Acer PL6520

Ideal for large venues, the Acer PL6520 offers 6,000 lumens brightness and FHD resolution for clear and vivid visuals. With HDR10 compatibility, 24/7 operation, and 1.7x zoom, it delivers reliable projections for any large setting.
Specifications:
| Технология | Laser |
|---|---|
| Яркост, lumens | 6 000 ANSI Lumens |
| Контраст | 50 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch | 0.56 ~ 7.62 m |
| Поддържане на формати | 16:9 (native) / 4:3 (supported) |
| Звук | 15Wx2 |
| Шум при работа, dB | 33 (Standard), 27 (eco) dB |
| Коефициент на увеличение | 1.7x / 2x |
| Входове | 1 Network RJ45, 1 RS232 |
| Изходи | 1 USB Type A, 1 D-Sub Out |
| HDMI | 1 HDMI with HDCP, 1HDMI / MHL with HDCP |
| Лампа, W | Laser diode |
| Лампа живот, h | 20,000 (standard), 30,000 (eco) |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 33.7 x 26.5 x 11.9 cm |
| Тегло, kg | 4.8 kg |
Виж още Проектори Acer
Виж всички Проектори в категорията
| Тип: | DLP |
|---|---|
| 3D: | Не |
| Разделителна способност (native): | 1920 x 1080 |
| Разделителна способност (max): | 3840 x 2160 |
| Яркост: | 6000 lm |
| Контраст: | 50000 |
| Мрежови възможности: | RJ-45 |
| Говорители: | Да |
| 4K: | Не |
| Разстояние на проектиране: | 0.56 - 7.62m |
| Short Throw: | Да |
| Живот на лампата: | 20000 h |
| Предназначен за: | Бизнес |
| Формат: | 16:9 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
259.20 €
/506.94 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
67.88 €
/132.77 лв
-
168.31 €
/329.19 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
18.03 €
/35.26 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
558.34 €
/1092.01 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
80.31 €
/157.07 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
958.40 €
/1874.46 лв
-
52.07 €
/101.84 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
356.24 €
/696.74 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
38.09 €
/74.50 лв
-
64.76 €
/126.67 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
658.52 €
/1287.95 лв
-
3159.96 €
/6180.35 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
56.89 €
/111.27 лв
-
110.02 €
/215.18 лв
-
36.36 €
/71.11 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
614.12 €
/1201.12 лв
-
147.39 €
/288.27 лв
150.57 € -
70.67 €
/138.23 лв
-
467.43 €
/914.21 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
36.99 €
/72.35 лв
-
31.89 €
/62.37 лв
-
131.99 €
/258.15 лв
-
21.31 €
/41.69 лв
-
347.16 €
/678.99 лв
-
35.98 €
/70.37 лв
-
24.16 €
/47.26 лв
-
441.15 €
/862.81 лв
-
524.42 €
/1025.68 лв
-
681.21 €
/1332.34 лв
-
731.38 €
/1430.46 лв
-
1992.99 €
/3897.95 лв
2156.10 € -
1788.99 €
/3498.96 лв
-
633.31 €
/1238.65 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
866.21 €
/1694.16 лв
-
919.46 €
/1798.31 лв
-
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1532.99 €
/2998.27 лв
-
1433.15 €
/2802.99 лв
-
2654.17 €
/5191.11 лв
-
3924.80 €
/7676.25 лв
-
3922.27 €
/7671.30 лв
-
71.58 €
/139.99 лв
-
218.53 €
/427.40 лв
-
242.67 €
/474.61 лв
-
252.09 €
/493.04 лв
-
78.64 €
/153.81 лв
-
172.80 €
/337.97 лв
-
358.07 €
/700.32 лв
-
299.55 €
/585.87 лв
-
57.74 €
/112.93 лв
-
33.62 €
/65.76 лв
-
82.09 €
/160.56 лв
-
50.42 €
/98.62 лв
-
15.33 €
/29.99 лв
-
46.01 €
/89.99 лв
-
1119.72 €
/2189.99 лв
-
665.78 €
/1302.15 лв
679.77 € -
23.93 €
/46.80 лв
28.70 € -
44.96 €
/87.93 лв
55.66 € -
1140.78 €
/2231.17 лв
1298.12 € -
249.99 €
/488.94 лв
329.99 € -
1818.12 €
/3555.93 лв
1865.14 € -
76.79 €
/150.20 лв
78.71 € -
147.39 €
/288.27 лв
150.57 €
Проектор Ricoh WUL5A40ST, 3LCD, WUXGA (1920x1200), 5 000 000:1, 4500lm, HDMI, VGA, USB, RS232, RCA, LAN1790.10 €
/3501.13 лв
Проектор BenQ LK830ST, DLP, 4K/UHD (3840x2160), 3 000 000:1, 9600lm, LAN, USB, RS232, Jack 3.5mm1818.12 €
/3555.93 лв
Проектор LG ProBeam BF50NST, DLP, WUXGA (1920x1200), 3 000 000:1, 5000lm, HDMI, USB, LAN1852.80 €
/3623.76 лв




































































