NX.VPAEX.007
Blue
14.0" (35.56 cm) Full HD IPS Anti-Glare Display (1920 x 1080)
Intel® Iris® Xe Graphics
WebCam
Intel® Core™ i7-1165G7 Processor 12M Cache, up to 4.70 GHz, with IPU
16GB (2x8GB) DDR4 up to 32 GB using two soDIMM modules
512GB PCIe SSD
Micro SD Card Reader
Gigabit Ethernet 10/100/1000
Wi-Fi 802.11 AC
Bluetooth 5.1
HDMI
1x USB Type-C / Thunderbolt 4 port
2x USB 3.2 Gen 2 (1 with power-off charging)
1x Headset/speaker jack, Acer Purified.Voice technology with two built-in microphones, Two built-in stereo speakers
Fingerprint Reader
3-cell Li-ion battery, 65 W AC adapter
Kensington lock slot
Windows 10 Pro
32.5 x 23.6 x 1.8 cm
1.41 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Iris Xe Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 1165G7 |
| Брой ядра: | 4 ядрен |
| Честота: | 4.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.7 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | 512 GB |
|---|---|
| SSD: | 512 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Pro |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.41 Kg |
| Цвят: | Син |
| Размери (Ш x Д x В): | 32.8 x 23.5 x 2.0 cm |
| Модел: | ACER TravelMate |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2063.45 €
/4035.75 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4723.92 €
/9239.18 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
912.94 €
/1785.56 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1128.99 €
/2208.11 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1378.60 €
/2696.30 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS282.39 €
/552.30 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв












































































































