Acer Iconia B1-780-K05K
NT.LCJEE.008
| Processor & Chipset | |
| Processor Manufacturer | MediaTek |
| Processor Type | Cortex A53 |
| Processor Model | MT8163 |
| Processor Speed | 1.30 GHz |
| Processor Core | Quad-core (4 Core™) |
| Cache | 1 MB |
| Memory | |
| Standard Memory | 1 GB |
| Memory Technology | DDR3L SDRAM |
| Memory Card Reader | Yes |
| Memory Card Supported | microSDXC |
| Memory Card Supported | microSD |
| Storage | |
| Flash Memory Capacity | 16 GB |
| Optical Drive Type | No |
| Display & Graphics | |
| Screen Size | 17.8 cm (7") |
| Display Screen Type | Active Matrix TFT Colour LCD |
| Display Screen Technology | In-plane Switching (IPS) Technology |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Screen Mode | HD |
| Screen Resolution | 1280 x 720 |
| Backlight Technology | LED |
| Touchscreen | Yes |
| TV Card | No |
| Network & Communication | |
| Wireless LAN | Yes |
| Wireless LAN Manufacturer | MediaTek |
| Wireless LAN Model | MT6625 |
| Wireless LAN Standard | IEEE 802.11a/b/g/n |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth Standard | Bluetooth 4.0 |
| Interfaces/Ports | |
| Total Number of Micro USB Ports | 1 |
| Number of Micro USB 2.0 Ports | 1 |
| Headphone/Microphone Combo Port | Yes |
| Input Devices | |
| Keyboard Type | Touchscreen Keyboard |
| Built-in Devices | |
| Sensor Type | Accelerometer |
| Front Camera/Webcam | Yes |
| Front Camera/Webcam Resolution | 300 Kilopixel |
| Rear Camera | Yes |
| Rear Camera Resolution | 2 Megapixel |
| Microphone | Yes |
| Finger Print Reader | No |
| Speakers | Yes |
| Software | |
| Operating System Platform | Android |
| Operating System | Android |
| Battery Information | |
| Number of Cells | 1-cell |
| Battery Chemistry | Lithium Polymer (Li-Polymer) |
| Battery Capacity | 2780 mAh |
| Battery Energy | 10.28 Wh |
| Maximum Video Battery Time | 6 Hour |
| Power Description | |
| Maximum Power Supply Wattage | 10 W |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Slate |
| Height | 9.4 mm |
| Width | 101 mm |
| Depth | 191.7 mm |
| Weight (Approximate) | 250 g |
Виж още Таблети Acer
Виж всички Таблети в категорията
| Екран размер: | 7" (17.78 cm) |
|---|---|
| Резолюция: | 1280x720 |
| Тип процесор: | Четириядрен |
| Честота процесор: | 1.3 GHz |
| Вградена памет: | 16 GB |
| RAM памет: | 1 GB |
| Уеб камера (основна): | 2 MP |
| Уеб камера (вторична): | 0.3 MP |
| Безжични мрежи: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Видео изход: | Не |
| USB: | microUSB 2.0 |
| GPS: | Не |
| GSM модул: | Не |
| Батерия: | 2780 mAh |
| Операционна система: | Android |
| Цвят: | Бял |
| Размери (Ш x Д x В): | 19.1x10x0.9 cm |
| Тегло: | 0.250 Kg |
- 5
0 ревюта
- 4
0 ревюта
- 3
0 ревюта
- 2
0 ревюта
- 1
0 ревюта
-
Какво пазаруват другите
-
Най-продавани продукти
-
Промоционални продукти
-
642.19 €
/1256.02 лв
120.00 € лв -
735.36 €
/1438.24 лв
120.00 € лв -
396.47 €
/775.44 лв
120.00 € лв -
939.46 €
/1837.42 лв
120.00 € лв -
733.78 €
/1435.14 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
378.99 €
/741.24 лв
120.00 € лв -
1172.37 €
/2292.96 лв
120.00 € лв -
1043.01 €
/2039.94 лв
120.00 € лв -
549.73 €
/1075.17 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1496.93 €
/2927.74 лв
120.00 € лв -
1476.12 €
/2887.04 лв
120.00 € лв -
1716.23 €
/3356.65 лв
120.00 € лв -
95.56 €
/186.91 лв
120.00 € лв -
124.44 €
/243.38 лв
120.00 € лв -
113.85 €
/222.67 лв
120.00 € лв -
199.33 €
/389.86 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1767.38 €
/3456.70 лв
120.00 € лв -
610.87 €
/1194.77 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
3015.68 €
/5898.17 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
1913.02 €
/3741.53 лв
120.00 € лв -
558.00 €
/1091.35 лв
120.00 € лв -
528.56 €
/1033.77 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
