Nitro V 16
Захранван от процесор до Intel Core 9 270H и видеокарта NVIDIA GeForce RTX 5070, този 16-инчов геймърски звяр предлага високи FPS, AI мощност и елитно охлаждане за пълна доминация.

Първокласен изкуствен интелект за всеки
С процесор до Intel Core 9 270H – създаден да се справи с бързи игри, интензивна многозадачност и всичко между тях. Играйте по-интензивно, стриймвайте по-плавно и запазете контрол на всяка крачка.

Върховна скорост. Превъзходна графика. Задвижвано от изкуствен интелект.
DLSS е революционен набор от технологии за невронно рендиране, който използва изкуствен интелект за повишаване на FPS, намаляване на латентността и подобряване на качеството на изображението. Най-новата технология, DLSS 4, предлага ново генериране на множество кадри (Multi Frame Generation) и подобрена реконструкция на лъчи (Ray Reconstruction) и супер резолюция (Super Resolution), задвижвани от графични процесори GeForce RTX 50 Series и Tensor ядра от пето поколение. DLSS на GeForce RTX е най-добрият начин за игра, подкрепен от суперкомпютър NVIDIA с изкуствен интелект в облака, който постоянно подобрява игровите възможности на вашия компютър.
Реализъм, който променя играта
Архитектурата NVIDIA Blackwell отключва революционния реализъм на пълното проследяване на лъчите. Изживейте визуализации с кинематографично качество с безпрецедентна скорост, задвижвани от серията GeForce RTX 50 с RT ядра от четвърто поколение и революционни технологии за невронно рендериране, ускорени с Tensor ядра от пето поколение.

Specs:
16" (40.64cm) IPS, WQXGA 2560x1600, Acer ComfyView with 100% sRGB (matt), 180Hz, 16:10
NVIDIA GeForce RTX 5070, 8GB GDDR7
720p HD webcam, three built-in microphones
Intel Core 9 270H, 14C (6P + 8E) / 20T, P-core 2.7 / 5.8GHz, E-core 2.0 / 4.1GHz, 24MB
1x 16GB DDR5, 2x SO-DIMM slots, dual-channel capable, up to 32GB DDR5
1TB PCIe Gen4 NVMe SSD
MicroSD cardreader
Killer Gigabit Ethernet E2600
Wi-Fi 6 802.11ax
Bluetooth 5.2
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (1x with Power-Off USB Charging)
1x HDMI 2.0
1x 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone)
1x RJ-45
2x speakers, DTS X:Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction | compatible with Cortana with Voice
4-cell Li-Ion 76Wh Battery, up to 8 hours
135W Power Adapter (50% PCR-plastic)
Backlit keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
Linux (eShell)
36.00 x 27.45 x 2.45 cm
2.4kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 5070 |
| Специализирана видео памет: | 8 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core 9 |
| Модел процесор: | 270H |
| Брой ядра: | 14 ядрен |
| Честота: | 2.7 GHz |
| Turbo Boost до: | 5.8 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 4 |
| Издръжливост на батерията: | до 8 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Тегло: | 2.4 Kg |
| Цвят: | Черен |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.00 x 27.45 x 2.45 cm |
| Модел: | ACER Nitro |
|---|---|
| Серия: | Acer Nitro V16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта



