NT.GDQEX.006_ACT_STYLUS
Дисплей
12" Full HD+, 2160x1440 IPS LED MultiTouch
Камери
Acer webcam with 2592 x 1944 resolution, 1080p Full HD audio/video recording and 88-degree wide angle lens
Процесор
Intel Core i5-6200U (3M Cache, up to 2.80 GHz)
Памет
4GB LPDDR3 (on board)
Твърд диск
256 GB SSD
Видео карта
Intel HD Graphics 520
Операционна система
Windows 10 Home
Безжична връзка
WLAN
802.11a/b/g/n/ac wireless LAN
2x2 MU-MIMO technology
WPAN
Bluetooth®
4.0
Портове
1 x USB 3.1,
1 x USB 2.0,
Слотове
microSD
Звук
Acer TrueHarmony Plus technology
Certified for Skype for Business
Two built-in stereo speakers
Built-in digital microphone
Батерия
37 Wh 4870 mAh 3.8 V 2-cell Li-ion battery pack, up to 8 Hours
Размер
29.2 x 20.1 x 1.59
Тегло (нето)
1.25 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За работа / За дома |
|---|
| Екран размер: | 12.0" (30.48 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2160 x 1440 |
| Тип екран: | Не е указано |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel® HD Graphics 520 |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 6200U |
| Брой ядра: | 2 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 2.8 GHz |
| RAM памет: | 4 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR3 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 256 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | SD |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | Няма |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 1 |
| Издръжливост на батерията: | до 8 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Не |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.25 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 29.2x20.1x1.59 cm |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
1188.99 €
/2325.46 лв
120.00 € лв -
199.99 €
/391.15 лв
120.00 € лв -
2131.21 €
/4168.29 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
644.29 €
/1260.13 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1022.12 €
/1999.09 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
705.16 €
/1379.17 лв
120.00 € лв -
2053.14 €
/4015.59 лв
120.00 € лв -
452.06 €
/884.15 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1290.02 €
/2523.07 лв
120.00 € лв -
2573.58 €
/5033.48 лв
120.00 € лв -
813.16 €
/1590.40 лв
120.00 € лв -
4739.65 €
/9269.96 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
989.75 €
/1935.78 лв
120.00 € лв -
631.65 €
/1235.40 лв
120.00 € лв -
1263.10 €
/2470.40 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
891.01 €
/1742.67 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1360.00 €
/2659.92 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
438.99 €
/858.59 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
758.99 €
/1484.46 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
858.98 €
/1680.02 лв
120.00 € лв -
1498.99 €
/2931.77 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1169.99 €
/2288.30 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
898.99 €
/1758.27 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
499.99 €
/977.90 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв
-
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
984.25 €
/1925.02 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1086.82 €
/2125.63 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
1794.27 €
/3509.29 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
693.00 €
/1355.39 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв -
1510.38 €
/2954.05 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1236.46 €
/2418.30 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS268.10 €
/524.37 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite AL15-33P-359M (NX.D62EX.004)(сив), осемядрен Intel Core 3 N355 1.9/3.9 GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS396.47 €
/775.44 лв











































































































