Nitro 16 AN16-51-503W
NH.QJMEX.014
Black
Acer Nitro 16 AN16

Производителност, която надминава очакванията ви
Достигнете невиждани върхове с процесор от 13-о поколение Intel Core с нова високопроизводителна хибридна архитектура. Достигнете върхова производителност с M.2 PCIe SSD устройства от 4-ТО ПОКОЛЕНИЕ и DDR5 RAM.

Лаптопи с NVIDIA GeForce RTX от серия 40
Графичните процесори за лаптоп NVIDIA® GeForce RTX от серия 40 са изключително бързи за геймъри и творци. Те се захранват от изключително ефективната архитектура NVIDIA Ada Lovelace, която предоставя гигантски скок в производителността и графиката, захранвана от изкуствен интелект.

Охладен до съвършенство
Изтънченото шаси разполага с няколко скрити коза: охлаждане с два вентилатора, два входни отвора и четири изходни отвора, както и охлаждащите ефекти на термопаста с течен метал върху процесора.

Порт за всяка ситуация
Използвайте пълния набор от портове, включително HDMI 2.1, Thunderbolt 4 и най-новия стандарт USB 3.2 с поддръжка на 1-во и 2-ро поколение. Наличен е също и четец на MicroSD карти, ако е необходим.

Зашеметяващ звук
По-добрият звук дава предимство пред конкуренцията и по-завладяващо изживяване с помощта на двата високоговорителя от 2W с DTS:X Ultra.
Specs:
16" (40.64cm) WUXGA (1920 x 1200), IPS, 165Hz, 100% sRGB, LED-Backlit, Anti-Glare, 16:10, Acer ComfyView
NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6, 140W max. graphic power, 2355MHz boost frequency
HD 720p Camera, dual built-in microphones
Intel Core i5-13420H, 8C (4P + 4E) / 12T, P-core 2.1 / 4.6GHz, E-core 1.5 / 3.4GHz, 12MB, 45W-95W TDP
1x 16GB DDR5, 2x SO-DIMM slots, up to 32GB DDR5
1TB SSD PCIe Gen 4 NVMe M.2
MicroSD Card Reader
Killer Ethernet E2600 Gigabit Ethernet
Killer Wi-Fi 6 AX1650i 802.11ax
Bluetooth 5.1
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (1x with Power-Off USB Charging)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-C (supports DisplayPort Alt Mode, 1x with Thunderbolt 4 support)
1x USB 2.0 Type-A
1x RJ45
1x HDMI 2.1 with HDCP support
1x speaker/headphone/mic 3.5mm jack
2x stereo speakers, DTS: X Ultra audio, Acer Purified, Acer TrueHarmony, compatible with Cortana with Voice
4-cell 90Wh Li-Ion Battery (up to 8 hours based on MobileMark 2018 test)
230W AC Power Adapter
4-zone RGB Backlit Keyboard, БДС кирилизация на клавиатурата
No OS
36.01 x 27.99 x 2.79 cm
2.7kg
Виж още Лаптопи Acer
Виж всички Лаптопи в категорията
| Приложение: | Gaming |
|---|
| Екран размер: | 16" (40.64 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 2560 x 1600 |
| Тип екран: | Матов |
| Тъчскрийн: | Не |
| Видеокарта: | Добавена |
|---|---|
| Модел видеокарта: | GeForce RTX 4050 |
| Специализирана видео памет: | 6 GB |
| Марка процесор: | Intel |
|---|---|
| Серия процесор: | Intel Core i5 |
| Модел процесор: | 13420H |
| Брой ядра: | 8 ядрен |
| Честота: | 2.1 GHz |
| Turbo Boost до: | 4.6 GHz |
| RAM памет: | 16 GB |
|---|---|
| Тип памет: | DDR5 |
| Твърд диск: | Няма GB |
|---|---|
| SSD: | 1000 GB |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
|---|---|
| Bluetooth: | Да |
| Жична мрежа: | 10/100/1000 |
| Четец на карти: | microSD |
|---|---|
| Уеб камера: | HD (720p) |
| HDMI: | HDMI |
|---|---|
| DisplayPort: | Няма |
| USB 3.X: | 5 |
| Издръжливост на батерията: | до 8 часа |
|---|
| Операционна система: | Free DOS |
|---|
| Клавиатура: | Кирилица |
|---|---|
| Подсветка на клавиатурата: | Да |
| Материал: | Пластмаса |
| Цвят: | Черен |
| Тегло: | 2.7 Kg |
| Размери (Ш x Д x В): | 36.01 x 27.99 x 2.79 cm |
| Модел: | ACER Nitro |
|---|---|
| Серия: | Acer Nitro 16 |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
5856.58 €
/11454.47 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
747.21 €
/1461.41 лв
120.00 € лв -
1247.52 €
/2439.94 лв
120.00 € лв -
2353.56 €
/4603.16 лв
120.00 € лв -
2280.35 €
/4459.97 лв
120.00 € лв -
2092.26 €
/4092.10 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