- Acer Aspire 14
- Acer Aspire 15
- Acer Aspire 16
- Acer Aspire 17
- Acer Aspire 5
- Acer Aspire Go 15
- Acer Aspire Go 16
- Acer Aspire Lite 15
- Acer Aspire Lite 16
- Acer Extensa
- Acer Nitro 18 AI
- Acer Nitro Lite 16
- Acer Nitro V15
- Acer Nitro V15 AI
- Acer Nitro V 16 AI
- Acer Nitro V 17 AI
- Acer Predator Helios
- Acer Swift
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
414.99 €
/811.65 лв
-
843.63 €
/1649.99 лв
-
124.44 €
/243.38 лв
-
1124.42 €
/2199.17 лв
-
549.73 €
/1075.17 лв
-
2158.84 €
/4222.32 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
786.73 €
/1538.71 лв
-
407.73 €
/797.45 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
658.89 €
/1288.68 лв
-
1277.17 €
/2497.93 лв
-
423.34 €
/827.98 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
59.97 €
/117.30 лв
-
601.37 €
/1176.18 лв
-
1325.57 €
/2592.59 лв
-
107.64 €
/210.53 лв
-
1786.70 €
/3494.49 лв
-
498.99 €
/975.94 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
764.59 €
/1495.40 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1193.28 €
/2333.85 лв
-
3322.13 €
/6497.52 лв
-
806.62 €
/1577.62 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
2098.99 €
/4105.27 лв
-
1172.37 €
/2292.96 лв
-
547.49 €
/1070.80 лв
-
1234.09 €
/2413.66 лв
-
1176.02 €
/2300.10 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
475.86 €
/930.69 лв
-
517.97 €
/1013.07 лв
-
99.46 €
/194.52 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1868.08 €
/3653.64 лв
-
945.96 €
/1850.13 лв
-
660.69 €
/1292.19 лв
-
758.99 €
/1484.46 лв
799.99 € -
498.99 €
/975.94 лв
-
858.98 €
/1680.02 лв
-
97.51 €
/190.71 лв
-
649.99 €
/1271.27 лв
-
1034.99 €
/2024.26 лв
-
534.99 €
/1046.35 лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
-
729.99 €
/1427.74 лв
-
1498.99 €
/2931.77 лв
-
584.99 €
/1144.14 лв
-
778.99 €
/1523.57 лв
-
374.99 €
/733.42 лв
-
279.89 €
/547.42 лв
-
1169.99 €
/2288.30 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
569.99 €
/1114.80 лв
-
558.00 €
/1091.35 лв
-
499.99 €
/977.90 лв
538.99 € -
898.99 €
/1758.27 лв
-
749.99 €
/1466.85 лв
-
91.99 €
/179.92 лв
-
798.99 €
/1562.69 лв
899.99 € -
2098.99 €
/4105.27 лв
-
232.99 €
/455.69 лв
-
418.99 €
/819.47 лв
-
278.99 €
/545.66 лв
-
129.99 €
/254.24 лв
134.99 € -
143.99 €
/281.62 лв
173.99 € -
1128.99 €
/2208.11 лв
-
998.99 €
/1953.85 лв
-
1188.99 €
/2325.46 лв
-
888.99 €
/1738.71 лв
-
784.99 €
/1535.31 лв
-
166.16 €
/324.99 лв
-
1174.99 €
/2298.08 лв
-
1194.99 €
/2337.20 лв
-
887.99 €
/1736.76 лв
-
1148.98 €
/2247.21 лв
-
1150.00 €
/2249.20 лв
-
1411.61 €
/2760.87 лв
1540.28 € -
1584.44 €
/3098.89 лв
1703.36 € -
1934.28 €
/3783.12 лв
2080.25 € -
1133.10 €
/2216.15 лв
1308.02 € -
1187.90 €
/2323.34 лв
1327.21 € -
1043.01 €
/2039.94 лв
1166.92 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.51 € -
1151.94 €
/2252.99 лв
1289.93 € -
1444.91 €
/2825.99 лв
1559.34 € -
1008.16 €
/1971.79 лв
1107.87 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1408.79 € -
714.01 €
/1396.48 лв
859.68 € -
1222.13 €
/2390.27 лв
1363.98 € -
1442.27 €
/2820.83 лв
1541.56 € -
1049.82 €
/2053.27 лв
1161.51 € -
1368.65 €
/2676.84 лв
1510.50 € -
1351.28 €
/2642.88 лв
1403.30 € -
2495.57 €
/4880.91 лв
2599.58 € -
913.11 €
/1785.89 лв
1011.94 € -
1128.30 €
/2206.77 лв
1409.05 € -
796.76 €
/1558.32 лв
828.14 € -
740.14 €
/1447.58 лв
845.74 € -
1046.90 €
/2047.56 лв
1146.30 € -
945.05 €
/1848.35 лв
1110.96 € -
1312.91 €
/2567.82 лв
1411.46 € -
951.21 €
/1860.40 лв
1050.01 € -
758.69 €
/1483.87 лв
857.80 € -
927.19 €
/1813.43 лв
1185.74 € -
786.27 €
/1537.80 лв
807.24 € -
1471.07 €
/2877.16 лв
1570.36 € -
1923.42 €
/3761.88 лв
1975.44 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1247.27 € -
1196.98 €
/2341.09 лв
1288.87 € -
1559.34 €
/3049.80 лв
1663.36 € -
1198.60 €
/2344.25 лв
1296.34 € -
2287.51 €
/4473.98 лв
2339.53 € -
668.56 €
/1307.60 лв
774.63 € -
594.13 €
/1162.01 лв
700.20 € -
1223.44 €
/2392.83 лв
1322.72 € -
838.48 €
/1639.92 лв
887.21 €
Лаптоп Dell Pro 14 Plus PB14250(BTO216_PB14250_EMEA)(сребрист), осемядрен Intel Ultra 7 266V 2.2/5.0GHz, 14"(35.56 cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, 16GB LPDDR5x, 512GB SSD, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Pro1674.71 €
/3275.44 лв
Лаптоп Lenovo Yoga Pro 7 14IAH10(83KF001DBM)(сив), шестнадесетядрен Intel Core Ultra 7 255H 2.5/5.1GHz, 14.5"(36.83cm) 3K OLED Glossy Display, 32GB LPDDR5x, 1TB SSD 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe, 2x Thunderbolt 4, Windows 11 Home, 1.54kg1663.36 €
/3253.24 лв
Лаптоп HP OMEN 16-ap0047nn (C2AB1EA), шестнадесетядрен AMD Ryzen 9 8940HX 2.4/5.3GHz, 16" (40.64 cm) WUXGA 144Hz Anti-Glare Display & GF RTX 5060 8GB, 32GB DDR5, 1TB SSD, No OS1663.36 €
/3253.24 лв

























































































