5500.51 €
/10758.07 лв
120.00 € лв -
601.37 €
/1176.18 лв
120.00 € лв -
423.40 €
/828.10 лв
120.00 € лв -
930.88 €
/1820.64 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
1180.55 €
/2308.96 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв -
1253.90 €
/2452.42 лв
120.00 € лв -
374.89 €
/733.22 лв
120.00 € лв -
796.76 €
/1558.32 лв
120.00 € лв
-
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
498.99 €
/975.94 лв
120.00 € лв -
888.30 €
/1737.37 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
714.99 €
/1398.40 лв
120.00 € лв -
458.99 €
/897.71 лв
120.00 € лв -
867.99 €
/1697.64 лв
120.00 € лв -
534.99 €
/1046.35 лв
120.00 € лв -
584.99 €
/1144.14 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
799.99 €
/1564.64 лв
120.00 € лв -
749.00 €
/1464.92 лв
120.00 € лв -
729.99 €
/1427.74 лв
120.00 € лв -
649.99 €
/1271.27 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
374.99 €
/733.42 лв
120.00 € лв -
1174.99 €
/2298.08 лв
120.00 € лв -
279.89 €
/547.42 лв
120.00 € лв -
1048.99 €
/2051.65 лв
120.00 € лв -
949.99 €
/1858.02 лв
120.00 € лв -
749.99 €
/1466.85 лв
120.00 € лв -
538.99 €
/1054.17 лв
120.00 € лв -
91.99 €
/179.92 лв
120.00 € лв -
519.99 €
/1017.01 лв
120.00 € лв -
279.99 €
/547.61 лв
120.00 € лв -
2098.99 €
/4105.27 лв
120.00 € лв -
899.99 €
/1760.23 лв
120.00 € лв -
1018.99 €
/1992.97 лв
120.00 € лв -
173.99 €
/340.29 лв
120.00 € лв -
784.99 €
/1535.31 лв
120.00 € лв -
1449.99 €
/2835.93 лв
120.00 € лв -
766.93 €
/1499.99 лв
120.00 € лв -
134.99 €
/264.02 лв
120.00 € лв -
166.16 €
/324.99 лв
120.00 € лв -
418.99 €
/819.47 лв
120.00 € лв -
1198.99 €
/2345.02 лв
120.00 € лв -
1559.99 €
/3051.08 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
888.99 €
/1738.71 лв
120.00 € лв -
1194.99 €
/2337.20 лв
120.00 € лв
-
1401.83 €
/2741.74 лв
120.00 € лв -
1223.27 €
/2392.50 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
994.78 €
/1945.61 лв
120.00 € лв -
278.99 €
/545.66 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1247.83 €
/2440.55 лв
120.00 € лв -
1128.30 €
/2206.77 лв
120.00 € лв -
1539.61 €
/3011.22 лв
120.00 € лв -
1231.24 €
/2408.09 лв
120.00 € лв -
1411.46 €
/2760.58 лв
120.00 € лв -
1038.71 €
/2031.55 лв
120.00 € лв -
1210.58 €
/2367.70 лв
120.00 € лв -
1247.27 €
/2439.44 лв
120.00 € лв -
1336.55 €
/2614.06 лв
120.00 € лв -
786.27 €
/1537.80 лв
120.00 € лв -
718.79 €
/1405.83 лв
120.00 € лв -
554.02 €
/1083.56 лв
120.00 € лв -
1299.26 €
/2541.14 лв
120.00 € лв -
1682.35 €
/3290.38 лв
120.00 € лв -
1455.30 €
/2846.32 лв
120.00 € лв -
1126.11 €
/2202.47 лв
120.00 € лв -
1279.18 €
/2501.85 лв
120.00 € лв -
898.50 €
/1757.31 лв
120.00 € лв -
812.13 €
/1588.40 лв
120.00 € лв -
1167.58 €
/2283.58 лв
120.00 € лв -
1255.46 €
/2455.47 лв
120.00 € лв -
663.28 €
/1297.27 лв
120.00 € лв -
1978.85 €
/3870.29 лв
120.00 € лв -
1403.30 €
/2744.62 лв
120.00 € лв -
1277.17 €
/2497.93 лв
120.00 € лв -
759.29 €
/1485.04 лв
120.00 € лв -
1046.29 €
/2046.36 лв
120.00 € лв -
1787.12 €
/3495.31 лв
120.00 € лв -
998.77 €
/1953.43 лв
120.00 € лв -
1148.98 €
/2247.21 лв
120.00 € лв -
1351.28 €
/2642.88 лв
120.00 € лв -
1559.34 €
/3049.80 лв
120.00 € лв -
1092.34 €
/2136.44 лв
120.00 € лв -
4680.08 €
/9153.45 лв
120.00 € лв
Таблет DIVA X7S (черен), 7" (17.78cm) IPS дисплей, четириядрен Allwinner A133 ARM Cortex A53 1.6 GHz, 4GB RAM, 64GB Flash памет (+microSD слот), 2 & 0.3 Mpix камери, Android59.97 €
/117.30 лв
Таблет 2kid-17 (син), 7" (17.78cm) дисплей, четириядрен А133, 2GB RAM, 32GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android73.65 €
/144.05 лв
Таблет 2kid-17 (розов), 7" (17.78cm) дисплей, четириядрен А133, 2GB RAM, 32GB Flash памет, 5 & 2 Mpix камери, Android73.65 €
/144.05 лв









































































