475.86 €
/930.69 лв
120.00 € лв -
1146.31 €
/2241.99 лв
120.00 € лв -
2031.59 €
/3973.44 лв
120.00 € лв -
412.79 €
/807.35 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
388.05 €
/758.96 лв
120.00 € лв -
1413.70 €
/2764.95 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
662.16 €
/1295.08 лв
120.00 € лв -
3580.81 €
/7003.45 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1129.61 €
/2209.33 лв
120.00 € лв -
924.05 €
/1807.29 лв
120.00 € лв -
911.75 €
/1783.23 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
612.77 €
/1198.48 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
754.47 €
/1475.61 лв
120.00 € лв -
310.21 €
/606.72 лв
120.00 € лв -
1649.70 €
/3226.53 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
568.34 €
/1111.58 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1912.50 €
/3740.52 лв
120.00 € лв -
1294.30 €
/2531.42 лв
120.00 € лв -
1125.48 €
/2201.25 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
970.94 €
/1899.00 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
739.99 €
/1447.29 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
495.44 €
/968.99 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв -
778.99 €
/1523.57 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
398.99 €
/780.36 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
998.99 €
/1953.85 лв
120.00 € лв -
658.99 €
/1288.87 лв
120.00 € лв -
2099.99 €
/4107.22 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
824.99 €
/1613.54 лв
120.00 € лв -
2144.99 €
/4195.24 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
918.99 €
/1797.39 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
248.99 €
/486.98 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
459.99 €
/899.66 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
317.00 €
/619.99 лв
120.00 € лв
-
1807.72 €
/3535.59 лв
120.00 € лв -
2847.82 €
/5569.84 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1361.40 €
/2662.67 лв
120.00 € лв -
986.72 €
/1929.85 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1018.01 €
/1991.06 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
3743.87 €
/7322.37 лв
120.00 € лв -
728.34 €
/1424.51 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1081.20 €
/2114.64 лв
120.00 € лв -
4638.42 €
/9071.96 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1641.73 €
/3210.95 лв
120.00 € лв -
918.55 €
/1796.54 лв
120.00 € лв -
1584.44 €
/3098.89 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1363.02 €
/2665.84 лв
120.00 € лв -
1095.28 €
/2142.19 лв
120.00 € лв -
1867.54 €
/3652.58 лв
120.00 € лв -
494.99 €
/968.12 лв
120.00 € лв -
1456.50 €
/2848.67 лв
120.00 € лв -
1128.59 €
/2207.33 лв
120.00 € лв -
601.78 €
/1176.97 лв
120.00 € лв -
1129.44 €
/2209.00 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
1358.99 €
/2657.95 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1003.60 €
/1962.87 лв
120.00 € лв -
1860.16 €
/3638.15 лв
120.00 € лв -
457.30 €
/894.40 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
111.55 €
/218.16 лв
120.00 € лв -
1398.99 €
/2736.19 лв
120.00 € лв
Лаптоп MSI Cyborg 15 A13VF (9S7-15K111-1682), осемядрен Intel Core i5-13420H 2.1/4.6 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD Anti-Glare Display & GF RTX 4060 8GB, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD, 1x USB 3.2 Gen1 Type C, No OS, 1.98kg1103.78 €
/2158.81 лв
Лаптоп Lenovo ThinkPad E14 Gen 6 (21M3003PBM), осемядрен AMD Ryzen 7 7735HS 3.2/4.75GHz, 14" (35.56cm) WUXGA IPS Anti-Glare Display, (HDMI), 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, 2x USB 3.2 Type-C, No OS, 1.44kg1105.63 €
/2162.42 лв
Лаптоп Lenovo IdeaPad Slim 5 16AHP10(83HW0034BM), осемядрен AMD Ryzen 7 8845HS 3.8/5.1GHz, 16"(40.64cm)WUXGA IPS Display, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, No OS1094.20 €
/2140.07 лв

























































































































