Acer Swift Go 16 OLED SFG16-72-73WT
Premium Display Immerse yourself in a brilliant OLED display: Perfect blacks, wider viewing angles and fantastic contrast ratios. Ideal for movies, games and graphics. | ![]() |
Ultra-compact power Unleash the power of a sleek laptop with Intel Core Ultra: 3D hybrid architecture, AI, Intel graphics. Intel 4 designed for ultimate gaming, creativity, and mobile productivity. | ![]() |
Superior LPDDR5X Performance Unleash ultimate performance with LPDDR5X memory, designed for lightning-fast data transfers and superior multitasking on the latest devices. Experience the power of advanced technology. | ![]() |
Specifications
Acer CineCrysta 16" (40.64cm) 3.2K (3200x2000), 120Hz, 16:10, DCI-P3 100%, OLED display
Integrated Intel Graphics, 1.95GHz Graphics Dynamic Frequency, 4 Xe-cores
QHD Webcam
Intel Core Ultra 7 155U, 12C (2P + 8E + 2LPE) / 14T, P-Core 1.7 / 4.8GHz; E-Core 1.2 / 3.8GHz; LPE-Core 0.7 / 2.1GHz, 12MB, Intel AI Boost 1.4GHz
1x 32GB LPDDR5X, onboard
1TB M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD
MicroSD cardreader
802.11 ax Wi-Fi 6E
Bluetooth v5.3
2x Thunderbolt 4
2x Type-C USB 4.0
2x Type-A USB 3.2 Gen1 (1x with Power-Off USB Charging)
1x HDMI 2.1
1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice
3-Cell 53Wh Battery, Up to 6.5 hours (based on MobileMark 2025 test results)
65W USB-C adapter (50% PCR-plastic)
Acer FineTip backlit keyboard US International/Bulgarian
Windows 11 Home
35.6 x 24.44 x 1.49 cm
1.6 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | За бизнес |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 3200 x 2000 |
| Тип екран: | Гланцов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Intel Graphics |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 155H |
| Брой ядра: | 12 ядрен |
| Честота: | 1.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.8 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | QHD (1440p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 6.5 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 1.6 Kg |
| Цвят: | Сив |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.6 x 24.44 x 1.49 cm |
| Модел: | ACER Swift |
|---|---|
| Серия: | Acer Swift |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
1985.36 €
/3883.03 лв
120.00 € лв -
1549.46 €
/3030.49 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
877.39 €
/1716.02 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
245.36 €
/479.88 лв
120.00 € лв -
388.96 €
/760.73 лв
120.00 € лв -
282.93 €
/553.37 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
452.35 €
/884.72 лв
120.00 € лв -
562.34 €
/1099.84 лв
120.00 € лв -
785.73 €
/1536.76 лв
120.00 € лв -
1996.25 €
/3904.32 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
786.73 €
/1538.71 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
539.16 €
/1054.50 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
459.41 €
/898.54 лв
120.00 € лв -
441.92 €
/864.32 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
1369.58 €
/2678.66 лв
120.00 € лв -
1248.15 €
/2441.17 лв
120.00 € лв -
1216.06 €
/2378.40 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.98 лв
120.00 € лв -
2190.37 €
/4284.00 лв
120.00 € лв -
2190.37 €
/4284.00 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.99 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
969.99 €
/1897.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
664.99 €
/1300.61 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
366.99 €
/717.77 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
332.99 €
/651.27 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
909.99 €
/1779.79 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
549.99 €
/1075.69 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
664.67 €
/1299.98 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
844.99 €
/1652.66 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
194.90 €
/381.19 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
923.89 €
/1806.98 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1363.01 €
/2665.81 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
2358.86 €
/4613.54 лв
120.00 € лв -
168.99 €
/330.52 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
256.99 €
/502.63 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
938.99 €
/1836.50 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Chromebook Spin 512 (NX.AUDEX.003)(сребрист), двуядрен Gemini Lake Intel Celeron N4020 1.1/2.8GHz, 12.0" (30.48 cm) HD+ IPS Display, 4GB DDR4, 64GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Chrome OS211.73 €
/414.11 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00F1BM)(сив), четириядрен Intel N100 3.4 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 8GB LPDDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1, No OS334.17 €
/653.57 лв
Лаптоп HP 250R G10 (B9YN1ET)(сребрист), шестядрен Intel Core 3 100U 1.2/4.7GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 8GB DDR4, 512GB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C, No OS366.99 €
/717.77 лв
















































































































