зареждане на батерия | 3 h |
| Картридж с резервни батерии | APCRBC124 |
| Design | |
| Форм фактор | Rackmount |
| Цвят на продукта | Black |
| Дисплей | LCD |
| Surge protection | Да |
| Ниво на шума | 41 dB |
| Звукови аларми | Да |
| Брой в палет | 16 броя |
| Друга техническа информация | |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Входни конектори | NEMA 5-15P |
| Устойчивост на външната среда | |
| Работна температура | 0 - 40 °C |
| Температура за съхранение | -15 - 45 °C |
| Диапазон на влажноста при експлоатация | 0 - 95 % |
| Относителна влажност при съхранение | 0 - 95 % |
| Нормална височина за работа | 0 - 3000 m |
| Нормална височина при съхранение | 0 - 15000 m |
| Сертификати | |
| Energy Star сертификат | Да |
| Сертификати | CSA, CSA C22.2 No. 107.1, FCC Part 15 Class B, ICES-003, UL 1778, REACH |
| RoHS compliance | Да |
| Тегло и размери | |
| Ширина | 432 mm |
| Дълбочина | 406 mm |
| Височина | 86 mm |
| Тегло | 20520 g |
| Ширина на опаковката | 535 mm |
| Дълбочина на опаковката | 570 mm |
| Височина на опаковката | 235 mm |
| Тегло на опаковката | 20710 g |
| Съдържание на опаковката | |
| Включени кабели в комплекта | RJ-45,RS-232 |
Виж още UPS APC
Виж всички UPS в категорията
| Изходяща мощност: | 1000 VA |
|---|---|
| Тип: | Line Interactive |
| Формфактор: | Rack |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5.97 €
/11.68 лв
-
10.75 €
/21.03 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
4.91 €
/9.61 лв
-
4.27 €
/8.36 лв
-
10.42 €
/20.39 лв
-
127.99 €
/250.32 лв
-
25.75 €
/50.36 лв
-
15.78 €
/30.87 лв
-
20.45 €
/39.99 лв
-
19.89 €
/38.91 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
35.24 €
/68.92 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
132.54 €
/259.22 лв
-
127.99 €
/250.32 лв
-
79.80 €
/156.08 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
23.31 €
/45.58 лв
-
14.59 €
/28.54 лв
-
101.99 €
/199.47 лв
-
546.59 €
/1069.04 лв
-
82.83 €
/162.00 лв
-
222.67 €
/435.51 лв
-
25.75 €
/50.36 лв
-
9.07 €
/17.74 лв
-
8.26 €
/16.16 лв
-
16.32 €
/31.92 лв
-
24.49 €
/47.90 лв
-
13.20 €
/25.82 лв
-
16.32 €
/31.92 лв
-
10.89 €
/21.30 лв
-
14.59 €
/28.54 лв
-
6.88 €
/13.45 лв
-
13.28 €
/25.97 лв
-
148.98 €
/291.38 лв
-
82.83 €
/162.00 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
5.30 €
/10.37 лв
-
11.59 €
/22.67 лв
-
82.83 €
/162.00 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
86.99 €
/170.14 лв
-
148.98 €
/291.38 лв
-
139.99 €
/273.80 лв
142.99 € -
73.99 €
/144.71 лв
-
114.99 €
/224.90 лв
-
119.99 €
/234.68 лв
-
25.75 €
/50.36 лв
-
222.67 €
/435.51 лв
-
154.99 €
/303.13 лв
-
247.99 €
/485.03 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
239.29 €
/468.01 лв
-
149.99 €
/293.35 лв
-
427.14 €
/835.41 лв
-
89.99 €
/176.00 лв
-
749.00 €
/1464.92 лв
-
101.99 €
/199.47 лв
-
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
458.99 €
/897.71 лв
-
109.99 €
/215.12 лв
-
214.99 €
/420.48 лв
-
368.99 €
/721.68 лв
-
196.99 €
/385.28 лв
-
324.99 €
/635.63 лв
-
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
61.35 €
/119.99 лв
-
255.13 €
/498.99 лв
-
79.99 €
/156.45 лв
-
297.32 €
/581.51 лв
-
359.99 €
/704.08 лв
380.27 € -
184.99 €
/361.81 лв
-
138.99 €
/271.84 лв
-
81.80 €
/159.99 лв
-
87.99 €
/172.09 лв
-
539.99 €
/1056.13 лв
-
683.99 €
/1337.77 лв
-
65.95 €
/128.99 лв
-
4.80 €
/9.38 лв
5.17 € -
7.71 €
/15.09 лв
8.00 € -
8.57 €
/16.77 лв
8.87 € -
8.53 €
/16.67 лв
8.74 € -
7.84 €
/15.33 лв
9.09 € -
51.84 €
/101.39 лв
70.68 € -
9.99 €
/19.54 лв
12.78 € -
26.99 €
/52.79 лв
27.61 € -
359.99 €
/704.08 лв
380.27 € -
86.23 €
/168.65 лв
87.91 € -
78.99 €
/154.49 лв
168.72 € -
139.19 €
/272.23 лв
141.49 € -
41.99 €
/82.13 лв
43.23 € -
139.99 €
/273.80 лв
142.99 €
UPS Forton Eufo 3k, 3000VA/2700W, Line-Interactive, Rack731.47 €
/1430.63 лв
UPS AEG Protect C. 600 002 1234, 1000VA/900W, LCD дисплей, Online, Tower705.58 €
/1380.00 лв
UPS AEC IST3 3 kVA, 3kVA-3kW, online, tower705.58 €
/1379.99 лв















































































