Acer Swift 14 AI SF14
Подсилете великолепието си
Доверете се на следващото ниво на производителност с изкуствен интелект – където продуктивността е усилена и идеите се трансформират в реалност. Добре дошли в един по-интелигентен, по-ефективен дигитален живот.
%20%E2%80%93%20Scaled%20(66_).png)
Проектиран, за да разгърне вашия потенциал
Елегантен, стилен и интелигентен, Swift 14 AI разполага със свръхтънък дизайн, който лесно се побира във вашата чанта и тежи само 1,32 kg. Неговият екран се отваря изцяло на 180 градуса, адаптирайки се перфектно към всякакъв стил на работа.
%20%E2%80%93%20Scaled%20(66_).png)
Намерете идеалната картина
Съдържанието оживява в ярки детайли с три конфигурации на дисплеи, от които да избирате: копринено гладкия 120 Hz IPS, бързо реагиращия 2K сензорен екран или свръхнаситения OLED със сертифициране по DisplayHDR True Black 500 и Eyesafe 2.0.

Copilot
Copilot е асистент, захранван от изкуствен интелект, който ви помага да получавате отговори и вдъхновения от цялата мрежа, подкрепя творчеството и съвместната работа и ви помага да се фокусирате върху текущата задача.

Превърнете идеите в изкуство
Всеки има въображение и способност да бъде художник. Опишете или нарисувайте визията си с помощта на текстови или графични подсказки и наблюдавайте как функцията Cocreator генерира интерпретация на вашата визия.
%20%E2%80%93%20Scaled%20(66_).png)
Максимално повишаване на производителността
Справяйте се лесно с интензивни работни натоварвания и работете в многозадачен режим както никога досега благодарение на свръхвисоката производителност на изкуствения интелект, светкавичната реакция и живота на батерията за няколко дни.
14" (35.56cm) WUXGA 1920 x 1200, IPS, Acer ComfyView Anti-Glare, LED-backlit, Touchscreen, 16:10
Integrated AMD Radeon 880M Graphics, 12-core, 2.9GHz Graphics Frequency
Full HD 1080p IR Webcam, dual built-in microphones
AMD Ryzen AI 9 365, 10C (4x Zen 5 + 6x Zen 5c) / 24T, 2.0 / 5.1GHz, 24MB L3, 15-54W cTDP, AMD Ryzen AI, NPU up to 50 TOPS, total performance up to 73 TOPS
1x 32GB LPDDR5X soldered, dual-channel
1TB SSD PCIe Gen4 NVMe M.2
Wi-Fi 7 802.11be
Bluetooth
2x USB4 Type-C (supports 40Gbps data transfer and DisplayPort AltMode over Type-C)
2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (1x with Power-Off USB Charging)
1x HDMI
3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
2x built-in stereo speakers, DTS X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice
76 Wh Li-Ion Battery, up to 26.5 hours (based on video playback test results)
100W power adapter (50% PCR-plastic)
Backlit Keyboard, US International (QWERTY), без кирилизация на клавиатурата
Corning Gorilla Glass Multi-Gesture lighting Touchpad (Microsoft Precision Touchpad Certification)
Fingerprint Reader Sensor
Windows 11 Home 64-bit
31.29 x 22.12 x 1.79 cm
1.32kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Ultrabook |
|---|
| Екран размер: | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1200 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Да |
| Видеокарта: | Вградена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | Radeon 880M |
| Специализирана видео памет: | Няма GB |
| Марка процесор: | AMD |
|---|---|
| Серия процесор: | AMD Ryzen AI 9 |
| Модел процесор: | 365 |
| Брой ядра: | 10 ядрен |
| Честота: | 2.0 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | Full HD (1080p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 2 |
| Издръжливост на батерията: | до 16 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Латиница |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 1.32 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 31.26 x 22.12 x 1.55 cm |
| Модел: | ACER Swift |
|---|---|
| Серия: | Acer Swift |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
784.54 €
/1534.42 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1599.99 €
/3129.31 лв
-
317.00 €
/619.99 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 €
Лаптоп Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 (21SR0083BM), четиринадесетядрен Intel Core Ultra 5 135H 1.7/4.6 GHz, 16" (40.64cm) WQXGA IPS Anti-Glare Display (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x USB-C 4.0, No OS1310.42 €
/2562.97 лв
Лаптоп Apple MacBook Air 15.3 M3 (MXD43ZE/A)(Midnight), осемядрен Apple M3 4.05GHz, 15.3" (38.86cm) Liquid Retina IPS Display, 16GB LPDDR5, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, macOS, десетядрен М3 GPU, Intl. KBD1312.91 €
/2567.82 лв
Лаптоп Acer Nitro V 15 ANV15-52-9176(NH.QZ8EX.006), четиринадесетядрен Intel Core i9-13900H 4.1/5.4GHz, 15.6"(39.62 cm) Full HD IPS Display & GFRTX 5060 8GB, 16GB DDR4, 1TB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, Linux1309.68 €
/2561.51 лв





























































































































