Predator Orion 3000 Acer Predator Orion 3000 съчетава сурова мощност и прецизност, базирана на изкуствен интелект, в компактна форма. С процесор до Intel Core Ultra 5 225F и графична карта NVIDIA GeForce RTX 5070, той е създаден да командва. | ![]() | ||
![]() |
| ||
КОМПАКТЕН, НО И МОЩЕН 28-литрово шаси с пълноразмерна графична карта и въздушен поток, създадено за бойни станции от всякакъв размер.
ДВОЙНИ RGB ВЕНТИЛАТОРИ Два 120-милиметрови RGB вентилатора поддържат силен въздушен поток и по-остър стил, добавяйки както термичен, така и визуален щрих към вашата конфигурация. | ![]() |
Config. Specs:
Intel Core Ultra 7 265F, 20C (8P + 12E) / 20T, P-core 2.4 / 5.2GHz, E-core 1.8 / 4.6GHz, 30MB Cache
NVIDIA GeForce RTX 5070 12 GB GDDR7
2x 16GB DDR5-5600MT/s
1x 1TB SSD M.2 PCIe
Intel Wi-Fi 7
Gigabit Ethernet
1x HDMI
3x Displayport
4x USB USB 3.2 Gen1 Type-A
1x USB USB 3.2 Gen1 Type-C
4x USB 2.0
Integrated high-definition, 5.1 channel surround sound audio
850W PSU
Linux (eShell)
190 x 438 x 378 mm
Виж още Настолни компютри Acer
Виж всички Настолни компютри в категорията
| Тип: | Gaming |
|---|---|
| Предназначение: | Gaming |
| Процесор: | Десетядрен |
| Марка процесор: | Intel |
| Серия процесор: | Core Ultra 7 |
| Модел процесор: | 265 |
| Процесор сокет: | 1851 |
| Архитектура: | Arrow Lake |
| Честота процесор: | 2400 MHz |
| Turbo Boost до: | 5300 MHz |
| Твърд диск: | Няма GB |
| SSD: | 1000 GB |
| RAM памет: | 32 GB |
| Тип памет: | DDR5 |
| Оптично устройство: | Без оптично устройство |
| Мрежови възможности: | Жична и безжична |
| Видеокарта: | Добавена |
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5070 |
| Специализирана видео памет: | 12 GB |
| Диагонал: | Няма |
| Монитор: | Няма |
| Цвят: | Черен |
| Операционна система: | Linux |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
81.72 €
/159.84 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
998.99 €
/1953.85 лв
-
2703.60 €
/5287.78 лв
2807.64 € -
785.94 €
/1537.17 лв
935.00 € -
695.50 €
/1360.29 лв
-
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
735.36 €
/1438.24 лв
-
266.45 €
/521.13 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
918.55 €
/1796.54 лв
-
796.76 €
/1558.32 лв
-
815.87 €
/1595.71 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
228.24 €
/446.41 лв
-
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
215.54 €
/421.55 лв
-
380.89 €
/744.95 лв
396.47 € -
930.88 €
/1820.64 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
602.78 €
/1178.93 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
1715.38 €
/3354.98 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
570.78 €
/1116.35 лв
621.10 € -
2107.44 €
/4121.79 лв
-
876.89 €
/1715.04 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2187.90 €
/4279.16 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
439.56 €
/859.70 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
858.98 €
/1680.02 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
820.10 €
/1603.97 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
698.99 €
/1367.11 лв
729.99 € -
649.99 €
/1271.27 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
569.99 €
/1114.80 лв
-
898.99 €
/1758.27 лв
-
78.99 €
/154.49 лв
-
644.99 €
/1261.49 лв
689.86 € -
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
584.99 €
/1144.14 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
232.99 €
/455.69 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1128.99 €
/2208.11 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
1548.99 € -
459.99 €
/899.66 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
414.99 €
/811.65 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
843.63 €
/1649.99 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
308.99 €
/604.33 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
788.99 €
/1543.13 лв
-
306.77 €
/599.99 лв
-
832.83 €
/1628.87 лв
900.04 € -
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
183.90 €
/359.67 лв
223.59 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
715.21 €
/1398.82 лв
859.68 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
991.42 €
/1939.05 лв
1011.68 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
741.00 €
/1449.26 лв
845.74 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
717.09 €
/1402.51 лв
865.83 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
1319.99 €
/2581.68 лв
1459.99 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
671.58 €
/1313.50 лв
774.63 € -
1402.03 €
/2742.14 лв
1465.76 € -
1255.10 €
/2454.77 лв
1396.94 € -
1611.35 €
/3151.52 лв
1778.80 € -
1001.63 €
/1959.03 лв
1105.63 € -
598.39 €
/1170.35 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 €
Настолен компютър HP Z620 Workstation (WM596EA), шест-ядрен Intel Xeon E5-2620 2/2.5GHz, 16GB DDR3, 1 TB 7200 rpm HDD, 4xUSB 3.0, 3г1904.86 €
/3725.58 лв
Настолен компютър Dell Pro Max Slim FCS1250 (BTO101_FCS1250_EMEA), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, клавиатура и мишка, Windows 11 Pro1945.63 €
/3805.32 лв
Настолен компютър Dell Pro Max Tower T2 FCT2250 (BTO103_FCT2250_EMEA_UBU), двадесетядрен Intel Core Ultra 7 265 2.4/5.3 GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 1x Thunderbolt 4, клавиатура и мишка, Linux1845.88 €
/3610.24 лв















































































































