Acer PD2527I
| Projection Method |
|
|---|---|
| Platform Supported |
|
| Video Compatibility |
|
| Compatibility |
|
| Minimum Lens Aperture | f/2.56 |
| Maximum Lens Aperture | f/2.68 |
| Minimum Focal Length | 22 mm |
| Maximum Focal Length | 24.10 mm |
| Minimum Diagonal Image Size | 711.20 mm |
| Maximum Diagonal Image Size | 7.62 m (300") |
| Minimum Projection Distance | 1 m |
| Maximum Projection Distance | 9.90 m |
| Optical Zoom | 1.1x |
| Lamp Type | OSRAM |
| Number of Lamps | 1 |
| Normal Mode Lamp Life | 20000 Hour |
| Economy Mode Lamp Life | 30000 Hour |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Maximum Vertical Sync | 120 Hz |
| Minimum Vertical Sync | 24 Hz |
| Maximum Horizontal Sync | 100 kHz |
| Minimum Horizontal Sync | 15 kHz |
| Color Supported | 1.07 Billion Colors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1200 |
| Native Aspect Ratio | 16:09 |
| Compatible Aspect Ratio | 4:03 |
| Throw Ratio | 1.49 to 1.64 (1549.40 mm@2000 mm) |
| Digital Zoom | 2x |
| Vertical Keystone Correction | -40°/+40° |
| Standard Mode Brightness | 2700 lm |
| Low Mode Brightness | 1620 lm |
| Contrast Ratio | 2,000,000:1 |
| Video Signal Standard | EDTV |
| Number of Speakers | 1 |
| Speaker Output Mode | Stereo |
| Output Power | 10 W |
| USB | Yes |
| Audio Line Out | Yes |
| HDMI | Yes |
| Number of HDMI Ports | 2 |
| Power Supply | 100 V AC ~ 240 V AC |
| Input Voltage | 230 V AC |
| Operating Power Consumption | 245 W |
| Standby Power Consumption | 500 mW |
| Colour | Black |
| Height | 107.5 mm |
| Width | 299.4 mm |
| Depth | 223.8 mm |
| Weight (Approximate) | 2.60 kg |
| Fan Noise | 28 dB Approximate Economy Mode |
Виж още Проектори Acer
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | Не |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1080 |
| Разделителна способност (max): | 1920 x 1200 |
| Яркост: | 2700 lm |
| Контраст: | 2000000 |
| Мрежови възможности: | Не |
| Говорители: | Не |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | Нормално |
| Short Throw: | Не |
| Живот на лампата: | Не е указано h |
| Предназначен за: | Образование |
| Формат: | 16:9 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
36.99 €
/72.35 лв
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
72.50 €
/141.81 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
22.17 €
/43.36 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
80.77 €
/157.98 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
78.71 €
/153.94 лв
-
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
150.57 €
/294.49 лв
-
75.63 €
/147.92 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
68.75 €
/134.46 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
178.63 €
/349.37 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
169.78 €
/332.07 лв
-
100.88 €
/197.30 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
398.93 €
/780.24 лв
-
658.75 €
/1288.40 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
176.57 €
/345.34 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
367.82 €
/719.39 лв
-
888.16 €
/1737.09 лв
-
580.99 €
/1136.31 лв
-
203.06 €
/397.15 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
35.63 €
/69.68 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.06 €
/160.50 лв
-
36.59 €
/71.57 лв
-
22.92 €
/44.82 лв
-
206.69 €
/404.25 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 €
Проектор MagCubic HY300 Pro, преносим, LED, HD (1280x720), 170lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, Android52.07 €
/101.84 лв
Проектор MagCubic HY300 Ultra, преносим, LED, HD (1280x720), 200lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Android71.18 €
/139.21 лв
Проектор MagCubic HY310, преносим, LED, Full HD (1920x1080), 200lm, HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, Android78.71 €
/153.94 лв












































































