Predator Triton Neo 16 PTN16-51-93CL
NH.QPPEX.001
Sparkly Silver
Acer Predator Triton Neo 16
%20%E2%80%94%20Scaled%20(66%25).png)
Predator Triton Neo 16 съчетава първокласна производителност с несравнима гъвкавост, което го превръща в най-добрия лаптоп за създателите на съдържание, геймърите, студентите и следващото поколение професионалисти в областта на електронните спортове.
%20%E2%80%94%20Scaled%20(66%25).png)
ИГРА БЕЗ КОМПРОМИСИ
Процесорите Intel Core Ultra се отличават с новооптимизирана хибридна архитектура и водещи в индустрията технологии, които ви позволяват да излезете извън рамките на игрите и създаването. С Intel можете да правите всичко. От напредъка в играта до напредъка в реалния живот, Intel ви дава възможност да бъдете най-доброто от себе си.
%20%E2%80%94%20Scaled%20(66%25).png)
Възпроизвеждайте всички неща
Насладете се на превъзходната производителност на графичния процесор за лаптопи NVIDIA GeForce RTX 4070 с MUX превключвател. NVIDIA Studio - валидирано за създателите и предварително инсталирано с драйвери NVIDIA Studio и ексклузивни инструменти за изкуствен интелект, допълнително подобрени от DLSS 3.5 с AI-задвижвана реконструкция на лъчи, за да се справят с най-взискателния графичен софтуер.
%20%E2%80%94%20Scaled%20(66%25).png)
ПО-ДАЛЕЧ С AI, ПО-БЪРЗО С RTX
Осигурете си производителност на следващото ниво на AI с графичните процесори GeForce RTХ и NVIDIA RTX. От подобрена креативност и продуктивност до светкавично бързи игри - върховната мощност на AI на компютри с Windows е на RTX.
%20%E2%80%94%20Scaled%20(66%25).png)
ИГРАЙТЕ И СЪЗДАВАЙТЕ С НЕСРАВНИМА ЯСНОТА
16-инчовият Calman Verified дисплей предлага върхова точност на цветовете, която е несравнима. Той има съотношение на страните 16:10 и ясна резолюция 3,2K при 165Hz. С драйверите Nvidia Studio в основата си тази машина изпълнява двойна задача, осигурявайки производителност от най-високо ниво за игри и прецизност за творчески задачи, гарантирайки несравнима визуална достоверност за всеки пиксел от вашата игра и творчество.
%20%E2%80%94%20Scaled%20(66%25).png)
ГАРАНТИРАНА МАКСИМАЛНА ПРОИЗВОДИТЕЛНОСТ
Запазете хладнокръвие под напрежение. С технологията на вентилатора AeroBlade 3D от 5-то поколение и течната метална термална смазка можете да поддържате върхова производителност дори в най-напрегнатите моменти.
Specs:
16" (40.64cm), ComfyView, WQXGA+ (3200 x 2000), IPS 165Hz, Anti-Glare, 16:10
NVIDIA GeForce RTX 4070 Laptop GPU, 8 GB GDDR6, 110W Max. Graphic Power, 1795MHz Max. Boost Frequency
FHD Webcam, 3x built-in microphones
Intel Core Ultra 9 185H, 16C (6P + 8E + 2LPE) / 22T, P-core 2.3 / 5.1GHz, E-core 1.8 / 3.8GHz, LPE-core 1.0/2.5GHz, 12MB, Intel AI Boost 1.4GHz
1x 32 GB LPDDR5X, onboard
1TB SSD M.2 PCIe
MicroSD Card reader
Intel Wi-Fi 6E (802.11 ax)
Bluetooth 5.3
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (1x with Power-Off USB Charging)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
1x USB 3.2 Gen 2x2 Type-C
1x HDMI 2.1
1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
2x built-in stereo speakers, DTS X:Ultra Audio
4-cell 76Wh Li-Ion Battery
230W Power Adapter
3-zone RGB backlit keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Fingerprint Reader
Windows 11 Home (64-Bit)
35.6 x 24.91 x 2.08 cm
2.05kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 3200 x 2000 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core Ultra 9 |
| Модел процесор: | 185H |
| Брой ядра: | 16 ядрен |
| Честота: | 2.3 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.1 GHz |
| RAM памет: | 32 GB |
|---|---|
| Тип памет: | LPDDR5X |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | Няма |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | Не е указано |
|---|
| Операционна система: | Windows 11 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса/Алуминий |
| Цвят: | Сребрист |
| Тегло: | 2.05 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.6 x 25.0 x 2.0 cm |
| Модел: | ACER Predator |
|---|---|
| Серия: | Acer Predator |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
609.99 €
/1193.03 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1100.53 €
/2152.44 лв
120.00 € лв -
1241.34 €
/2427.85 лв
120.00 € лв -
1087.85 €
/2127.65 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
456.70 €
/893.24 лв
120.00 € лв -
225.23 €
/440.52 лв
120.00 € лв -
534.91 €
/1046.20 лв
120.00 € лв -
1082.79 €
/2117.74 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
662.38 €
/1295.50 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
1724.86 €
/3373.54 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
1224.99 €
/2395.87 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
79.74 €
/155.95 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
798.99 €
/1562.69 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
629.99 €
/1232.15 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв
-
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
587.43 €
/1148.92 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1382.50 €
/2703.93 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1340.86 €
/2622.50 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
306.38 €
/599.22 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1817.51 €
/3554.74 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2153.92 €
/4212.69 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
484.80 €
/948.19 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
559.99 €
/1095.25 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв
Лаптоп Acer Chromebook Spin 512 (NX.AUDEX.003)(сребрист), двуядрен Gemini Lake Intel Celeron N4020 1.1/2.8GHz, 12.0" (30.48 cm) HD+ IPS Display, 4GB DDR4, 64GB SSD, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-C, Chrome OS211.73 €
/414.11 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8 (82XB00F1BM)(сив), четириядрен Intel N100 3.4 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 8GB LPDDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 1, No OS334.17 €
/653.57 лв





















































































































