PREDATOR TRITON 500
ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТЪНЪК
(3).png)
За Triton 500 има само едно място – винаги до Вас. Подсилен с процесор от 8-опоколение Intel® Core™ i71 и GeForce RTX™ 20801 с дизайн Max-Q, този лаптоп е изкован да Ви направи цар на игрите, да даде воля на Вашата креативност и да накара близките и приятелите Ви да се изпълнят със завист. Всичко това на 144 Hz1/3 ms2 дисплей
ВЗЕМИ ГО СЪС СЕБЕ СИ
Вземете игрите със себе си. Насладете се на много мощност в малък корпус с шаси, което е с размери от само 17,9 mm и ~2,1 kg.

Със силата на RTX
Оборудвана с GeForce RTX™ 2080 с дизайн Max-Q1, цялата система е замислена с една единствена цел – доминираща графична мощ с възможности за овърклок в тънко шаси.

ШЕМЕТНА КАРТИНА
Насладете се на изключително бърза 144 Hz1честота на опресняване и 3 ms2 време на реакция с функцията Overdrive (Подсилване) във Full HD за кадри, които са синхронизирани, плавни и без накъсване

ПРОЦЕСОРЪТ Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО МОЩЕН
За да бъдете най-добри, Ви трябва най-доброто. Разгърнете истинския си потенциал с процесори от 8-о поколение Intel® Core™ i71 и подложете Triton 500 на изпитание.

ЗАРЕЖДА ПО-БЪРЗО, ЗА ДА ИГРАЕТЕ ПО-СКОРО
Какво е по-добро от един PCI express SSD? Два 512 GB1 M.2 PCIe SSD диска, използващи технология NVMe в Raid 01 и до 32 GB DDR4 2666 RAM

ПЕРФЕКТНОТО ОХЛАЖДАНЕ
Технология AeroBlade™ 3D от 4-о поколение поддържа подходяща и ниска температура на системата Ви. Слушайте внимателно как Ви нашепват „Да играем, приятел. Да играем.“

NVIDIA® G-SYNC™
NVIDIA® G-SYNC® намалява проблемите при скоростна игра, като премахва накъсването на картината.

ПРЕВЪЗХОДЕН ЗВУК – БЛАГОДАРЕНИЕ НА WAVES
Използвайте пакета Waves MaxxAudio®, за да направите звуковото изживяване още по-невероятно, а с Waves Nx™3 ще разберете защо завладяващото 3D изживяване е бъдещето при звуковите технологии.

Технически характеристики
Acer Predator Triton 500
NH.Q4WEX.001
15.6" (39.62 cm) Full HD IPS 144Hz LED Anti-Glare дисплей, (1920 x 1080)
nVidia GeForce RTX 2080 8GB GDDR6
HD Webcam
Intel® Core™ i7-8750H Processor 9M Cache, up to 4.10 GHz
16GB (2x 8GB) 2666 DDR4 , up to 32GB
2x 512GB SSD PCI express
Lan 10/100/1000
Wi-Fi 802.11ac
Bluetooth 5.0
HDMI
Mini DisplayPort
1x Thunderbolt 3 / USB Type-C port (USB 3.1 Gen 2)
3x USB 3.1 Gen 1
1x RJ-45
1x Mic-in/Headset jack
Waves MaxxAudio sound technology, Compatible with Cortana with Voice, Two built-in stereo speakers
Illuminated Mechanical Keyboard. БДС кирилизация на клавиатурата.
84Wh 5550 mAh 15.2 V 4-cell Li-ion battery pack, Battery life up to 8 hours, 3-pin 180 W AC adapter
Windows 10 Home 64-bit
35.9 x 25.5 x 1.8
2.10 kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1920 x 1080 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 2080 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i7 |
| Модел процесор: | 8750H |
| Брой ядра: | 6 ядрен |
| Честота: | 2.2 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.1 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR4 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | Няма |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | mini DisplayPort |
| USB 3.X: | 3 |
| Издръжливост на батерията: | до 8 часа |
|---|
| Операционна система: | Windows 10 Home |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Алуминий |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.1 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 35.9 x 25.5 x 1.8 cm |
| Модел: | ACER Predator |
|---|
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V16
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.72 €
/1116.23 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
225.23 €
/440.52 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
95.56 €
/186.91 лв
-
212.65 €
/415.91 лв
-
396.47 €
/775.44 лв
-
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
615.31 €
/1203.44 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.72 €
/1116.23 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.84 €
/1714.95 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.40 €
/828.10 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
532.09 €
/1040.69 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
97.51 €
/190.71 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
778.99 €
/1523.57 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
749.99 €
/1466.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
414.99 €
/811.65 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
142.99 €
/279.66 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
786.27 €
/1537.80 лв
828.14 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 €
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-32P-C49X(NX.DHFEX.001)(сребрист), двуядрен Intel Celeron N4500 1.1/2.8 GHz, 15.6"(39.62cm)FHD IPS Display, 8GB LPDDR4X, 256GB SSD, 3x USB 3.2 Type-A, No OS286.22 €
/559.80 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R7LQ (NX.J98EX.006)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR4, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen 2 Type-C, No OS374.99 €
/733.42 лв
Лаптоп Acer Aspire Lite 15 AL15-41P-R4NT (NX.J98EX.00A)(сребрист), четириядрен AMD Ryzen 3 5300U 2.6/3.8GHz, 15.6" (39.62cm) Full HD TN Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB LPDDR4X, 512GB SSD, 1x USB Type-C, No OS402.85 €
/787.91 лв













































































































